Listy ulubionych
X
Trwa ładowanie danych. Proszę czekać.

Znajdź swój samochód

Wyszukaj części do swojego samochodu w kilku krokach

GT

Maxton Desgin jest firmą posiadającą ugruntowaną pozycję na rynku europejskim. Producent jest specjalistą w dziedzinie tworzenia wysokiej jakości części samochodowego tuningu optycznego. Firma ma w asortymencie szeroki wybór spoilerów, splitterów, dyfuzorów, dokładek progów czy zderzaków. Wymienione produkty pomogą odświeżyć wygląd samochodu, a także wpłyną na polepszenie jego aerodynamiki. Aby ciekawie podkreślić sylwetkę pojazdu, przydadzą się także niebanalne akcesoria tuningowe, np. owiewki, ramki świateł, brewki czy grille przednie. Wszystkie te elementy tworzone są z myślą o samochodach wielu marek. Z tego też względu Maxton Design stała się jedną z najbardziej konkurencyjnych firm na runku motoryzacyjnym w Europie.
Do produkcji części Maxton Design wykorzystywane są certyfikowane materiały. Najczęściej wykorzystywanymi przez projektantów są ABS oraz włókno szklane. Tworzywa są odpowiednio elastyczne, wytrzymałe i odporne na niekorzystny wpływ warunków atmosferycznych. Materiały powstały z przeznaczeniem do stosowania w przemyśle motoryzacyjnym. Świetnie nadają się do produkcji części tuningu oraz elementów stanowiących podstawowe wyposażenie samochodów. Każdy z produktów powstałych w zakładach Maxton Design posiada świadectwa jakości oraz zabezpieczenie przed szkodliwym wpływem promieni UV.

Maxton Design kieruje swoją ofertę również do posiadaczy Kii Stinger GT. Do tego modelu przeznaczonych jest kilka świetnej jakości produktów, które cieszą oko designem i zachwycają jakością wykonania. Wśród nich znajdują się ciekawe dokładki progów. Tego typu elementy wyposażenia mają głównie estetyczne zastosowanie. Listwy optycznie obniżają wysokość nadwozia, przez co pojazd będzie się prezentował bardziej nowocześnie i sportowo. Dokładki najlepiej wyglądają zestawione ze splitterem przednim oraz dokładkami tylnymi. Produkty występują w kilku wersjach wykończenia powierzchni i można o nich dokupić również taśmę ozdobną w kolorze czerwonym albo białym.

Do wyposażenia Kii Stinger GT dedykowane są także ciekawe splittery tylne boczne oraz dokładka tylna. Splittery stanowią połączenie między dokładkami progów a dokładką tylną. Łączą tuning całego pojazdu, czyniąc go efektownym i jednolitym. Z kolei dokładka tylna jest stricte estetycznym produktem, który doda samochodowi bardziej drapieżnego charakteru. Obydwa wymienione produkty świetnie prezentują się zamontowane razem. Dokładka i splittery powstały z ABS i dostępne są w podobnych wersjach struktury powierzchni - carbonowej, połyskującej i teksturowanej. Dzięki temu z łatwością uda się dobrać produkty pasujące do wykończenia pozostałych części tuningu.

Jeśli chcesz zadbać o aerodynamikę swojej Kii Stinger GT, z pewnością zainteresuje Cię spoiler tylny. To nowoczesny i funkcjonalny element, który podkreśli sportowy charakter samochodu. Lotka sprawi, że powietrze przepływające po karoserii z większą siłą dociśnie tylną oś. Skutkiem tego będzie odczuwalne polepszenie przyczepności. Na wewnętrznej części spoilera umieszczona została mocna taśma dwustronna, zapewniająca precyzyjną instalację. Dodatkowo, produkt dostępny jest w kilku ciekawych wersjach wykończenia - połyskującej, teksturowanej i carbonowej. Element jest gotowy do użytku i ma zabezpieczenie UV.

Kolejnymi produktami proponowanymi do Kii Stinger GT są splittery przednie. Maxton Design ma w ofercie dwa tego typu elementy. Obydwie dokładki są estetycznymi elementami wyposażenia, które optycznie obniżą nadwozie, dodając tym samym pojazdowi bardziej sportowego charakteru. Za ich sprawą odczuwalnie polepszy się aerodynamika. Będzie to zasługą powietrza, które przepływając pod zderzakiem zacznie wywierać większy nacisk na przednią oś. W efekcie polepszy się przyczepność oraz stabilność. Splittery przednie przychodzą w komplecie z instrukcją i elementami montażowymi. Produkty mają certyfikat TUV MATERIALGUTACHTEN i nie wymagają dodatkowego malowania.

Produkty marki Maxton Design cieszą się ogromną popularnością. Firma od wielu lat jest jednym z liderów w branży motoryzacyjnej. Przedsiębiorstwo koncentruje się na produkcji solidnych i nowoczesnych części tuningu, które znacząco zwiększą komfort jazdy oraz przyjemność użytkowania ciekawie urządzonego samochodu.
pixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixel