Listy ulubionych
X
Trwa ładowanie danych. Proszę czekać.

Znajdź swój samochód

Wyszukaj części do swojego samochodu w kilku krokach

Accord

Maxton Design jest twórcą nowoczesnych części samochodowego tuningu optycznego. Produkty marki znane są miłośnikom motoryzacji w wielu krajach na całym świecie. Firma zajmuje się projektowaniem i produkcją ciekawych dokładek progów, zderzaków, splitterów, spoilerów czy dyfuzorów. W bogatej ofercie marki nie brak także ciekawych akcesoriów tuningowych, np. owiewek, ramek świateł czy brewek. Z pomocą tych elementów nie tylko odświeżysz wygląd swojego samochodu, ale też odczuwalnie poprawisz jego aerodynamikę. Maxton Design proponuje nowoczesne części wyposażenia do pojazdów kilkudziesięciu marek. Dzięki temu firma stała się jedną z najbardziej konkurencyjnych na rynku europejskim.
Produkty znajdujące się w ofercie Maxton Design wykonane są z wysokiej jakości tworzyw, pochodzących od znanych dostawców. Najpopularniejszymi materiałami są włókno szklane oraz ABS. To wyjątkowo solidne tworzywa, które świetnie sprawdzają się w produkcji estetycznych części tuningu optycznego, a także pozostałych elementów podstawowego wyposażenia pojazdów. Materiały są elastyczne, wytrzymałe i odporne na wilgoć czy skrajne temperatury. ABS i włókno szklane stosowane przez Maxton Design posiadają certyfikat TUV, a elementy z nich powstające - TUV MATERIALGUTACHTEN.

Jeśli jesteś posiadaczem Hondy Accord i chcesz wyposażyć swój samochód w wysokiej jakości elementy wyposażenia, oferta marki Maxton Design z pewnością przypadnie Ci do gustu. Produktami, na które bez wątpienia, uwagę zwrócą właściciele tego modelu, są dokładki progów. Dzięki tym produktom wizualnie obniży się nadwozie, a samochód nabierze zdecydowanie bardziej sportowego charakteru. Z myślą o Hondzie Accord powstały nowoczesne i efektowne listwy progów, które są wykonane z ABS lub włókna szklanego. Elementy stworzone z ABS występują w połyskującej, carbonowej i teksturowanej wersji struktury powierzchni.

Nowoczesnymi i wyjątkowo estetycznymi elementami do wyposażenia Hondy Accord są splittery tylne boczne oraz dokładka tylna. Produkty tego typu mają stricte estetyczne funkcje. Dzięki nim pojazd nabierze ciekawszego, sportowego wyglądu. Produkty te najlepiej wyglądają, kiedy są skompletowane wraz z dokładkami progów oraz splitterem przednim. W ten sposób uda Ci się stworzyć estetyczny i spójny tuning, który wyróżni Twój samochód i zapewni większą przyjemność jego użytkowania. Splittery tylne boczne i dokładka tylna wykonane są z ABS i dostępne są w teksturowanej, połyskującej i carbonowej wersji wykończenia. Produkty posiadają warstwę chroniącą przed promieniami UV. Elementy te są gotowe do montażu i nie wymagają malowania.

Z przeznaczeniem do montażu w Hondzie Accord powstało także kilka ciekawych spoilerów tylnych. To wyjątkowo przydatne elementy wyposażenia, które nie tylko odświeżą wygląd Twojego samochodu, ale też polepszą jego aerodynamikę. Znajdziesz tu zarówno spoilery bagażnikowe, jak i dachowe. Mogą to być produkty wykonane z ABS oraz włókna szklanego. Lotka jest elementem wyposażenia, dzięki któremu powietrze opływające karoserię mocniej dociśnie tylną oś. Skutkiem tego będzie wyraźne polepszenie przyczepności pojazdu. Produkty wykonane z ABS występują w teksturowanej, połyskującej i carbonowej wersji wykończenia powierzchni. Elementy te wyposażone są także w mocną taśmę umożliwiającą precyzyjny montaż.

Aby ciekawie wykończyć tuning Hondy Accord, przyda Ci się nowoczesny splitter przedni. Element ten spowoduje, że wizualnie obniży się wysokość nadwozia, a pojazd nabierze zdecydowanie bardziej sportowego charakteru. Ponadto, za sprawą dokładki powietrze dostające się pod zderzak będzie wywierać większy nacisk na przednią oś. Efektem tego będzie wyraźne polepszenie stabilności i przyczepności. Poczujesz to zwłaszcza w trakcie przejazdów z większą prędkością. Splittery przednie dostępne są w połyskującej, carbonowej i teksturowanej wersji struktury powierzchni. Do nich dobrać możesz także taśmę dekoracyjną w kolorze czerwonym lub białym.

Maxton Design jest marką znaną z produkcji nowoczesnych i estetycznych części tuningu optycznego. Każdy z dostępnych tu elementów jest wysokogatunkowym produktem, który ozdobi Twój samochód i wyróżni go na ulicy. Wybierając tuning od Maxton Design inwestujesz w świetnej jakości elementy, które posłużą Ci przez długi czas, zachowując przy tym estetyczny wygląd.
    pixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixel