Listy ulubionych
X
Trwa ładowanie danych. Proszę czekać.

Znajdź swój samochód

Wyszukaj części do swojego samochodu w kilku krokach

Mk3 Facelift [2014-2017]

Maxton Design jest jednym z liderów w branży motoryzacyjnej. Firma współpracuje ze sklepami na całym świecie, dzięki czemu jej produkty znane są fanom tuningu w wielu krajach. Wśród oferowanych przez producenta elementów znajduje się szeroki wybór zderzaków, spoilerów, dyfuzorów, dokładek progów czy splitterów. Z pomocą wspomnianych części bez trudu poprawisz aerodynamikę samochodu oraz podkreślisz jego styl. Bardziej wymagający klienci znajdą w ofercie Maxton Design także niebanalne akcesoria tuningowe, np. owiewki boczne zderzaka, grille przednie, ramki świateł czy brewki. Samochód wyposażony w produkty tej marki wyróżni się na ulicy i zapewni Ci znacznie większą przyjemność jazdy.
Maxton Design posiada własny zakład produkcyjny i to w nim tworzone są wymienione elementy tuningu optycznego. Do ich produkcji stosowane są najczęściej ABS oraz włókno szklane. Materiały cechuje duża wytrzymałość, odporność na uszkodzenia i elastyczność. Z tego względu tworzywa świetnie nadają się do wyrobu nie tylko części tuningu, ale także pozostałych elementów stanowiących podstawowe wyposażenie pojazdów. Co więcej, każdy produkt posiada zabezpieczenie przed szkodliwym wpływem promieni UV. W asortymencie Maxton Design dostępne są równie wysokogatunkowe elementy tuningu wykonane z carbonu lub laminatu.

Maxton Design proponuje klientom części do samochodów aż kilkudziesięciu marek. Wśród nich dostępnych jest kilka elementów dedykowanych instalacji w Maździe 6 MK3 FL. Na wyjątkową uwagę zasługują splittery tylne boczne oraz dokładka tylna. Produkty uzupełnią się nawzajem i stworzą spójną całość. Elementy wizualnie obniżą nadwozie, dodając samochodowi nieco bardziej sportowego wyglądu. Zarówno splittery tylne boczne, jak i dokładka tylna powstały z solidnego ABS. Dokładka dostępna jest w połyskującej i teksturowanej wersji wykończenia, a splittery w teksturowanej, połyskującej i carbonowej wersji struktury. Produkty są gotowe do użytku i zostały pokryte powłoką chroniącą przed promieniami UV.

Na posiadaczy Mazdy 6 MK3 FL czekają również estetyczne dokładki progów. Listwy tego typu są świetnym uzupełnieniem dla splittera przedniego oraz elementów zamontowanych w tylnej części pojazdu. Za ich sprawą nadwozie ulegnie optycznemu obniżeniu, co pozytywnie wpłynie na ogólną estetykę pojazdu. Do wykonania dokładek wykorzystano nowoczesny ABS. Produkty dostępne są w trzech wersjach struktury powierzchni - carbonowej, połyskującej i teksturowanej. Producent oferuje do nich także taśmę dekoracyjną w kolorze czerwonym albo białym.

Uwagę posiadaczy Mazdy 6 MK3 FL bez wątpienia przyciągną także funkcjonalne i estetyczne splittery przednie. Dzięki temu typu elementom wyposażenia uda się odmienić wygląd pojazdu, a także poprawić jego aerodynamikę. Elementy wizualnie obniżą nadwozie, dodając samochodowi bardziej sportowego charakteru. Ponadto, dokładki przyczynią się do polepszenia przyczepności i stabilności pojazdu w trakcie przejazdów. Będzie to efektem zwiększonego nacisku na przednią oś, wywieranego przez powietrze przepływające pod zderzakiem. Produkty dostępne są w kilku estetycznych efektach wykończenia: teksturowanym, połyskującym i carbonowym. Splittery przednie nie wymagają malowania, ale konieczne jest sprawdzenie, czy są właściwie dopasowane do samochodu. Produkty dostarczane są wraz z zestawem montażowym.

Wybór odpowiednich części tuningu optycznego nie jest łatwym zadaniem. W przypadku tych produktów należy wziąć pod uwagę nie tylko estetykę, ale i trwałość. Produkty marki Maxton Design posiadają obie te cechy i możesz mieć pewność, że posłużą Ci w doskonałym stanie przez bardzo długi czas.
    pixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixel