Listy ulubionych
X
Trwa ładowanie danych. Proszę czekać.

Znajdź swój samochód

Wyszukaj części do swojego samochodu w kilku krokach

Veloster

Szukasz świetnej jakości części tuningu optycznego? Chcesz odświeżyć wygląd swojego samochodu i nieco poprawić jego aerodynamikę? Jeśli tak, oferta Maxton Design skierowana jest właśnie do Ciebie. Producent specjalizuje się w tworzeniu estetycznych dokładek progów, splitterów, spoilerów, zderzaków czy dyfuzorów. Do nich dobrać tu możesz także ciekawe akcesoria tuningowe w postaci grilli, otworów marki, owiewek czy brewek. To wyjątkowe elementy wyposażenia, których instalacja przyniesie wiele korzyści. Producent ma w ofercie części tuningu do samochodów wielu popularnych marek. Czyni go to jednym z najbardziej konkurencyjnych w Europie.
Każdy z wyrobów Maxton Design wykonany jest z nowoczesnego materiału. W procesach produkcyjnych najczęściej wykorzystywane są ABS i włókno szklane. Materiały cechuje odporność na niekorzystny wpływ warunków atmosferycznych, elastyczność i wytrzymałość. Tworzywa posiadają także certyfikat jakości TUV. ABS i włókno szklane doskonale sprawdzają się w produkcji zarówno estetycznych części tuningu, jak i pozostałych elementów podstawowego wyposażenia samochodowego. Tuning Maxton Design posiada zabezpieczenie w postaci warstwy chroniącej przed promieniami UV. Produkty te posiadają również świadectwo TUV MATERIALGUTACHTEN.

Wśród wielu elementów tuningu Maxton Design nie brak części do samochodu Hyundai Veloster. Z przeznaczeniem do użytku w tym modelu zaprojektowano m.in. efektowne dokładki progów. To typowo estetyczne części, za sprawą których nadwozie ulegnie optycznemu obniżeniu. To z kolei sprawi, że pojazd będzie się prezentował bardziej sportowo i nowocześnie. Listwy pod progi nie wymagają malowania i są gotowe do użytku. Produkty doskonale dopełniają tuning wykonany przy pomocy splitterów - przedniego i tylnego środkowego oraz spoilera tylnego. Elementy występują w teksturowanej, połyskującej i carbonowej wersji wykończenia.

Efektowne splittery i spoiler tylny to świetne dopełnienie dla dokładek progów. W ofercie Maxton Design znajdują się ciekawy spoiler tylny oraz splitter tylny środkowy do samochodu Hyundai Veloster. Splitter to stricte estetyczny produkt, który wizualnie obniży nadwozie. Elementy te najlepiej wyglądają, gdy są zamontowane razem. Dzięki nim samochód nabierze bardziej sportowego charakteru, a to z pewnością przełoży się na znaczną poprawę komfortu jazdy. Splittery i spoiler zostały wykonane z ABS i występują w teksturowanej, połyskującej i carbonowej wersji wykończenia powierzchni. Produkty posiadają zabezpieczenie UV.

Elementem wyposażenia, który poprawi aerodynamikę Twojego Hyundai Veloster, jest nowoczesny splitter przedni. To bardzo ciekawy produkt, który w szybko stanie się największą ozdobą Twojego pojazdu. Dokładka sprawi, że powietrze przepływające pod zderzakiem będzie z większą siłą naciskać na przednią oś. W rezultacie tego polepszy się przyczepność i stabilność, zwłaszcza w trakcie przejazdów z większą prędkością. Dokładka dostępna jest w trzech wersjach wykończenia: carbonowej, połyskującej i teksturowanej. Element przychodzi w komplecie z zestawem montażowym i ma certyfikat TUV MATERIALGUTACHTEN.

Hyundai Veloster to ciekawy samochód i wymaga naprawdę interesującego wyposażenia. Maxton Design proponuje do tego modelu kilka godnych uwagi produktów, które posłużą Ci w świetnym stanie przez bardzo długo czas. Jeśli cenisz sobie tuning wykonany z najlepszych materiałów i wyróżniający się ciekawym wzornictwem, produkty Maxton Design bez wątpienia spełnią wszystkie Twoje oczekiwania.
    pixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixel