Listy ulubionych
X
Trwa ładowanie danych. Proszę czekać.

Znajdź swój samochód

Wyszukaj części do swojego samochodu w kilku krokach

Genesis

Maxton Design jest jednym z wiodących producentów części tuningu do samochodów. Przedsiębiorstwo istnieje w branży od wielu lat i ma ugruntowaną pozycję wśród firm o podobnym profilu działalności. Marka proponuje szeroki wybór wysokogatunkowych splitterów, dokładek progów, spoilerów, dyfuzorów czy zderzaków. Doskonałym uzupełnieniem dla tych produktów są akcesoria tuningowe. W asortymencie Maxton Design dostępne są również estetyczne grille, ramki świateł, brewki czy owiewki. Dzięki wszystkim wymienionym elementom wyposażenia uzyskasz nowoczesny tuning, który poprawi aerodynamikę pojazdu i odświeży jego estetykę. Firma tworzy części tuningu do samochodów wielu popularnych marek, co czyni ją jedną z najbardziej konkurencyjnych na rynku europejskim.
Wszystkie z produktów Maxton Design wykonane są z najwyższej jakości tworzyw. Najczęściej wybieranymi przez projektantów są włókno szklane i ABS. Materiały cechuje duża wytrzymałość, odporność na uszkodzenia i elastyczność. Tworzywa posiadają certyfikaty jakości i są powszechnie wykorzystywane w przemyśle motoryzacyjnym. Włókno szklane i ABS świetnie radzą sobie w produkcji nie tylko części tuningu optycznego, ale też pozostałych elementów standardowego wyposażenia samochodów. Wyroby Maxton Design przechodzą szczegółową kontrolę jakości, dzięki czemu do obiegu trafiają jedynie produkty spełniające wszystkie wymagane normy. Ponadto, wyposażenie marki posiada zabezpieczenie przed niekorzystnym wpływem promieni UV.

W rozbudowanej ofercie Maxton Design dostępnych jest także kilka elementów wyposażenia do samochodów Hyundai Genesis. Jednymi z nich są estetyczne dokładki progów. Producent oferuje dwa ciekawe komplety listew pod progi. Jedne z nich są klasycznymi elementami wykonanymi z ABS, a drugie nowoczesnymi dokładkami powstałymi z ABS (CNC). Dokładki progów to części, dzięki którym optycznie obniży się nadwozie, a samochód zyska zupełnie nowego charakteru. Produkty wykonane z ABS dostępne są w kilku wersjach wykończenia powierzchni.

Z przeznaczeniem do użytku w Hyundai Genesis powstały także splittery tylne boczne oraz efektowny dyfuzor tylny. Splittery powstały z ABS i dostępne są w teksturowanej, carbonowej i połyskującej wersji wykończenia powierzchni. To typowo estetyczne produkty, które doskonale skomponują się z dokładkami progów oraz splitterem przednim, wykonanymi z tego samego tworzywa. Dyfuzor z kolei wykonano z ABS (CNC), dzięki czemu produkt zyskał ciekawą formę. Element składa się z części o płaskich powierzchniach, co nadaje mu nowoczesnego charakteru. Dyfuzor pomoże odmienić wygląd pojazdu i sprawi, że samochód będzie się prezentował zdecydowanie bardziej sportowo.

Ciekawym akcentem w wyposażeniu Hyundai Genesis będzie także estetyczny i funkcjonalny element w postaci przedłużenia spoilera tylnego. Lotkę montuje się na oryginalnym spoilerze przy pomocy mocnej taśmy dwustronnej. Produkt sprawi, że powietrze opływające karoserię mocniej dociśnie tylną oś, w wyniku czego polepszy się przyczepność pojazdu. Spoiler dostępny jest w połyskującej, carbonowej i teksturowanej wersji wykończenia powierzchni. Element uzyskał świadectwo TUV MATERIALGUTACHTEN i jest gotowy do montażu.

Posiadacze Hyundai Genesis z pewnością zainteresują się nowoczesnymi splitterami przednimi. W ofercie Maxton Design znajduje się ciekawy racingowy splitter przedni oraz klasyczna dokładka pod zderzak wykonana z ABS. Za sprawą tego typu produktu powietrze przepływające pod zderzakiem będzie wywierać mocniejszy nacisk na przednią oś, przez co wyraźnie polepszy się stabilność i przyczepność. Splitter racingowy składa się z płaskiej dokładki z ABS (CNC) oraz stalowych wsporników. Element przyciągnie uwagę wszystkich miłośników motoryzacji, co z pewnością da Ci znacznie większą przyjemność użytkowania nowocześnie wyposażonego samochodu.

Oferta Maxton Design przypadnie do gustu każdemu, kto szuka wysokiej jakości części tuningu optycznego. Firma proponuje swoim klientom szeroki wybór produktów, które są estetyczne i wykonane z certyfikowanych materiałów. Dlatego też wybierając wyposażenie Maxton Design inwestujesz w najlepsze części tuningu, które będą Ci służyć w świetnym stanie przez bardzo długi czas.
    pixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixel