Listy ulubionych
X
Trwa ładowanie danych. Proszę czekać.

Znajdź swój samochód

Wyszukaj części do swojego samochodu w kilku krokach

Mazda

Maxton Design to jeden z liderów na rynku motoryzacyjnym. Producent skupia swoją działalność na tworzeniu ciekawych elementów samochodowego tuningu optycznego. To zupełna nowość i produkty te są odpowiedzią na dostępne dotychczas, masywne części tuningu. Marka oferuje nowoczesne dokładki progów, spoilery, dyfuzory, splittery czy zderzaki. Dzięki wspomnianym produktom odmienisz dotychczasowy wygląd pojazdu, a także przyczynisz się do polepszenia jego aerodynamiki. Maxton Design posiadają kilka efektownie wyposażonych samochodów demonstracyjnych, dzięki czemu klienci mogą sprawdzić, jak elementy wyposażenia wyglądają zamontowane i jak zachowują się w trakcie instalacji.
Każdy w produktów marki Maxton Design powstaje z certyfikowanego materiału. Twórcy tuningu najczęściej sięgają po ABS i włókno szklane. To posiadające świadectwo TUV materiały, które cechuje wytrzymałość, elastyczność oraz odporność na niekorzystny wpływ warunków atmosferycznych. Włókno szklane i ABS nie niszczą się pod wpływem promieni UV i nie ulegają uszkodzeniom chemicznym oraz mechanicznym. Tworzywa doskonale nadają się do wyrobu np. części tuningu optycznego oraz pozostałych elementów znajdujących się w podstawowym wyposażeniu samochodów. W bogatym asortymencie Maxton Design dostępne są także świetnej jakości produkty wykonane z laminatu oraz carbonu.

W ofercie producenta dostępnych jest wiele godnych uwagi produktów dedykowanych użytkowi w samochodach Mazda. Maxton Design tworzy części tuningu to modeli Mazda 3, Mazda 323F, Mazda 6, Mazda CX-5 FL, Mazda CX 7 oraz Mazda MX-5. W asortymencie producenta dostępne są m.in. ciekawe dokładki progów. To estetyczne elementy wyposażenia, za sprawą których wizualnie obniży się wysokość nadwozia. W efekcie pojazd nabierze zdecydowanie bardziej sportowego i nowoczesnego charakteru. W zależności od modelu, dokładki progów do Mazdy mogą być wykonane z ABS lub włókna szklanego. Listwy powstałe z ABS występują w różnych wersjach wykończenia powierzchni. Wszystkie te produkty mają świadectwa jakości i zabezpieczenie przed szkodliwym wpływem promieni UV.

Do wyposażenia samochodów Mazda stworzono również wiele nowoczesnych splitterów tylnych bocznych oraz dyfuzorów tylnych. To wyjątkowo estetyczne elementy wyposażenia, które dodadzą pojazdowi bardziej sportowego charakteru. Produkty cechuje niebanalny design i świetna jakość wykonania. Elementy tego typu najlepiej prezentują się, gdy są zamontowane jednocześnie. Uzupełnią tuning wykonany przy pomocy dokładek progów oraz odpowiedniego splittera przedniego. Do wykonania dyfuzorów i splitterów tylnych bocznych wykorzystano ABS lub włókno szklane. Wszystkie wymienione produkty posiadają świadectwo TUV MATERIALGUTACHTEN.

W ofercie Maxton Design najduje się także wiele wysokogatunkowych zderzaków przednich i tylnych. Ich głównym zadaniem jest amortyzowanie niewielkich zderzeń i łagodzenie ich ewentualnych, negatywnych skutków. Do produkcji zderzaków użyto solidnego włókna szklanego. Dlatego też wybierając odpowiednie zderzaki powinieneś wybrać nie tylko elementy estetyczne, ale i solidne. Zderzaki tyle i przednie od Maxton Design posiadają zabezpieczenie UV. Przed montażem upewnij się, że produkty są dobrze dopasowane do Twojego samochodu.

Na szczególną uwagę zasługują splittery przednie do pojazdów marki Mazda. To nowoczesne i wielofunkcyjne produkty, które odmienią wygląd Twojego samochodu. Splitter przedni optycznie obniży nadwozie, dzięki czemu pojazd zyska nieco bardziej sportowego charakteru. Za sprawą dokładki pod zderzak powietrze przepływające pod zderzakiem z większą siłą dociśnie przednią oś, a to przełoży się na polepszenie przyczepności i stabilności. Maxton Design proponuje kilka standardowych splitterów przednich, a także splittery racingowe. Tego typu produkty wyróżnią Twój pojazd i dodadzą mu nieco drapieżnego stylu. Każdy ze wspomnianych splitterów został wykonany z certyfikowanego tworzywa. Maxton Design to jedno z najnowocześniejszych przedsiębiorstw. Firma oferuje swoim klientom estetyczne i solidne elementy wyposażenia, które cieszą oko niebanalnym designem i jakością wykonania. Zakup wyrobów Maxton Design jest inwestycją, która wróci się w postaci zadowolenia z użytkowania wysokiej jakości części tuningu optycznego.
pixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixel