Listy ulubionych
X
Trwa ładowanie danych. Proszę czekać.

Znajdź swój samochód

Wyszukaj części do swojego samochodu w kilku krokach

Kia

Maxton Design jest jednym z najbardziej rozpoznawalnych europejskich producentów wysokiej jakości części tuningu optycznego. To niezwykle solidne i estetyczne elementy wyposażenia, dzięki którym odświeżysz wygląd swojego samochodu i poprawisz jego aerodynamikę. Asortyment marki składa się głównie ze splitterów, dokładek progów, zderzaków, dyfuzorów czy spoilerów. Aby zapewnić pełne wyposażenie, firma proponuje swoim klientom także nowoczesne i estetyczne akcesoria tuningowe w postaci ramek świateł, brewek, grilli czy owiewek. Zaprezentowane elementy wyposażenia dopasować można do samochodów kilkudziesięciu marek. To czyni Maxton Design jedną z najbardziej konkurencyjnych firm na rynku w Europie.
Tworzywami najczęściej wykorzystywanymi z procesach produkcyjnych są włókno szklane i ABS. Cechuje je odporność na uszkodzenia, wytrzymałość i elastyczność. Materiały nie ulegają oddziaływaniu skrajnych temperatur oraz wilgoci. Świetnie sprawdzają się w produkcji m.in. części tuningu optycznego czy innych elementów znajdujących się w podstawowym wyposażeniu pojazdów. O jakości ABS i włókna szklanego świadczy certyfikat TUV, którymi zostały wyróżnione. Gotowe produkty Maxton Design posiadają zabezpieczenie przed szkodliwym wpływem promieni UV. Elementy tuningu przed przekazaniem do wysyłki są także dokładnie kontrolowane. Pozwala to wyeliminować z obiegu produkty nie spełniające wymaganych norm jakości.

W ofercie marki Maxton Design nie mogło zabraknąć części tuningu optycznego do samochodów marki Kia. Są to w szczególności produkty dedykowane instalacji w modelach Cee'd, Sportage oraz Stinger. Na posiadaczy tych pojazdów czeka m.in. duży wybór dokładek tylnych oraz splitterów tylnych bocznych. Wszystkie te produkty mają estetyczne funkcje i będą stanowić ciekawe ozdoby samochodu. Elementy zaakcentują sportową sylwetkę samochodu i podkreślą jego indywidualny charakter. Zarówno splittery, jak i dokładki, powstały z solidnego ABS. Elementy te występują w kilku ciekawych wersjach wykończenia powierzchni i posiadają zabezpieczenie przed szkodliwym wpływem promieni UV.

Właściciele samochodów Kia z pewnością zwrócą uwagę na wybór nowoczesnych dokładek progów. W ofercie Maxton Design znajdują się zarówno klasyczne listwy pod progi wykonane z ABS, jak i ciekawe produkty racingowe powstałe z ABS (CNC). Za sprawą dokładek progów optycznie obniża się wysokość nadwozia, przez co pojazd nabiera bardziej sportowego i nowoczesnego wyglądu. Produkty tego typu to także swego rodzaju łącznik między wyposażeniem tylnej i przedniej części samochodu. Dokładki stworzone z ABS występują w teksturowanej, połyskującej i carbonowej wersji wykończenia powierzchni.

W ofercie Maxton Design znajdują się także funkcjonalne spoilery tylne do samochodów Kia. Bez względu na to, który model pojazdu posiadasz, każdy z dostępnych tu elementów zachwyca niebanalnym designem i jakością wykonania. Element tego typu podkreśli estetykę Twojego samochodu, a także wpłynie na polepszenie jego aerodynamiki. Dzięki spoilerowi powietrze opływające karoserię z większą siłą dociśnie tylną oś, w efekcie czego zauważalnie poprawi się przyczepność samochodu. Spoilery powstały z ABS i występują w kilku interesujących wersjach wykończenia powierzchni. Elementy zostały także wyposażone w mocną taśmę dwustronną, umożliwiającą precyzyjny montaż.

Do wyposażenia pojazdów Kia przeznaczonych jest także wiele nowoczesnych splitterów przednich. To bardzo przydatne części tuningu optycznego, których instalacja przyniesie wiele korzyści. Za ich sprawą nadwozie ulegnie optycznemu obniżeniu, co sprawi, że samochód będzie wyglądał bardziej sportowo. Dokładka przyczyni się też do wyraźnego polepszenia aerodynamiki. Dzięki niej zwiększy się nacisk powietrza na przednią oś, zwłaszcza podczas jazdy z większą prędkością. Skutkiem tego będzie odczuwalne polepszenie stabilności i przyczepności. Splittery dostępne są w kilku wersjach wykończenia powierzchni - carbonowej, połyskującej i teksturowanej.

Maxton Design jest marką bardzo dobrze znaną miłośnikom motoryzacji na całym świecie. Firma tworzy wysokiej jakości elementy wyposażenia samochodowego, które wyróżniają się designem i trwałością. Jeśli szukasz naprawdę solidnych części tuningu optycznego, produkty z oferty Maxton Design z pewnością przypadną Ci do gustu.
pixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixel