Listy ulubionych
X
Trwa ładowanie danych. Proszę czekać.

Znajdź swój samochód

Wyszukaj części do swojego samochodu w kilku krokach

Mk2 [2005-2007]

Maxton Design to nowoczesna firma, która skupia swoją działalność na tworzeniu wysokiej jakości części samochodowego tuningu optycznego. Z pomocą znajdujących się tu produktów z łatwością odświeżysz prezencję swojego samochodu i poprawisz jego aerodynamikę. Asortyment Maxton Design to przede wszystkim nowoczesne zderzaki, dyfuzory, spoilery, dokładki progów czy splittery. Dostępne są tu także interesujące akcesoria tuningowe, np. brewki, ramki świateł, grille czy owiewki. Wyposażenie powstaje z myślą o samochodach kilkudziesięciu marek. Dlatego też firma zyskała pozycję jednego z czołowych europejskich dostawców świetnej jakości elementów tuningu optycznego.
Produkty marki Maxton Design powstają z najlepszych tworzyw i materiałów. Najczęściej wykorzystywane są włókno szklane i ABS. To wyjątkowo wytrzymałe i elastyczne materiały, które mają duże zastosowanie w przemyśle motoryzacyjnym. Tworzywa są odporne na skrajne temperatury i nie niszczą się pod wpływem wilgoci. ABS i włókno szklane uzyskały certyfikat TUV. Elementy tuningu Maxton Design posiadają warstwę zabezpieczającą przed niekorzystnym wpływem promieni UV. Produkty są gotowe do instalacji.

Wśród elementów wyposażenia Maxton Design znajduje się kilka ciekawych części dedykowanych montażowi w Skodzie Octavia II RS. Właściciele tego pojazdu z pewnością zwrócą uwagę na nowoczesny grill przedni. Element ma estetyczną budowę imitującą strukturę plastra miodu. To ciekawe rozwiązanie świetnie będzie się prezentować wraz ze zderzakiem posiadającym siatkę o tej samej strukturze. Dzięki grillowi do chłodnicy dostaje się odpowiednia ilość powietrza, a sam samochód nabiera zdecydowanie ciekawszego charakteru. Element wykonany jest z ABS i ma czary kolor. Produkt ma zabezpieczenie UV i posiada świadectwo TUV MATERIALGUTACHTEN.

Kolejnym produktem, jaki przeznaczony jest do użytku w Skodzie Octavia II RS, jest splitter przedni. To funkcjonalny i nowoczesny element wyposażenia, dzięki któremu wizualnie obniży się wysokość nadwozia, przez co pojazd nabierze bardziej sportowego charakteru. Za sprawą dokładki powietrze, które w czasie jazdy dostanie się pod zderzak, będzie wywierać mocniejszy nacisk na przednią oś. Skutkiem tego będzie polepszenie przyczepności i stabilności, co odczujesz wyraźnie w trakcie przejazdów z większą prędkością. Splitter został wyprodukowany z ABS i dostępny jest w teksturowanej, połyskującej i carbonowej wersji wykończenia powierzchni. Dobrać do niego możesz także taśmę dekoracyjną w kolorze czerwonym lub białym, która dodatkowo podkreśli ciekawy charakter tuningu. Splitter przedni nie wymaga malowania i jest gotowy do instalacji.

Maxton Design jest marką znaną miłośnikom motoryzacji na całym świecie. Każdy z dostępnych tu produktów wyróżnia się efektownym designem i wysoką jakością wykonania. Wybierając części od marki nie tylko wyróżnisz swój samochód, ale też zwiększysz komfort jazdy i przyjemność jego użytkowania.
    pixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixel