Listy ulubionych
X
Trwa ładowanie danych. Proszę czekać.

Znajdź swój samochód

Wyszukaj części do swojego samochodu w kilku krokach

3

Maxton Design jest marką bardzo dobrze znaną w brany motoryzacyjnej. To jedna z najbardziej konkurencyjnych firm w Europie i oferuje klientom nowoczesne części tuningu optycznego. Dzięki nim funkcjonalnie i nowocześnie urządzisz samochód, dzięki czemu pojazd wyróżni się na ulicy i zapewni Ci pełną przyjemność jego użytkowania. W asortymencie Maxton Design znajduje się wiele godnych uwagi dokładek progów, spoilerów, splitterów, dyfuzorów czy zderzaków. Firma proponuje do nich również interesujące akcesoria tuningowe, np. owiewki boczne zderzaka, ramki świateł, brewki czy grille przednie. Zaprezentowane części tworzone są z myślą o samochodach wielu marek.
Do wyrobu nowoczesnych części tuningu Maxton Design wykorzystywane są tylko świetnej jakości materiały. Projektanci sięgają najczęściej po włókno szklane i ABS. To wysoce elastyczne, wytrzymałe oraz odporne tworzywa, które nie niszczę się pod wpływem wilgoci oraz skrajnych temperatur. Ponadto, materiały nie ulegają uszkodzeniom chemicznych lub mechanicznych. ABS i włókno szklane bardzo dobrze sprawdzają się w produkcji części tuningu, a także elementów stanowiących podstawowe wyposażenie samochodów. W procesach produkcyjnych wyrobów Maxton Design wykorzystywane są również carbon oraz laminat.

Na długiej liście części tuningu Maxton Design znajdują się również produkty dedykowane użytkowi w samochodach Mazda 3. Są to przede wszystkim modele MK1, MK1 MPS, MK2, MK2 MPS oraz MK3. Do tego ciekawego pojazdu stworzono kilka efektownych par dokładek progów. Część z nich to standardowe produkty wykonane z ABS, a pozostałe to racingowe elementy powstałe z ABS (CNC). Za sprawą listew pod progi nadwozie ulegnie optycznemu obniżeniu, przez co pojazd zyska bardziej sportowego wyglądu. Dokładki racingowe cechuje ciekawy design - mają zupełnie płaską konstrukcję, co jest zasługą materiału wykorzystanego do ich produkcji. Dokładki powstałe z ABS dostępne są w kilku wersjach wykończenia powierzchni. Elementy te mają zabezpieczenie UV.

Na posiadaczy Mazdy 3 czeka także szeroki wybór splitterów tylnych bocznych, splitterów tylnych środkowych oraz dyfuzorów tylnych. To niezwykle estetyczne elementy wyposażenia, które zaakcentują sportową sylwetkę pojazdu. W zależności od modelu, wspomniane produkty zostały wykonane z ABS lub ABS (CNC). Tworzywo jest bardzo trwałe i posiada świadectwa jakości. Splittery i dyfuzory tylne doskonale skomponują się z dokładkami progów oraz splitterem przednim. W ten sposób uzyskasz naprawdę ciekawe wyposażenie, które zaakcentuje indywidualny charakter pojazdu.

Aby nowocześnie wyposażyć Mazdę 3, z pewnością przyda się spoiler tylny. Maxton Design proponuje duży wybór tego typu produktów. Wśród nich znajdują się spoilery wykonane z ABS oraz włókna szklanego. Elementy powstałe z ABS mają formę niewielkich i łatwych w montażu lotek. Za ich sprawą powietrze opływające karoserię z większą siłą naciśnie na przednią oś, co przełoży się na poprawę przyczepności pojazdu. Spoilery z ABS występują w teksturowanej, carbonowej oraz połyskującej wersji wykończenia powierzchni.

Kolejnym produktem, w jaki można wyposażyć Mazdę 3 jest splitter przedni. Dokładka tego typu sprawi, że wizualnie obniży się wysokość nadwozia. Dzięki temu samochód zyska bardziej nowoczesnego i sportowego charakteru. Za sprawą splittera przedniego wyraźnie polepszy się aerodynamika samochodu. Będzie to efektem większego nacisku na przednią oś, jakie zacnie wywierać powietrze przepływające pod zderzakiem. To poskutkuje polepszeniem w kwestii stabilności i przyczepności. Do użytku w Maździe 3 przeznaczone są m.in. klasyczne splittery przednie oraz wyjątkowo estetyczne produkty racingowe składające się ze stalowych wsporników oraz płaskiej dokładki z ABS (CNC).

Te i wiele innych produktów dedykowanych montażowi w Maździe 3 znajdziesz w bogatej ofercie Maxton Design. Firma specjalizuje się w tworzeniu nowoczesnych produktów, które dobrać można do pojazdów aż kilkudziesięciu marek. Jeśli zależy Ci na najlepszych na ryku częściach, wyróżniających się designem, zakup wyrobów Maxton Design będzie bardzo dobrą decyzją.
pixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixel