Listy ulubionych
X
Trwa ładowanie danych. Proszę czekać.

Znajdź swój samochód

Wyszukaj części do swojego samochodu w kilku krokach

Mk2 [2009-2011]

Maxton Design to nowoczesna i prężnie działająca firma. Przedsiębiorstwo dysponuje nowocześnie wyposażonym zakładem produkcyjnym oraz zespołem świetnie wykwalifikowanych specjalistów. Dzięki nim powstają niezwykle estetyczne i solidne zderzaki, spoilery, dyfuzory dokładki progów czy splittery. Aby bardziej podkreślić wyposażenie, dobrać możesz tu również akcesoria tuningowe w postaci ramek świateł, owiewek, brewek czy grilli i otworów maski. Dzięki tym produktom efektownie i funkcjonalnie wyposażysz swój samochód. W bogatej ofercie Maxton Design znajdują się elementy tuningu do samochodów aż kilkudziesięciu marek. Tak bogaty asortyment sprawił, że firma stała się jedną z najbardziej konkurencyjnych na rynku w Europie.
Wszystkie części tuningu optycznego Maxton Design wykonane są z najwyższej jakości materiału. Do najczęściej stosowanych należą ABS i włókno szklane. Materiały mają bardzo szerokie zastosowanie w przemyśle motoryzacyjnym. ABS i włókno szklane świetnie radzą sobie w produkcji części tuningu, a także estetycznych części tuningu optycznego. Tworzywa są odpowiednio elastyczne, wytrzymałe i odporne na niekorzystny wpływ warunków atmosferycznych. Nie niszczą się pod wpływem wilgoci ani niskich czy wysokich temperatur. Materiały wykorzystywane przez Maxton Design posiadają certyfikat TUV, a elementy z nich wytwarzane - TUV MATERIALGUTACHTEN.

Maxton Design ma w swojej ofercie szeroką gamę części tuningu do samochodów wielu popularnych marek. Wśród nich nie brak wyposażenia do samochodów Mazda 3 MK2. Produktami, które z pewnością zainteresują posiadaczy tego modelu, są dokładki progów. Tego typu elementy optycznie obniżą wysokość nadwozia, dzięki czemu samochód nabierze bardziej sportowego charakteru. Z przeznaczeniem do zastosowania w Maździe 3 MK2 powstały dwie pary dokładek progów - jedne standardowe, wykonane z ABS i jedne racingowe, powstałe z ABS (CNC). Wszystkie wspomniane produkty mają zabezpieczenie UV i są gotowe do użytku.

Na szczególną uwagę zasługuje komplet zawierający dyfuzor tylny i splittery tylne boczne do Mazdy 3 MK2. To typowo racingowe elementy wyposażenia, które mają charakterystyczne, płaskie formy. To zasługa nowoczesnego ABS (CNC), zastosowanego to wyrobu produktów. Dyfuzor tylny i splittery najlepiej prezentują się zamontowane jednocześnie. W ten sposób stworzą nowoczesną i spójną estetycznie całość, która podkreśli sportową sylwetkę pojazdu. Części doskonale skomponują się racingowymi dokładkami progów oraz splitterem przednim. Splittery i dyfuzor posiadają certyfikat TUV MATERIALGUTACHTEN i są odporne na wilgoć.

Aby nowocześnie i funkcjonalnie urządzić Mazdę 3 MK2 przyda się również splitter przedni. Z myślą o tym modelu zaprojektowano standardową dokładkę pod zderzak oraz racingowy splitter wykonany z ABS (CNC). Dzięki dokładce przedniej wizualnie obniży się nadwozie, a samochód będzie się prezentować nowocześnie i bardziej sportowo. Dodatkowo, za sprawą splittera powietrze przepływające pod zderzakiem mocniej naciśnie na przednią oś, co poskutkuje polepszeniem przyczepności i stabilności, zwłaszcza w trakcie jazdy z większą prędkością. Element wykonany z ABS występuje w teksturowanej, połyskującej oraz carbonowej wersji wykończenia powierzchni. W skład splittera racingowego wchodzą stalowe wsporniki oraz płaska dokładka wykonana ABS (CNC).

Maxton Design jest jednym z wiodących projektantów części tuningu optycznego. Firma zyskała uznanie dzięki produkcji wysokiej jakości produktów, które dopasować mona do samochodów wielu marek. Jeśli chcesz naprawdę ciekawie urządzić swój samochód i szukasz naprawdę oryginalnych elementów wyposażenia, zakup produktów Maxton Design będzie bardzo dobrą decyzją.
    pixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixel