Listy ulubionych
X
Trwa ładowanie danych. Proszę czekać.

Znajdź swój samochód

Wyszukaj części do swojego samochodu w kilku krokach

Stinger

Maxton Design to jeden z czołowych europejskich twórców części samochodowego tuningu optycznego. Firma specjalizuje się w wytwórstwie wytrzymałych i estetycznych elementów wyposażenia, które dobrać można do samochodów wielu marek. Maxton Design oferuje przede wszystkim dokładki progów, dyfuzory, zderzaki, spoilery czy splittery. Nowoczesnym uzupełnieniem dla nich będą niebanalne akcesoria tuningowe w postaci ramek świateł, owiewek, brewek czy grilli przednich. Za sprawą wymienionych części uda się nie tylko odmienić wygląd samochodu, ale też poprawić jego aerodynamikę. Produkty marki dostępne są w sklepach partnerskich na całym świecie.
Gotowe produkty Maxton Design cechuje wysoka jakość wykonania oraz nowoczesne wzornictwo. Do produkcji tych elementów wykorzystywane są najlepsze tworzywa, głównie ABS oraz włókno szklane. Materiały są bardzo wytrzymałe, elastyczne oraz odporne na wilgoć czy skrajne temperatury. ABS i włókno szklane bardzo dobrze radzą sobie w produkcji np. estetycznych części tuningu czy pozostałych elementów podstawowego wyposażenia samochodów. Ponadto, materiały osiadają certyfikat jakości TUV, a elementy z nich powstające, TUV MATERIALGUTACHTEN.

Wśród niezliczonej ilości produktów Maxton Design nie brakuje nowoczesnych elementów wyposażenia do samochodu Kia Stinger. Ten ciekawy model wymaga naprawdę oryginalnej oprawy. Jeśli chcesz wyposażyć ten samochód w ciekawe elementy tuningu, oferta marki Maxton Design z pewnością przypadnie Ci do gustu. Dostępne są tu m.in. efektowne splittery tylne boczne oraz dokładka tylna. Razem tworzą oryginalną i wysoce estetyczną całość, która podkreśli indywidualność samochodu. Dokładka ma ciekawą formę i doda samochodowi nieco drapieżnego i nowoczesnego charakteru. Splittery tylne boczne wypełnią wolną przestrzeń między dokładkami progów a dokładką tylną, dzięki czemu pozwolą wykończyć tuning pojazdu. Zarówno splittery, jak i dokładka zostały wykonane z ABS i występują w połyskującej, carbonowej oraz teksturowanej wersji wykończenia powierzchni.

Na posiadaczy Kii Stinger czekają również nowoczesne dokładki progów. Ich zadaniem jest połączenie wyposażenia przedniej i tylnej części samochodu. Dodatkowo, za sprawą listew optycznie obniży się wysokość nadwozia, przez co pojazd zyska zupełnie nowego, bardziej sportowego wyglądu. Dokładki doskonale będą się prezentować w komplecie ze splitterem przednim oraz dokładką tylną i splitterami tylnymi bocznymi. Listwy dostępne są w kilku estetycznych wersjach wykończenia powierzchni. Elementy posiadają certyfikat TUV MATERIALGUTACHTEN i są zabezpieczone przed szkodliwym wpływem promieni UV.

Z przeznaczeniem do montażu w Kii Stinger zaprojektowano również ciekawy spoiler tylny oraz element będący przedłużeniem tylnej szyby. To oryginalne i estetyczne elementy, które zaakcentują sportową sylwetkę samochodu. Dodatkowo, dzięki spoilerowi powietrze wpływające po karoserii mocniej dociśnie tylną oś, co przełoży się na polepszenie przyczepności samochodu. Przedłużenie tylnej szyby jest typowo estetycznym elementem wyposażenia. Dokładka ma efektowną formę i z pewnością stanie cię przyciągającą uwagę częścią tuningu. Tego typu produkt jest dopełnieniem całościowego tuningu, akcentującym estetykę samochodu. Spoiler oraz dokładka szyby powstały z solidnego ABS i są dostępne w trzech wersjach wykończenia powierzchni.

Produktem, który wyraźnie wpłynie na polepszenie aerodynamiki Twojej Kii Stinger jest splitter przedni. Maxton Design oferuje do tego modelu dwie nowoczesne dokładki pod zderzak. Dzięki tego typu elementowi wizualnie obniża się wysokość nadwozia, przez co pojazd nabiera świeżego i bardziej sportowego wyglądu. Za sprawą splittera przedniego powietrze dostające się pod zderzak z większą siłą naciśnie na przednią oś. Efektem tego będzie wyraźne polepszenie stabilności oraz przyczepności, zwłaszcza podczas przejazdów z większą prędkością. Produkty występują w połyskującej, teksturowanej i carbonowej wersji wykończenia powierzchni. Nie wymagają malowania i przychodzą wraz z zestawem montażowym.

Posiadacze Kii Stinger z pewnością zainteresują się ofertą marki Maxton Design. Producent zdobył uznanie dzięki bardzo rozbudowanemu asortymentowi oraz wytwarzaniu solidnych części tuningu. Firma tworzy nowoczesne i bardzo trwałe elementy tuningu optycznego, które posłużą w doskonałym stanie przez bardzo długi czas.
pixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixel