Listy ulubionych
X
Trwa ładowanie danych. Proszę czekać.

Znajdź swój samochód

Wyszukaj części do swojego samochodu w kilku krokach

WK2 Facelift [2014-2017]

Szukasz solidnych i estetycznych części tuningu optycznego? Nie wiesz, na jakie produkty się zdecydować? Jeśli tak, oferta marki Maxton Design z pewnością przypadnie Ci do gustu. Producent jest uznanym twórcą świetnej jakości części tuningu do samochodów. Dzięki nim z łatwością poprawisz aerodynamikę swojego samochodu oraz odmienisz jego dotychczasowy wygląd. Firma proponuje swoim klientom ciekawe zderzaki, dokładki progów, spoilery, dyfuzory czy splittery. Do nich dopasować można również efektowne akcesoria tuningowe, np. grille, ramki świateł, brewki czy owiewki. Wspomniane produkty tworzone są z przeznaczeniem do użytku w samochodach wielu marek. To czyni producenta jednym z najbardziej konkurencyjnych na rynku europejskim.
Włókno szklane i ABS są materiałami najczęściej wykorzystywanymi do produkcji części tuningu Maxton Design. Tworzywa są odpowiednio wytrzymałe, elastyczne i odporne na uszkodzenia. Nie niszczą się pod wpływem wilgoci czy niskich bądź wysokich temperatur. Uzyskały także certyfikat TUV, który potwierdza ich świetną jakość. ABS i włókno szklane są stosowane do wyrobu wielu produktów motoryzacyjnych, w tym części tuningu optycznego oraz elementów stanowiących podstawowe wyposażenie samochodów. Przed wysyłką do klienta, każda z części przechodzi dokładną kontrolę, umożliwiającą wyeliminowanie z obiegu produktów nie spełniających wszystkich norm jakości.

Maxton Design ma w ofercie wyposażenie do pojazdów aż kilkudziesięciu marek. Jednym z modeli jest ciekawy Jeep Grand Cherokee WK2. Do wyposażenia tego samochodu przeznaczone są m.in nowoczesne splittery tylne środkowe. Jeden jest wersją z dyfuzorem, a drugi bez. To typowo estetyczne dokładki, które efektownie ozdobią pojazd i podkreślą jego nowoczesną sylwetkę. Elementy świetnie będą się prezentować wraz ze splitterami tylnymi bocznymi i dokładkami progów. Razem stworzą oryginalną tuningową całość, która doda Twojego samochodowi bardziej sportowego charakteru. Splittery tylne środkowe zostały wykonane z ABS i można wybierać spośród trzech typów wykończenia ich powierzchni - teksturowanego, połyskującego i carbonowego.

Wspomniane dokładki progów do Jeepa Grand Cherokee WK2 to kolejne godne uwagi produkty dedykowane montażowi w tym modelu. Listwy sprawią, że wysokość nadwozia ulegnie optycznemu obniżeniu, a to wpłynie na zmianę charakteru pojazdu. Dokładki są połączeniem w tuningu tylnej i przedniej części samochodu. Czynią wyposażenie jednolitym i całkowicie estetycznym. Produkty powstały dzięki zastosowaniu ABS i występują w trzech ciekawych wersjach struktury powierzchni. Dokładki posiadają warstwę chroniącą przed promieniami UV i można do nich dokupić także taśmę dekoracyjną w kolorze białym lub czerwonym.

Produktem, który wpłynie na polepszenie aerodynamiki Twojego Jeepa Grand Cherokee WK2, jest nowoczesny spoiler tylny. Produkt ma formę niewielkiej i łatwej w montażu lotki, która podkreśli sportowy charakter pojazdu. Za sprawą tego typu produktu powietrze spływające z dachu mocniej dociśnie tylną oś, co przełoży się na poprawę przyczepności samochodu. Lotka została wyposażona w dwustronną taśmę akrylową, umożliwiającą precyzyjny montaż. Element występuje w połyskującej, carbonowej i teksturowanej wersji wykończenia powierzchni.

Na posiadaczy Jeepa Grand Cherokee WK2 czeka także wielofunkcyjny splitter przedni. To nowoczesna i estetyczna dokładka, która optycznie obniży nadwozie, dodając pojazdowi sportowego charakteru. Dzięki temu elementowi powietrze przepływające pod zderzakiem z większą siłą naciśnie na przednią oś. Poskutkuje to wyraźną poprawą przyczepności i stabilności. Odczujesz to zwłaszcza podczas przejazdów z większą prędkością. Splitter występuje w różnych wersjach struktury i dostarczany jest wraz z zestawem montażowym.

Produkty Maxton Design zachwycą nawet najbardziej wymagającego miłośnika motoryzacji. Firma jest doświadczonym producentem i uznanie zdobyła dzięki produkcji estetycznych oraz wysokogatunkowych części tuningu optycznego. Jeśli chcesz odświeżyć prezencję swojego samochodu i szukasz najlepszych części tuningu, wyroby Maxton Design z pewnością spełnią Twoje oczekiwania.
    pixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixel