Listy ulubionych
X
Trwa ładowanie danych. Proszę czekać.

Znajdź swój samochód

Wyszukaj części do swojego samochodu w kilku krokach

Tipo

Maxton Design to istniejąca od wielu lat marka, która jest doskonale znana miłośnikom motoryzacji. Działalnością firmy jest tworzenie wysokogatunkowych części tuningu optycznego. Elementy te dopasować można do wyposażenia samochodów wielu światowych marek. Oferta producenta pełna jest estetycznych dyfuzorów, dokładek progów, spoilerów, zderzaków czy splitterów. Dla bardziej wymagających, firma przygotowała ciekawy wybór akcesoriów tuningowych, np. owiewek, ramek świateł, grilli, nakładek na lusterka czy brewek. Dzięki tym produktom efektownie odmienisz wygląd swojego samochodu i poprawisz jego aerodynamikę.
Trwałe elementy tuningu Maxton Design powstają z najlepszych materiałów, dostarczanych przez znanych i cenionych dostawców. Jednymi z najczęściej stosowanych są ABS i włókno szklane. Tworzywa doskonale sprawdzają się w produkcji nie tylko części tuningu optycznego, ale też pozostałych elementów standardowego wyposażenia pojazdów. Włókno szklane i ABS są wytrzymałe, odporne na niekorzystny wpływ warunków atmosferycznych oraz elastyczne. Ponadto, materiały zostały wyróżnione certyfikatem TUV. Wszystkie gotowe produkty Maxton Design posiadają zabezpieczenie przed promieniami UV. Elementy te są gotowe do instalacji i mają świadectwo TUV MATERIALGUTACHTEN.

Wśród wielu propozycji tuningu Maxton Design znajdują się także produkty powstałe z myślą o instalacji we Fiacie Tipo. Jednym z nich jest funkcjonalny element będący przedłużeniem spoilera tylnego. Lotka jest lekka i bardzo łatwa w montażu. Wyposażono ją w mocną taśmę akrylową, umożliwiającą precyzyjną instalację. Dzięki temu elementowi odczuwanie poprawi się aerodynamika pojazdu. Będzie to efektem zwiększonego nacisku, jaki będzie wywierać na tylną oś powietrze opływające karoserię. Skutkiem tego będzie wyraźne polepszenie przyczepności samochodu. Element został wykonany z ABS i dostępny jest w połyskującej, carbonowej i teksturowanej wersji wykończenia powierzchni. Spoiler nie wymaga malowania.

Idealnym uzupełnieniem dla spoilera tylnego będzie montaż splitterów tylnych bocznych oraz dokładki tylnej do Fiata Tipo. Produkty najlepiej prezentują się, gdy są zamontowane razem. Wspomniane elementy mają funkcje typowo estetyczne i dodadzą samochodowi zdecydowanie bardziej sportowego i nowoczesnego wyglądu. Zarówno dokładka, jak i splittery powstały z solidnego ABS. Materiał jest odporny na wilgoć i nie niszczy się pod wpływem temperatury. Produkty występują w teksturowanej, połyskującej i carbonowej wersji wykończeni powierzchni. Producent daje również możliwość doboru do splitterów tylnych bocznych taśmy dekoracyjnej w kolorze czerwonym lub białym.

Na szczególną uwagę zasługują dokładki progów do Fiata Tipo. Za ich sprawą nadwozie ulegnie optycznemu obniżeniu, przez co samochód nabierze zupełnie nowego wyglądu. Listwy będą ciekawym dopełnieniem dla tuningu wykonanego przy pomocy splitterów tylnych bocznych, dokładki tylnej oraz splittera przedniego. Produkty posiadają certyfikat TUV MATERIALGUTACHTEN i nie wymagają malowania. Dokładki występują w teksturowanej, carbonowej i połyskującej wersji struktury powierzchni.

Ostatnim elementem wyposażenia, jaki przeznaczony jest do użytku we Fiacie Tipo, jest splitter przedni. To wysoce estetyczny produkt, który przyczyni się do polepszenia aerodynamiki pojazdu. Dokładka wizualnie obniży wysokość nadwozia, przez co zupełnie zmieni się wygląd samochodu. Ponadto, za sprawą splittera powietrze przepływające pod zderzakiem będzie mocniej naciskać na przednią oś, w rezultacie czego poprawi się przyczepność i stabilność pojazdu. Dokładka dostępna jest w teksturowanej, carbonowej i połyskującej wersji struktury powierzchni. Uzyskasz w ten sposób spersonalizowany tuning, który podkreśli estetykę Twojego Fiata Tipo. Splitter dostarczany jest w komplecie z elementami montażowymi oraz instrukcją.

Oferta marki Maxton Design zadowoli nawet najbardziej wymagających miłośników motoryzacji. Każdy ze znajdujących się tu elementów wykonany jest ze świetnej jakości materiału i wyróżnia się estetycznym designem. Wybierając produkty marki stworzysz naprawdę efektowny tuning, który zwiększy przyjemność użytkowania samochodu.
    pixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixel