Listy ulubionych
X
Trwa ładowanie danych. Proszę czekać.

Znajdź swój samochód

Wyszukaj części do swojego samochodu w kilku krokach

GT

Maxton Design to jeden z najbardziej cenionych europejskich producentów części samochodowego tuningu optycznego. Przedsiębiorstwo specjalizuje się w wytwarzaniu nowoczesnych i bardzo solidnych dokładek progów, dyfuzorów, spoilerów, zderzaków czy splitterów. Miłośnicy motoryzacji z pewnością zwrócą uwagę także na ciekawe akcesoria tuningowe, np. ramki świateł, grille, brewki czy owiewki. Każdy z zaprezentowanych produktów wykonany jest z trwałego materiału, pochodzącego od renomowanych dostawców. Wśród szerokiej gamy produktów Maxton Design znajdują się elementy wyposażenia do samochodów wielu marek. Z tego też względu firma stała się jedną z wiodących w Europie.
Do wytwarzania elementów tuningu optycznego Maxton Design wykorzystywane są głównie ABS oraz włókno szklane. To wyjątkowo wytrzymałe materiały, bardzo popularne w przemyśle motoryzacyjnym. Tworzywa cechuje duża wytrzymałość, odporność na niekorzystny wpływ warunków atmosferycznych i elastyczność. Włókno szklane i ABS stosowane są do wyrobu m.in. elementów podstawowego wyposażenia samochodów oraz części tuningu optycznego. Dodatkowo, produkty Maxton Design posiadają zabezpieczenie w formie powłoki chroniącej przed promieniami UV. Wyroby te przechodzą również szczegółową kontrolę jakości, zwłaszcza przed przekazaniem ich do wysyłki do klienta.

W ofercie Maxton Design nie brakuje ciekawych części tuningu do Kii Cee'd MK2 GT. Właściciele tego modelu mogą znaleźć tu m.in. nowoczesny dyfuzor tylny oraz splittery tylne boczne. To wyjątkowo estetyczne elementy wyposażenia, które odmienią wygląd samochodu i podkreślą jego indywidualny charakter. Dyfuzor powstał z ABS (CNC) i ma charakterystyczną budowę - składa się z elementów o płaskich formach. Splittery tylne boczne to z kolei niewielkie, ale bardzo efektowne części, które pozwolą wykończyć tuning samochodu. Elementy te zapełniają przestrzeń między dokładkami progów a np. dokładką tylną. Do wykonania splitterów użyte zostało ABS, posiadające certyfikat TUV. Zarówno dyfuzor, jak i splittery posiadają zabezpieczenie UV i są gotowe do instalacji.

Nowoczesne dokładki progów to kolejne elementy wyposażenia, które dobrać można do Kii Cee'd MK2 GT. Listwy optycznie obniżą wysokość nadwozia, co sprawi, że pojazd zyska bardziej sportowego wyglądu. W zależności od posiadanego modelu samochodu, do wyboru są klasyczne dokładki z ABS oraz typowo sportowe produkty wykonane z ABS (CNC). Tego typu części stanowią połączenie między tuningiem tylnej i przedniej części samochodu. Sprawiają, że wyposażenie jest w pełni estetyczne i solidne. Listwy po progi wykonane z ABS dostępne są w trzech wersjach wykończenia powierzchni - połyskującej, carbonowej i teksturowanej.

Spoiler tylny to element wyposażenia, który zauważalnie wpłynie na polepszenie aerodynamiki Twojego pojazdu. Dzięki niemu powietrze opływające karoserię z większą siłą dociśnie tylną oś, w wyniku czego wzmocni się przyczepność samochodu. Spoiler ma efektowny design i doda Twojemu pojazdowi nieco bardziej sportowego charakteru. Lotka została wyposażona w mocną taśmę dwustronną, która ułatwiaj precyzyjny montaż. Lotka nie wymaga malowania przed instalacją i występuje w trzech ciekawych wersjach wykończenia powierzchni.

Z myślą o Kii Cee'd MK2 GT zaprojektowano również efektowne splittery przednie. Do wyboru są oryginalny splitter racingowy oraz klasyczna dokładka pod zderzak z ABS. Dzięki tego typu produktowi powietrze przepływające pod zderzakiem z większą siłą dociśnie przednią oś, a to z kolei przełoży się na odczuwalne polepszenie stabilności i przyczepności. Racingowy splitter przedni doskonale skomponuje się z dyfuzorem tylnym oraz dokładkami progów wykonanymi z ABS (CNC). Produkty posiadają certyfikat TUV MATERIALGUTACHTEN.

Maxton Design oferuje szeroką gamę części tuningu optycznego. Wyposażenie marki wyróżnia się wysoką jakością wykonania raz estetycznym wzornictwem. Z pomocą wspomnianych części wyposażenia odświeżysz wygląd swojego samochodu i znacząco wpłyniesz na polepszenie jego aerodynamiki.
    pixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixel