Listy ulubionych
X
Trwa ładowanie danych. Proszę czekać.

Znajdź swój samochód

Wyszukaj części do swojego samochodu w kilku krokach

6

Maxton Design to jeden z największych europejskich producentów wysokiej jakości części tuningu optycznego do samochodów. Do dyspozycji przedsiębiorstwa pozostaje nowocześnie wyposażony zakład produkcyjny, w którym powstają splittery, zderzaki, dokładki progów, dyfuzory czy spoilery. W ofercie producenta nie brakuje efektownych akcesoriów tuningowych, np. ramek świateł, owiewek bocznych zderzaka, grilli przednich czy brewek. Wszystkie wymienionych produktów tworzone są z certyfikowanych materiałów, dostarczanych przez najlepszych producentów. Jeśli chcesz naprawdę efektownie, a przy tym funkcjonalnie wyposażyć samochód, inwestycja w produkty Maxton Design będzie bardzo dobrą decyzją.
Każda z części tuningu Maxton Design tworzona jest z solidnego materiału. Do najczęściej stosowanych należą ABS i włókno szklane. Tworzywa cechuje odporność na uszkodzenia, wytrzymałość i elastyczność. Włókno szklane i ABS nie niszczą się pod wpływem wilgoci ani uszkodzeń chemicznych lub mechanicznych. Dzięki wszystkim tym właściwościom, tworzywa stały się powszechnie stosowane do wyrobu nie tylko części tuningu, ale też elementów stanowiących podstawowe wyposażenie pojazdów. Produkty Maxton Design posiadają niezbędne certyfikaty jakości i są zabezpieczone warstwą chroniącą przed szkodliwym wpływem promieni UV. Dla bardziej wymagających klientów, firma przygotowała ofertę produktów powstałych z laminatu oraz carbonu.

Wśród samochodów, do których tuning proponuje Maxton Design, należy także Mazda 6. Dostępne są tu elementy wyposażenia do modeli MK1, MK1 MPS, MK2, MK3 i MK3 FL. Posiadacze wspomnianych pojazdów znajdą m.in. efektowne dokładki progów. Za sprawą tego typu produktów optycznie obniża się wysokość nadwozia, przez co pojazd zyskuje ciekawszego, sportowego charakteru. Producent oferuje klientom zarówno klasyczne listwy pod progi z ABS, jak i sportowe dokładki wykonane z ABS (CNC). Te klasyczne produkty dostępne są w trzech wersjach wykończenia powierzchni. Dokładki progów świetnie skomponują się ze splitterem przednim i odpowiednimi elementami przeznaczonymi do montażu w tylnej części samochodu.

Do wyposażenia Mazdy 6 przeznaczone są także oryginalne dyfuzory tylne oraz splittery tylne środkowe i boczne. To typowo estetyczne elementy, które podkreślą sylwetkę samochodu i odświeżą jest estetykę. Każdy ze wspomnianych produktów zachwyca designem i jakością wykonania. Do wytworzenia tych elementów zastosowano ABS w trzech wersjach wykończenia - połyskującej, carbonowej i teksturowanej. Splittery i dyfuzory do Mazdy 6 mają zabezpieczenie UV i uzyskały świadectwo jakości TUV MATERIALGUTACHTEN.

Na posiadaczy Mazdy 6 czeka także duży wybór spoilerów tylnych. W zależności od modelu, dobrać można tu zarówno duże spoilery wykonane z włókna szklanego, jak i nowoczesne, niewielkie lotki z ABS. Spoiler sprawia, że powietrze opływające karoserię z większą siłą dociska tylną oś, co przekłada się na zauważalne polepszenie przyczepności. Lotki wykonane z ABS występują w kilku wersjach wykończenia powierzchni: połyskującej, teksturowanej i carbonowej.

Z myślą o samochodach Mazda 6 tworzono także nowoczesne zderzaki przednie. Zadaniem tego typu produktów jest amortyzowanie niewielkich zderzeń oraz minimalizowanie ich negatywnych skutków. Dlatego też bardzo istotnym jest, aby wybrać zderzaki nie tylko estetyczne, ale i wysoce solidne. Produkty Maxton Design spełniają oba te warunki i z pewnością warto się nimi zainteresować. Do wykonania zderzaków użyto włókna szklanego, które jest odporne na wilgoć oraz skrajne temperatury. Przed montażem należy pomalować zderzaki oraz sprawdzić ich dopasowanie do samochodu.

Posiadacze Mazdy 6 bez wątpienia zwrócą uwagę na nowoczesne splittery przednie. Wśród nich znajdują się nie tylko standardowe splittery pod zderzak, ale także racingowe elementy, składające się ze wsporników oraz płaskiej dokładki oraz stalowych wsporników. Dzięki tego typu produktowi wyraźnie poprawi się aerodynamika samochodu. Będzie to efektem zwiększenia nacisku na przednią oś, jaki zacznie wywierać powietrze przepływające pod zderzakiem. W efekcie tego polepszy się stabilność oraz przyczepność samochodu, zwłaszcza podczas przejazdów z większą prędkością. Splittery powstałe z ABS dostępne są w kilku wersjach wykończenia i dostarczane są wraz z zestawem montażowym.

Wybór części tuningu optycznego do Mazdy 6 jest bardzo duży. Maxton Design jest marką doskonale znaną na całym świecie, a jej produkty ozdabiają samochody aż kilkudziesięciu marek. Wyroby Maxton Design posiadają certyfikaty jakości i są gotowe do użytku. Przed instalacją należy sprawdzić, czy produkt jest właściwie dopasowany do samochodu.
pixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixel