Listy ulubionych
X
Trwa ładowanie danych. Proszę czekać.

Znajdź swój samochód

Wyszukaj części do swojego samochodu w kilku krokach

Honda

Maxton Design to jeden z najpopularniejszych europejskich producentów części samochodowego tuningu optycznego. Dzięki wytwarzaniu efektownych i solidnych elementów wyposażenia, marka stała się jednym z liderów na rynku. Specjalnością producenta jest tworzenie nowoczesnych zderzaków, spoilerów, dyfuzorów, splitterów czy dokładek progów. Marka oferuje także ciekawe dodatki tuningowe w postaci ramek świateł, owiewek czy brewek. Wszystkie z tych elementów wykonane są ze świetnej jakości tworzyw. Asortyment Maxton Design obejmuje produkty, które dopasować można do samochodów kilkudziesięciu marek.
Części tuningu optycznego od Maxton Design wytwarzane są z najlepszych na rynku materiałów, pochodzących od znanych producentów. Twórcy wyposażenia najczęściej sięgają po ABS oraz włókno szklane. Materiały mają podobne właściwości i są nimi wytrzymałość, elastyczność oraz odporność na niekorzystny wpływ warunków atmosferycznych. Tworzywa posiadają certyfikat TUV, który świadczy o ich wysokiej jakości. Włókno szklane i ABS świetnie sprawdzają się w produkcji zarówno części tuningu optycznego, jak i pozostałych elementów wyposażenia samochodów. Produkty oferowane przez markę są gotowe do instalacji i pokryte są warstwą chroniącą przed szkodliwością promieni UV.

W bogatej ofercie Maxton Design znajdują się produkty, które przeznaczone są do montażu w pojazdach wielu marek. Wśród tuningu nie brakuje elementów powstałych z myślą o samochodach Honda. Znajdziesz tu elementy do Hondy Accord, Hondy Civic, Hondy CR-V, Hondy CR-Z, Hondy CRX, Hondy Jazz oraz Hondy S2000. Produktami, którymi szczególnie warto się zainteresować, są dokładki progów. W sklepie producenta dostępne są elementy pasujące do wielu modeli pojazdów. Znajdziesz tu zarówno listwy wykonane z włókna szklanego, jak i ABS czy ABS (CNC). Za sprawą dokładek progów wizualnie obniży się wysokość nadwozia, przez co pojazd nabierze zdecydowanie bardziej sportowego charakteru. Produkty łączą tuning tylnej i przedniej części samochodu. Dzięki nim wyposażenie prezentuje się spójnie i estetycznie. Dokładki progów wykonane z ABS występują w teksturowanej, połyskującej i carbonowej wersji struktury powierzchni.

Z przeznaczeniem do instalacji w samochodach marki Honda powstało wiele interesujących splitterów tylnych bocznych. Ty typowo estetyczne elementy wyposażenia, z pomocą których uzupełnisz i wykończysz całościowy tuning optyczny. Splittery tylne boczne najlepiej prezentują się w w otoczeniu odpowiedniej dokładki tylnej oraz dokładek progów o splittera przedniego. Produkty oferowane przez Maxton Design powstały z solidnego ABS. Tworzywo jest odporne na wilgoć i skrajne temperatury. Splittery dostępne są w kilku efektownych wersjach wykończenia powierzchni: połyskującej, carbonowej i teksturowanej.

Maxton Design ma w ofercie wiele oryginalnych i funkcjonalnych spoilerów tylnych. Znajdziesz tu produkty przeznaczone do montażu na dachu oraz drzwiach bagażnika. W zależności od tego, jaki model samochodu posiadasz, do wyboru masz produkty wykonane z ABS lub włókna szklanego. Spoiler tylny jest produktem sprawiającym, że powietrze przepływające po karoserii mocniej dociska tylną oś, a to z kolei przekłada się na wyraźne polepszenie przyczepności pojazdu. Elementy wykonane z ABS wyposażone są w mocną taśmę akrylową, umożliwiającą precyzyjny montaż. Dodatkowo, lotki z ABS występują w trzech ciekawych efektach struktury powierzchni.

Jeśli jesteś posiadaczem samochodu marki Honda i szukasz ciekawego zderzaka przedniego lub tylnego, powinieneś zapoznać się z ofertą marki Maxton Design. Dostępne są tu solidne i estetyczne produkty, które wyróżnią Twój samochód na ulicy i zapewnią większy komfort jazdy. Zadaniem zderzaka jest łagodzenie skutków niewielkich zderzeń. Dlatego też istotnym jest, aby produkt tego typu cechował się wytrzymałością. Zderzaki od Maxton Design mają nowoczesne formy i będą niemałymi ozdobami dla Twojego samochodu.

Elementem tuningu optycznego, który wpływa na poprawę aerodynamiki, jest splitter przedni. Do modeli marki Honda dedykowanych jest wiele ciekawych dokładek pod zderzak. Są to zarówno splittery racingowe wykonane z ABS (CNC), jak i klasyczne splittery powstałe z ABS. Bez względu na to, który z nich wybierzesz, będzie to decyzja niosąca wiele korzyści. Za sprawą elementu tego typu optycznie obniży się wysokość nadwozia, a samochód nabierze bardziej sportowego wyglądu. Dodatkowo, dzięki dokładce powietrze przepływającej pod zderzakiem powoduje mocniejszy nacisk na przednią oś, co przekłada się na polepszenie stabilności i przyczepności.

W ofercie Maxton Design znajdziesz wszystko, co potrzebne, aby efektownie i funkcjonalnie wyposażyć samochód. Każdy z elementów proponowanych przez markę jest wysokogatunkowym elementem, który ozdobi Twój samochód i poprawi jego aerodynamikę.
pixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixel