Listy ulubionych
X
Trwa ładowanie danych. Proszę czekać.

Znajdź swój samochód

Wyszukaj części do swojego samochodu w kilku krokach

SLK

Jeżeli chcesz odmienić wygląd swojego samochodu i szukasz najlepszych części tuningu optycznego, oferta marki Maxton Design skierowana jest właśnie do Ciebie. Polska firma jest jedną z najbardziej konkurencyjnych na rynku europejskim i oferuje fanom motoryzacji wysokiej jakości produkty do pojazdów aż kilkudziesięciu marek. W ofercie producenta dostępne są m.in. splittery, dyfuzory, dokładki progów, zderzaki czy spoilery. Do użytku z wymienionymi częściami przydadzą się także ciekawe akcesoria w postaci owiewek, brewek, ramek świateł czy otworów maski. Do wykonania wspomnianych elementów stosowane są tylko najlepsze materiały, posiadające świadectwa jakości.
Estetyczne i nowoczesne części tuningu Maxton Design powstają z najwyższej jakości tworzyw. Twórcy sięgają najczęściej po ABS i włókno szklane. Materiały są wytrzymałe, odporne na uszkodzenia i elastyczne. Tworzywa nie niszczą się pod wpływem skrajnych temperatur i nie ulegają szkodliwemu wpływowi wilgoci. Z tego też względu ABS oraz włókno szklane doskonale sprawdzają się w produkcji zarówno części tuningu, jaki i wielu innych produktów znajdujących się w standardowym wyposażeniu pojazdów. Dzięki szczegółowej kontroli jakości, każdy z klientów otrzymuje wysokogatunkowy produkt, spełniający wymagane normy jakości.

Maxton Design oferuje ciekawe elementy wyposażenia do samochodów kilkudziesięciu marek, w tym do Mercedesa SLK. W szczególności do modeli R 170, R 171 i R 172. Do zastosowania we wspomnianych pojazdach przeznaczone są m.in. zderzaki - przednie i tylne. Elementy tego typu łagodzą niewielkie zderzenia i pomagają redukować ich negatywne skutki. Dlatego też wybierając zderzaki warto zdecydować się przede wszystkim na takie, które są wytrzymałe i estetyczne jednocześnie. Zderzaki oferowane przez Maxton Design zostały wykonane z wysokiej jakości włókna szklanego i posiadają certyfikat TUV MATERIALGUTACHTEN. Co więcej, produkty te wyróżniają się wyjątkowo interesującym designem i będą ciekawymi ozdobami dla samochodów.

Do wykorzystania w Mercedesie SLK dedykowane są również nowoczesne dokładki progów. Elementy te wizualnie obniżą wysokość nadwozia, przez co pojazd zyska bardziej sportowy wygląd. Listwy progów stanowią połączenie dla pozostałych elementów tuningu i dzięki nim całość stanie się spójna oraz nowoczesna. Dokładki powstały z tworzywa ABS, a niektóre z nich dostępne są z teksturowanej, połyskującej oraz carbonowej wersji wykończenia powierzchni. Produkty mają zabezpieczenie UV i uzyskały świadectwo jakości TUV MATERIALGUTACHTEN.

Z przeznaczeniem do użytku w Mercedesie SLK stworzono także wiele funkcjonalnych splitterów przednich. Elementy odmienią wygląd pojazdu, a także odczuwalnie poprawią jego aerodynamikę. Za sprawą splittera powietrze dostające się pod zderzak wywiera mocniejszy nacisk na przednią oś, co przekłada się na poprawę przyczepności i stabilności. Każdy ze splitterów powstał z ABS i występuje w trzech rodzajach wykończenia - teksturowanym, carbonowym i połyskującym. Elementy dostarczane są w komplecie z instrukcją oraz zestawem montażowym.

Maxton Design to uznany twórca nowoczesnych i niezwykle trwałych elementów samochodowego tuningu optycznego. Firma od wielu lat utrzymuje się w gronie liderów rynku i nieustannie poszerza swój asortyment o kolejne wysokogatunkowe produkty.
pixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixel