Listy ulubionych
X
Trwa ładowanie danych. Proszę czekać.

Znajdź swój samochód

Wyszukaj części do swojego samochodu w kilku krokach

WK [2005-2010]

Maxton Design jest znanym, w wielu krajach, twórcą wysokiej jakości części samochodowego tuningu optycznego. Marka specjalizuje się w produkcji nowoczesnych i wysoce estetycznych splitterów, spoilerów, dyfuzorów, dokładek progów czy zderzaków. Z myślą o bardziej wymagających miłośnikach motoryzacji, stworzono ciekawą ofertę oryginalnych akcesoriów tuningowych. Są to głównie grille, owiewki, ramki świateł czy brewki. Dzięki nim uzyskasz niebanalne wyposażenie, które wyróżni Twój samochód na ulicy i zapewni Ci znacznie większą przyjemność z jego użytkowania. Maxton Design jest jedną z wiodących firm na rynku europejskim.
Każdy z produktów Maxton Design wykonany jest z solidnego i certyfikowanego materiału. Projektanci najczęściej wykorzystują włókno szklane i ABS. Tworzywa cechuje duża odporność na niekorzystny wpływ warunków atmosferycznych, elastyczność i wytrzymałość. Dzięki tym właściwościom, ABS i włókno szklane bardzo dobrze sprawdzają się w produkcji części tuningu oraz wielu innych elementów podstawowego wyposażenia samochodowego. Materiały posiadają świadectwo TUV, a produkty z nich tworzone - TUV MATERIALGUTACHTEN. Dodatkowo, wyroby Maxton Design posiadają warstwę chroniącą przed szkodliwym wpływem promieni UV.

W asortymencie producenta dostępne są również nowoczesne elementy wyposażenia przeznaczone do użytku w samochodach jeep Grand Cherokee WK. Jednym z nich jest niewielki spoiler tylny. Lotka jest bardzo łatwa w instalacji i nie wymaga malowania przed montażem. Za jej sprawą powietrze spływające z dachu będzie wywierać większy nacisk na tylną oś, w efekcie czego polepszy się przyczepność samochodu. Spoiler ma estetyczny design i będzie ciekawym akcentem w wyposażeniu pojazdu. Produkt dostępny jest w połyskującej, teksturowanej i carbonowej wersji wykończenia powierzchni.

Posiadacze Jeepa Grand Cherokee WK zainteresują się z pewnością także splitterem przednim V.1. Dokładka nowocześnie wzbogaci wyposażenie samochodu, podkreślając jego indywidualny charakter. Za jej sprawą wizualnie obniży się wysokość nadwozia, przez do pojazd nabierze nieco sportowego charakteru. Splitter przyczyni się do polepszenia aerodynamiki samochodu. Będzie to spowodowane zwiększonym naciskiem na przednią oś, wywieranym przez powietrze dostające się pod zderzak w trakcie jazdy. W rezultacie odczuwalnie polepszy się stabilność i przyczepność, szczególnie w trakcie przejazdów z większą prędkością. Element dostępny jest w kilku ciekawych wersjach wykończenia powierzchni. Posiada również certyfikat TUV MATERIALGUTACHTEN i nie wymaga malowania.

Produkty Maxton Design to jedne z najlepszych na rynku części tuningu optycznego. Firma stawia przede wszystkim na wysoką jakość swoich produktów oraz niebanalną estetykę. Z pomocą wyposażenia tej marki nie tylko odświeżysz wygląd swojego samochodu, ale też wpłyniesz na poprawę jego aerodynamiki.
    pixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixel