Listy ulubionych
X
Trwa ładowanie danych. Proszę czekać.

Znajdź swój samochód

Wyszukaj części do swojego samochodu w kilku krokach

Grand Cherokee

Maxton Design jest znanym i cenionym na całym świecie producentem wysokiej jakości części samochodowego tuningu optycznego. Marka działa na rynku motoryzacyjnym od wielu lat i specjalizuje się w produkcji dokładek progów, spoilerów, zderzaków, dyfuzorów czy splitterów. Świetnym uzupełnieniem dla nich są ciekawe akcesoria tuningowe. W ofercie marki dostępne są m.in. grille, ramki świateł, owiewki czy brewki. Wszystkie z nich zostały wykonane z najlepszych materiałów, pochodzących od znanych dostawców. Maxton Design proponuje elementy wyposażenia do samochodów wielu światowych marek. Z tego względu producent uznawany jest za jednego z najbardziej konkurencyjnych na rynku europejskim.
Do wyrobu części tuningu Maxton Design wykorzystywane są najlepsze materiały. Najpopularniejszymi z nich są ABS oraz włókno szklane. Tworzywa cechuje wytrzymałość, elastyczność oraz odporność na uszkodzenia. Materiały uzyskały certyfikat jakości TUV, a elementy z nich powstające - TUV MATERIALGUTACHTEN. Włókno szklane i ABS doskonale sprawdzają się w produkcji nie tylko części tuningu, ale także pozostałych elementów standardowego wyposażenia samochodów. Każdy z gotowych produktów Maxton Design posiada zabezpieczenie przed szkodliwym wpływem promieni UV.

W ofercie Maxton Design znajdują się wysokiej jakości elementy wyposażenia do samochodów aż kilkudziesięciu marek. Wśród nich nie brakuje produktów powstałych w myślą o użytku w samochodach Jeep Grand Cherokee. Do jego wyposażenia przeznaczone są estetyczne dokładki progów. Za ich sprawą optycznie obniża się wysokość nadwozia, a samochód zyskuje bardziej sportowego charakteru. Listwy pod progi łączą wyposażenie tylnej i przedniej części pojazdu, czyniąc tuning spójnym i nowoczesnym. Dokładki powstały z ABS i dostępne są w różnych wersjach wykończenia powierzchni.

Posiadacze Jeepa Grand Cherokee znajdą w ofercie Maxton Design także ciekawe splittery tylne środkowe. Produkty te dostępne są w wersji z dyfuzorem lub bez. To nowoczesne i przyciągające uwagę elementy wyposażenia, które podkreślą estetykę Twojego samochodu. Splitter najlepiej prezentuje się wraz ze splitterami tylnymi bocznymi. W ten sposób wizualnie obniży się wysokość nadwozia, przez do samochód zyska nieco ciekawszego i sportowego charakteru. Splittery dostępne są w połyskującej, carbonowej i teksturowanej wersji wykończenia powierzchni.

Wspomniane splittery tylne boczne do Jeepa Grand Cherokee pozwolą ciekawie wykończyć tuning pojazdu. Elementy te wypełnią przestrzeń między dokładkami progów a splitterem tylnym środowym. Ujednolicą tuning i sprawią, że będzie on estetyczny. Do splitterów tylnych bocznych dokupić możesz taśmę dekoracyjną w kolorze białym albo czerwonym. Produkty powstały z wysokiej jakości ABS i występują w teksturowanej, połyskującej i carbonowej wersji wykończenia powierzchni.

Z myślą o wyposażeniu Jeepa Grand Cherokee zaprojektowano również nowoczesne spoilery tylne. Lotki cechuje ciekawy design i łatwość w montażu. Produkty sprawią, że powietrze przepływające pod zderzakiem z większą siłą dociśnie tylną oś, w rezultacie czego zauważalnie poprawi się przyczepność pojazdu. Odczujesz to wyraźnie zwłaszcza podczas przejazdów z większą prędkością. Do wykonania spoilerów wykorzystane zostało ABS. Lotki występują w teksturowanej, połyskującej i carbonowej wersji wykończenia powierzchni. Produkty są wyposażone w mocną taśmę dwustronną, zapewniającą trwały montaż.

Kolejnymi elementami tuningu, jakie powstały z myślą o użytku w Jeepach Grand Cherokee, są splittery przednie. Elementy te sprawiają, że powietrze dostające się pod zderzak mocniej dociska przednią oś, co skutkuje wzmocnieniem przyczepności i stabilności. Dodatkowo, produkty wizualnie obniżą wysokość nadwozia, przez co pojazd nabierze sportowego charakteru. Splittery dostępne są w połyskującej, teksturowanej i carbonowej wersji wykończenia powierzchni. Dokładki posiadają zabezpieczenie UV i są gotowe do montażu.

Oferta Maxton Design skierowana jest do wszystkich miłośników motoryzacji, którzy szukają najlepszych na rynku elementów wyposażenia. Firma tworzy nowoczesne i estetyczne części tuningu, które posłużą Ci w doskonałym stanie przez bardzo długi czas.
    pixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixel