Listy ulubionych
X
Trwa ładowanie danych. Proszę czekać.

Znajdź swój samochód

Wyszukaj części do swojego samochodu w kilku krokach

Sportage

Maxton Design jest jedną z najnowocześniejszych europejskich firm oferujących części tuningu optycznego. Producent funkcjonuje na rynku od wielu lat i zdobył uznanie dzięki wytwarzaniu wytrzymałych oraz estetycznych elementów wyposażenia. Asortyment Maxton Design zawiera wiele ciekawych splitterów, dokładek progów, spoilerów, dyfuzorów czy zderzaków. Z ich pomocą uzyskasz wyjątkowy tuning, który podkreśli walory wizualne Twojego samochodu i znacznie zwiększy przyjemność jego użytkowania. Firma tworzy części do pojazdów aż kilkunastu marek, co czyni ją także jedną z najbardziej konkurencyjnych na rynku.
Każdy z elementów wyposażenia Maxton Design wykonany jest z certyfikowanego materiału. Do najczęściej stosowanych należą ABS oraz włókno szklane. To bardzo solidne, elastyczne oraz odporne na uszkodzenia materiały, które mają duże zastosowanie w przemyśle motoryzacyjnym. Tworzywa nie ulegają oddziaływaniu skrajnych temperatur i wilgoci. Dlatego też świetnie sprawdzają się w produkcji zarówno części tuningu, jak i pozostałych elementów podstawowego wyposażenia samochodów. Aby zapewnić trwałość, produkty Maxton Design pokryte są warstwą chroniącą przed szkodliwym wpływem promieni UV. Niektóre z wyrobów mogą być również wykonane z carbonu lub laminatu.

Maxton Design projektuje i wytwarza części tuningu optycznego do samochodów wielu marek, w tym do Kii Sportage. Do wyposażenia tego modelu stworzono kilka ciekawych elementów, które przyciągną uwagę każdego miłośnika motoryzacji. Na posiadaczy tego samochodu czekają m.in. nowoczesne splittery tylne boczne i splitter tylny środkowy. Produkty mają typowo estetyczne zastosowanie i efektownie podkreślą sylwetkę pojazdu. Części najlepiej się prezentują zestawione razem. Tworzą wówczas jednolitą całość, która optycznie obniży wysokość nadwozia, dodając samochodowi nieco bardziej sportowego charakteru. Splittery zostały wykonane z ABS i występują w kilku estetycznych wersjach wykończenia powierzchni.

Na posiadaczy Kii Sportage czeka również nowoczesny spoiler tylny. Element ma formę niewielkiej lotki, którą montuje się na oryginalnym spoilerze pojazdu. Produkt ciekawie zaakcentuje indywidualny charakter pojazdu, ale też doda mu nowoczesnego i sportowego wyglądu. Na wewnętrznej części lotki znajduje się pas mocnej taśmy dwustronnej, umożliwiającej precyzyjny montaż. Dzięki tego typu elementowi powietrze opływające karoserię będzie wywierać większy nacisk na przednią oś, w wyniku czego wyraźnie polepszy się przyczepność samochodu. Spoiler dostępny jest w połyskującej, carbonowej i teksturowanej wersji wykończenia powierzchni.

Dokładki progów to kolejne części tuningu optycznego powstałe z myślą o wyposażeniu Kii Sportage. Ich montaż jest świetnym sposobem na odświeżenie wyglądu samochodu. Dzięki listwom pod progi nadwozie optycznie się obniży, przez co pojazd zyska sportowego charakteru. Dokładki to także świetnej uzupełnienie dla splitterów tylnych oraz przedniego. Z ich pomocą stworzysz niebanalne wyposażenie, które uczyni Twój pojazd całkowicie estetycznym i oryginalnym. Dokładki dostępne są w kilku wersjach wykończenia powierzchni i mają zabezpieczenie przed niekorzystnym wpływem promieni UV.

Decydując się na zakup części tuningu do Kii Sportage, nie można pominąć funkcjonalnego splittera przedniego. To efektowny element wyposażenia, który doskonale skomponuje się z dokładkami progów oraz splitterami tylnymi. Dzięki dokładce wyraźnie poprawi się aerodynamika pojazdu. Będzie to skutkiem zwiększenia siły nacisku powietrza na przednią oś, wywieranego przez powietrze dostające się pod zderzak. W efekcie tego odczuwalnie wzmocni się stabilność i przyczepność, szczególnie w trakcie przejazdów z większą prędkością. Splitter został wykonany z solidnego ABS i dostępny jest w trzech wersjach struktury powierzchni. Element wysyłany jest w komplecie z zestawem umożliwiającym instalację.

Części tuningu Maxton Design znane są miłośnikom motoryzacji w wielu krajach. Firma jest specjalistą w dziedzinie tworzenia estetycznych i niezwykle solidnych produktów. Dlatego też wybierając wyposażenie tej marki inwestujesz w najlepsze na rynku produkty, które posłużą Ci przez długi czas, zachowując przy tym swój świetny wygląd.
    pixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixel