Listy ulubionych
X
Trwa ładowanie danych. Proszę czekać.

Znajdź swój samochód

Wyszukaj części do swojego samochodu w kilku krokach

Mk2 [2012-2018]

Maxton Design działa w branży motoryzacyjnej od wielu lat. Firma jest uznanym w wielu krajach twórcą nowoczesnych dokładek progów, dyfuzorów, splitterów, spoilerów czy zderzaków. Ciekawym uzupełnieniem dla nich są oryginalne akcesoria tuningowe. Są nimi np. grille przednie, ramki świateł, brewki czy owiewki. Wspomniane części tuningu pomogą odświeżyć wygląd samochodu oraz wpłyną na poprawę jego aerodynamiki. Wśród oferowanych przez producenta wyrobów dostępne są elementy wyposażenia do samochodów aż kilkudziesięciu marek. Za sprawą tak rozbudowanej oferty, firma stała się jedną z wiodących w Europie.
Wysokiej jakości części tuningu Maxton Design powstają z solidnych materiałów. Jednymi z najczęściej stosowanych są ABS oraz włókno szklane. To bardzo elastyczne i wytrzymałe materiały, które mają duże zastosowanie w przemyśle motoryzacyjnym. Tworzywa nie ulegają negatywnemu oddziaływaniu skrajnych temperatur oraz wilgoci. Doskonale nadają się do produkcji części tuningu optycznego oraz innych elementów znajdujących się w podstawowym wyposażeniu samochodów. Każdy z gotowych wyrobów Maxton Design posiada certyfikat TUV MATERIALGUTACHTEN i jest pokryty warstwą chroniącą przed niekorzystnym wpływem promieni UV.

Jednym z modeli, do których tuning proponuje Maxton Design, jest Kia Cee'd MK2. Aby ciekawie urządzić ten pojazd, z pewnością przydadzą się nowoczesne dokładki progów. Za ich sprawą nadwozie ulegnie optycznemu obniżeniu. Samochód zyska dzięki temu bardziej sportowego charakteru. Dokładki świetnie skomponują się ze splitterem przednim oraz odpowiednimi dokładkami tylnymi. W ten sposób stworzysz w pełni spójną i estetyczną całość, która podkreśli walory wizualne Twojego samochodu. W ofercie firmy znajdziesz zarówno klasyczne dokładki z ABS, jak i nowoczesne produkty racingowe powstałe z ABS (CNC).

Na posiadaczy Kii Cee'd MK2 czekają również splittery tylne boczne oraz dyfuzor tylny. Wspomniany dyfuzor powstał z wysokiej jakości ABS (CNC) i cechuje go ciekawa konstrukcja, składająca się z elementów o zupełnie płaskich formach. To charakterystyczne dla wyrobów stworzonych z ABS (CNC). Splittery tylne boczne są typowo estetycznymi produktami. Elementy uzupełniają tuning wykonany przy pomocy dokładek progów oraz splittera przedniego. Wszystkie wymienione produkty posiadają zabezpieczenie przed promieniami UV i są gotowe do użytku.

Spoiler tylny jest kolejną częścią tuningu optycznego, powstałą z myślą o wyposażeniu Kii Cee'd MK2. Lotka jest lekka i bardzo łatwa w montażu. Za jej sprawą powietrze opływające karoserię mocniej dociśnie tylną oś, co przełoży się na wyraźne polepszenie przyczepności samochodu. Spoiler ma nowoczesną formę i doda pojazdowi ciekawszego, nieco bardziej sportowego charakteru. Element został wyposażony w taśmę dwustronną, zapewniającą trwałą i precyzyjną instalację. Lotka powstała z ABS i występuje w teksturowanej, połyskującej oraz carbonowej wersji wykończenia powierzchni.

W celu uzyskania polepszenia aerodynamiki Kii Cee'd MK2, warto jej wyposażenie wzbogacić o ciekawy splitter przedni. W asortymencie Maxton Design dostępne są dwa nowoczesne produkty, jeden klasyczny, wykonany z ABS, i jeden racingowy, składający się ze stalowych wsporników oraz płaskiej dokładki pod zderzak powstałej z ABS (CNC). Dzięki splitterowi przedniemu powietrze dostające się pod zderzak będzie wywierać mocniejszy nacisk na przednią oś. W efekcie tego poprawi się przyczepność oraz stabilność samochodu, zwłaszcza w trakcie przejazdów z większą prędkością. Dokładka wykonana z ABS dostępna jest w kilku wersjach wykończenia powierzchni: carbonowej, teksturowanej i połyskującej. Elementy te przychodzą wraz z czytelną instrukcją i zestawem montażowym.

Bogata oferta marki Maxton Design przypadnie do gustu każdemu, kto szuka świetnej jakości części samochodowego tuningu optycznego. Firma należy do ścisłego grona liderów w branży, a jej produkty dostępne są w sklepach partnerskich na całym świecie. Dzięki tym elementom wyposażenia w kilka chwil odmienisz wygląd swojego samochodu i wyraźnie poprawisz jego aerodynamikę.
    pixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixel