Listy ulubionych
X
Trwa ładowanie danych. Proszę czekać.

Znajdź swój samochód

Wyszukaj części do swojego samochodu w kilku krokach

500

Maxton Design to marka doskonale znana wszystkim miłośnikom nowoczesnego tuningu optycznego. Producent działa w branży motoryzacyjnej od wielu lat, a jego specjalnością jest wyrób estetycznych i solidnych splitterów, dokładek progów, spoilerów, dyfuzorów czy zderzaków. Wszystkie te produkty łączy wysoka jakość wykonania oraz wyjątkowo ciekawy design. Firma ma w swoim asortymencie także wiele ciekawych akcesoriów tuningowych w postaci grilli, ramek świateł, brewek, nakładek na lusterka czy owiewek. Dzięki tym wszystkim produktom uzyskasz nowoczesny i spersonalizowany tuning, który podkreśli estetykę Twojego pojazdu.
Każdy z produktów Maxton Design wykonany jest ze świetnej jakości tworzywa, posiadającego certyfikaty jakości i dostarczanego przez najlepszych dostawców. Wśród najczęściej stosowanych materiałów znajdują się ABS oraz włókno szklane. To niezwykle wytrzymałe i elastyczne tworzywa, które nie niszczą się pod wpływem skrajnych temperatur i wilgoci. Włókno szklane i ABS uzyskały za swą jakość certyfikat TUV. Dzięki temu materiały stały się tak często wykorzystywane w przemyśle motoryzacyjnym. Z nich wytwarzane są m.in. estetyczne części tuningu optycznego oraz pozostałe elementy standardowego wyposażenia pojazdów. Części tuningu Maxton Design nie wymagają malowania i są zabezpieczone warstwą chroniącą przed niekorzystnym wpływem promieni UV.

Wśród wielu propozycji elementów tuningu Maxton Design dostępnych jest kilka produktów dedykowanych instalacji w samochodach Fiat 500. Jednymi z nich są niewielkie i estetyczne splittery tylne boczne. Produkty tego typu połączą wyposażenie tylnej i przedniej części samochodu i będą nowoczesnym oraz oryginalnym wykończeniem całościowego tuningu. Splittery doskonale prezentują się w otoczeniu dokładek progów oraz spoilera tylnego. Elementy dostępne są w teksturowanej, połyskującej i carbonowej wersji struktury powierzchni. Aby bardziej zaakcentować wyposażenie, do nich dobrać możesz także taśmę ozdobną w kolorze czerwonym lub białym.

Wspomniane dokładki progów do Fiata 500 to kolejne elementy wyposażenia, które odmienią wygląd samochodu. Za ich sprawą optycznie obniży się nadwozie, a samochód będzie wyglądał bardziej sportowo i estetycznie. Listwy progów zostały wykonane z ABS i występują w trzech oryginalnych wersjach wykończenia powierzchni - carbonowej, teksturowanej i połyskującej. Decydując się na zakup dokładek progów, wybrać możesz także jedną z dwóch dostępnych taśm ozdobnych.

Funkcjonalny spoiler tylny to kolejny element wyposażenia, jaki został wyprodukowany z myślą o Fiacie 500. Lotka sprawi, że powietrze przepływające po dachu będzie mocniej naciskać na tylną oś, przez co wyraźnie poprawi się przyczepność pojazdu. Dodatkowo, za sprawą spoilera samochód nabierze zdecydowanie ciekawszego, sportowego charakteru. Produkt wykonany został z solidnego ABS i dostępny jest w teksturowanej, połyskującej i carbonowej wersji wykończenia powierzchni. Spoiler wyposażony jest także w mocną taśmę akrylową, umożliwiającą precyzyjną instalację. Lotka posiada certyfikat TUV MATERIALGUTACHTEN i nie wymaga malowania przed montażem.

Estetyczne splittery przednie to wyjątkowo interesujące elementy wyposażenia, z pomocą których odmienisz wygląd i poprawisz aerodynamikę swojego Fiata 500. Dostępne są tu dwa ciekawe modele dokładek, za sprawą których optycznie obniży się przednia część samochodu. Dzięki temu pojazd zyska zupełnie nowego i efektownego wyglądu. Splitter odpowiada za to, że powietrze przepływające pod zderzakiem mocnej naciska na przednią oś, czego efektem jest zauważalne polepszenie stabilności i przyczepności pojazdu. Maxton Design proponuje dokładki wykonane z ABS - materiału elastycznego i odpornego na niekorzystny wpływ warunków atmosferycznych. Elementy występują w teksturowanej, połyskującej i carbonowej wersji struktury powierzchni. Splittery dostarczane są razem z instrukcją i elementami ułatwiającymi instalację.

W ofercie Maxton Design znajdziesz wszystko, co potrzebne, aby funkcjonalnie i efektownie wyposażyć samochód. Wybierając produkty marki stworzysz spersonalizowany tuning optyczny, a także zapewnisz sobie pełną przyjemność użytkowania i komfort jazdy nowocześnie urządzonym Fiatem 500.
    pixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixel