Listy ulubionych
X
Trwa ładowanie danych. Proszę czekać.

Znajdź swój samochód

Wyszukaj części do swojego samochodu w kilku krokach

R172 [2011-2015]

Asortyment Maxton Design dedykowany jest najbardziej wymagającym klientom, którzy szukają świetnej jakości części samochodowego tuningu optycznego. Firma od wielu lat jest jedną z wiodących na rynku i oferuje elementy wyposażenia do samochodów aż kilkudziesięciu marek. Fani tuningu znajdą tu przede wszystkim świetnej jakości dyfuzory, dokładki progów, spoilery, splittery zderzaki. W ofercie marki nie brak także oryginalnych akcesoriów w postaci ramek świateł, brewek, owiewek czy grilli przednich. Wszystkie te produkty powstają z certyfikowanych materiałów, zapewniających trwałość i odporność na rozmaite uszkodzenia.
Do produkcji estetycznych i solidnych produktów Maxton Design stosowane są najczęściej ABS w różnych wersjach oraz włókno szklane. Materiały są odpowiednio elastyczne, wytrzymałe i odporne na niskie lub wysokie temperatury albo wilgoć. Co więcej, tworzywa nie niszczą się w wyniku uszkodzeń mechanicznych albo chemicznych. Dzięki temu zarówno włókno szklane, jak i ABS stosowane są do wyrobu części tuningu oraz wielu innych elementów standardowego wyposażenia pojazdów. Wyroby proponowane przez Maxton Design są pokryte warstwą chroniącą przed promieniami UV i mają wszystkie wymagane certyfikaty jakości.

Z myślą o zastosowaniu w samochodach Mercedes SLK R172 stworzono kilka godnych uwagi elementów tuningu. Wśród nich znajdują się estetyczne splittery tylne boczne oraz dokładka tylna. Elementy utrzymane są w podobnej stylistyce i najlepiej będą się prezentować zamontowane jednocześnie. Produkty obniżą wizualnie nadwozie, podkreślając tym samym sportowy charakter pojazdu. Zarówno splittery, jak i dokładka zostały wykonane z ABS i dostępne są w kilku ciekawych rodzajach wykończenia powierzchni. Elementy nie wymagają dodatkowego malowania i są zabezpieczone powłoką chroniącą przed promieniami UV.

Do montażu w Mercedesie SLK R172 przeznaczone są estetyczne i nowoczesne dokładki progów. Elementy tego typu sprawiają, że optycznie obniża się nadwozie, przez co pojazd zyskuje bardziej sportowy wygląd. Produkty świetnie będą wyglądać wraz ze splitterami tylnymi i przednim oraz dokładką tylną. Razem stworzą nowoczesny i estetyczny komplet, który wyeksponuje estetykę pojazdu. Listwy progów powstały z ABS i dostępne są w teksturowanej, połyskującej oraz carbonowej wersji wykończenia powierzchni. Produkty mają zabezpieczenie UV i nie wymagają malowania przed instalacją.

Spoiler tylny to kolejny produkt stworzony z myślą o Mercedesie SLK R172. Produkt ma kształt niedużej lotki, wyposażonej w mocną taśmę dwustronną, zapewniającą precyzyjną instalację. Dzięki produktowi powietrze spływające po karoserii z większą siłą dociśnie tylną oś, w efekcie czego polepszy się przyczepność samochodu. Spoiler podkreśli sportowy wygląd samochodu i świetnie będzie wyglądał w połączeniu z pozostałymi częściami tuningu. Element występuje w teksturowanej, połyskującej oraz carbonowej wersji wykończenia powierzchni.

Na właścicieli Mercedesa SLK R172 czekają również funkcjonalne i estetyczne splittery przednie. Elementy sprawią, że wyraźnie polepszy się aerodynamika samochodu. Będzie to wynikiem zwiększenia nacisku, jaki zacznie wywierać na przednią oś powietrze przepływające pod zderzakiem. To poskutkuje wyraźnym wzmocnieniem przyczepności i stabilności, zwłaszcza podczas przejazdów z większą prędkością. Dodatkowo, splitter przedni optycznie obniży wysokość nadwozia, podkreślając tym samym sportowy charakter pojazdu. Produkty występują w kilku estetycznych rodzajach wykończenia: carbonowym, teksturowanym i połyskującym. Produkty dostarczane są w komplecie z zestawami montażowymi i nabyć je można razem z taśmą ozdobną w kolorze czerwonym albo białym. Splittery mają certyfikat jakości TUV MATERIALGUTACHTEN i są pokryte powłoką chroniącą przed promieniami UV.

Maxton Design to jeden z liderów wśród europejskich firm oferujących części tuningu optycznego. Producent specjalizuje się w tworzeniu nowoczesnych produktów, które wyróżnią Twój samochód i przyczynią się do wyraźnego polepszenia jego aerodynamiki.
    pixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixel