Listy ulubionych
X
Trwa ładowanie danych. Proszę czekać.

Znajdź swój samochód

Wyszukaj części do swojego samochodu w kilku krokach

S2000

Maxton Design jest marką, która oferuje szeroki wybór części tuningu optycznego. Elementy te dobrać można do samochodów aż kilkudziesięciu marek. Firma skupia swoją działalność wokół projektowania i produkcji nowoczesnych dyfuzorów, splitterów, zderzaków, spoilerów czy dokładek progów. Maxton Design oferuje także ciekawy wybór akcesoriów tuningowych, np. ramek świateł, owiewek czy brewek. Dzięki tak urozmaiconej ofercie produktów, Maxton Design stał się jednym z najbardziej konkurencyjnych twórców tuningu na rynku europejskim. Każdy ze wspomnianych elementów wykonany jest z certyfikowanego tworzywa. Dlatego też wybierając produkty marki możesz mieć pewność, że elementy te posłużą Ci przez długi czas, zachowując przy tym swój świetny wygląd.
Nowoczesne i estetyczne części tuningu Maxton Design tworzone są z najlepszych na rynku materiałów, które pochodzą od znanych i cenionych europejskich dostawców. Do najczęściej wykorzystywanych należą włókno szklane oraz ABS. Tworzywa są niezwykle wytrzymałe i elastyczne. Nie reagują na wilgoć oraz skrajne temperatury. Materiały uzyskały za swą jakość świadectwo TUV. Z tego też względu włókno szklane i ABS świetnie nadają się do produkcji wielu części motoryzacyjnych, w tym tuningu optycznego oraz elementów standardowego wyposażenia pojazdów. Produkty Maxton Design nie wymagają malowania i są gotowe do instalacji. Są także pokryte powłoką chroniącą przed promieniami UV.

Maxton Design oferuje szeroki wybór części tuningu do Hondy S2000. Z myślą o tym pojeździe zaprojektowano dwa interesujące zestawy dokładek progów. Jedne z nich są klasycznymi listwami progów wykonanymi z ABS, a drugie nowoczesnymi produktami racingowymi wykonanymi z ABS (CNC). Dokładki progów to elementy, dzięki którym wizualnie obniży się nadwozie, a samochód zyska ciekawego, sportowego charakteru. Listwy powstałe z ABS dostępne są w trzech ciekawych wersjach wykończenia powierzchni: połyskującej, carbonowej i teksturowanej. Z pomocą tych produktów połączysz tuning tylnej i przedniej części samochodu, czyniąc go zdecydowanie bardziej estetycznym i spójnym. Dokładki są gotowe do instalacji i mają zabezpieczenie UV.

Z myślą o wyposażeniu Hondy S2000 powstały także estetyczne splittery tylne boczne oraz splitter tylny środkowy. Z pomocą tych produktów całkowicie odmienisz wygląd swojego samochodu i sprawisz, że będzie się prezentował on bardziej sportowo. Każdy ze splitterów został wykonany z ABS, które jest odporne na wilgoć oraz skrajne temperatury. Produkty dostępne są w carbonowej, połyskującej i teksturowanej wersji wykończenia powierzchni. Aby jeszcze bardziej zaakcentować tuning wykonany przy ich pomocy, dobrać możesz do nich także taśmę dekoracyjną w kolorze czerwonym lub białym. W ten sposób uzyskasz nowoczesny i estetyczny tuning, który zaakcentuje charakter samochodu.

Efektowny tuning optyczny nie może się obejść bez montażu odpowiedniego splittera przedniego. Z przeznaczeniem do instalacji w Hondy S2000 powstało kilka ciekawych dokładek pod zderzak przedni, które zachwycą Cię designem i świetną jakością wykonania. W ofercie Maxton Design znajdziesz dwa klasyczne splittery przednie wyprodukowane z ABS oraz jeden racigowy, który powstał z ABS (CNC). Ten ostatni ma ciekawą, całkowicie płaską powierzchnię, co jest zasługą tworzywa zastosowanego to jego produkcji. Splitter przedni to produkt, za sprawą którego wizualnie obniży się wysokość nadwozia, przez co pojazd zyska sportowego wyglądu. Splitter przedni powoduje, że powietrze przepływające pod zderzakiem będzie wywierać mocniejszy nacisk na przednią oś. W efekcie wyraźnie poprawi się przyczepność i stabilność samochodu, co będzie odczuwalne szczególnie podczas jazdy z większą prędkością. Dokładki powstałe z ABS dostępne są w teksturowanej, carbonowej i połyskującej wersji wykończenia powierzchni. Produkty dostarczane są wraz z instrukcją i elementami ułatwiającymi montaż.

Elementami, na które warto zwrócić uwagę, są owieski boczne zderzaka do Hondy S2000. To niewielkie akcesoria, które stanowią oryginalny i wyjątkowo estetyczny element wyposażenia. Dzięki nim powietrze opływające zderzak kierowane jest ponad koła, co ma zapobiec ich chłodzeniu. Owiewki stosuje się, aby poprawić przyczepność kół, co jest możliwe wtedy, gdy utrzymują one odpowiednią temperaturę. Produkty wykonane są z ABS (CNC). Dlatego też owiewki uzyskały nowoczesną, całkowicie płaską formę. Elementy są gotowe do instalacji i posiadają świadectwo TUV MATERIALGUTACHTEN.

Przy pomocy wspomnianych elementów wyposażenia uda Ci się stworzyć naprawdę efektowny i funkcjonalny tuning Twojej Hondy S2000. Pochodzące z oferty Maxton Design produkty cechuje wysoka jakość wykonania oraz nowoczesne wzornictwo. Decydując się na zakup tych produktów uzyskasz nie tylko nowocześnie urządzony samochód, ale też zapewnisz sobie znacznie większy komfort jego eksploatacji.
    pixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixel