Listy ulubionych
X
Trwa ładowanie danych. Proszę czekać.

Znajdź swój samochód

Wyszukaj części do swojego samochodu w kilku krokach

Tiburon (Coupé)

Maxton Design - dostawca doskonałej jakości części samochodowego tuningu optycznego. Marka od wielu lat odnosi sukcesy w branży i jest obecnie jedną z najbardziej konkurencyjnych w Europie. Asortyment producenta to zbiór wysokogatunkowych dokładek progów, dyfuzorów, splitterów, zderzaków czy spoilerów. Doskonałym dopełnieniem dla nich są niebanalne akcesoria tuningowe, np. ramki świateł, owiewki, grille czy brewki. Dzięki tym produktom uzyskasz spersonalizowany tuning optyczny, który zaakcentuje sportową sylwetkę Twojego pojazdu. Maxton Design produkuje elementy wyposażenia do samochodów kilkudziesięciu marek.
Do wyrobu solidnych części tuningu Maxton Design wykorzystywane są tylko i wyłącznie najlepsze materiały. Jednymi z częściej stosowanych są włókno szklane i ABS. Materiały wykazują podobne właściwości i są nimi elastyczność, wytrzymałość i odporność na niekorzystny wpływ warunków atmosferycznych. Tworzywa posiadają certyfikat jakości TUV. ABS i włókno szklane mają bardzo duże zastosowanie w przemyśle motoryzacyjnym. Z powodzeniem stosowane są do tworzenia nie tylko części tuningu optycznego, ale też wielu innych elementów podstawowego wyposażenia pojazdów. Produkty Maxton Design przed wysyłką do klienta przechodzą dodatkową kontrolę. Dzięki temu możliwe jest wycofanie z obiegu części nie spełniających wszystkich wymaganych nrom jakości.

Bogata oferta Maxton Design zawiera wyposażenie do samochodów wielu popularnych marek. Wśród nich dostępne są także nowoczesne elementy wyposażenia do samochodu Hyundai Tiburon Coupé. Specjalnie z myślą o tym modelu zaprojektowano efektowny dyfuzor tylny. To oryginalny produkt, który doda samochodowi bardziej sportowego i drapieżnego charakteru. Dyfuzor został wykonany z trwałego ABS (CNC) i ma charakterystyczną konstrukcję, składającą się z płaskich fragmentów. To specyfika części powstałych z ABS (CNC). Dyfuzor posiada świadectwo TUV MATERIALGUTACHTEN i dostarczany jest w komplecie z zestawem montażowym.

Do wyposażenia Hyundai Tiburon Coupé przeznaczone są także estetyczne dokładki progów. Listwy pod progi mają prosty, ale bardzo ciekawy design. Dzięki nim nadwozie pojazdu ulegnie optycznemu obniżeniu, a to z kolei doda samochodowi bardziej sportowego stylu. Dokładki to łącznik dla tuningu przedniej i tylnej części pojazdu. Sprawiają, że całość wygląda spójnie i oryginalnie. Do produkcji dokładek zastosowano ABS (CNC) - tworzywo bardzo wytrzymałe i odporne na skrajne temperatury lub wilgoć. Produkty są gotowe do użytku i przychodzą wraz z instrukcją i elementami montażowymi.

W celu efektownego wykończenia tuningu Hyundai Tiburon Coupé warto zaopatrzyć się w wysokiej jakości splitter przedni. Maxton Design oferuje posiadaczom tego modelu wyjątkowy splitter przedni w wersji racingowej. W skład tego produktu wchodzi dokładka pod zderzak z ABS (CNC) oraz stalowe wsporniki. Produkt wizualnie obniży nadwozie, przez co samochód zyska bardziej sportowego charakteru. Dzięki splitterowi wyraźnie poprawi się przyczepność i stabilność pojazdu. Będzie to zasługą powietrza, przepływającego pod zderzakiem w trakcie jazdy z większą prędkością. Zwiększony w ten sposób nacisk na przednią oś przyczyni się do zauważalnego polepszenia aerodynamiki. Dokładka posiada zabezpieczenie przed szkodliwym wpływem promieni UV i ma certyfikat TUV MATERIALGUTACHTEN.

Wybór odpowiednich części tuningu optycznego nie jest łatwym zadaniem. Decydując się na zakup tego typu produktów, warto zainwestować w takie, które są solidne i estetyczne jednocześnie. Produkty Maxton Design spełniają wszystkie te warunki, dlatego też ich wybór jest bardzo dobrą decyzją.
    pixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixel