Listy ulubionych
X
Trwa ładowanie danych. Proszę czekać.

Znajdź swój samochód

Wyszukaj części do swojego samochodu w kilku krokach

Stilo

Maxton Design jest jednym z najbardziej rozpoznawalnych i cenionych producentów nowoczesnych części samochodowego tuningu optycznego. Asortyment sklepu zawiera wiele interesujących splitterów, dokładek progów, zderzaków, spoilerów czy dyfuzorów. Do nich dobrać możesz także ciekawe akcesoria tuningowe, np. owiewki, brewki, grille, ramki świateł czy nakładki na lusterka. Wymienione elementy pasować będą do samochodów wielu światowych marek. Dlatego też firma stała się jedną z najbardziej konkurencyjnych na rynku europejskim. Dzięki częściom tuningu Maxton Design nie tylko odświeżysz wygląd swojego samochodu, ale też odczuwalnie poprawisz jego aerodynamikę.
Każdy z elementów wyposażenia Maxton Design wykonany jest z wysokogatunkowego materiału. Najczęściej stosowanymi są ABS oraz włókno szklane. Materiały cechuje duża elastyczność, odporność na niekorzystny wpływ warunków atmosferycznych czy wytrzymałość. Dzięki tym właściwościom tworzywa doskonale nadają się do wyrobu elementów podstawowego wyposażenia samochodów czy też estetycznych części tuningu optycznego. Produkty od Maxton Design pokryte są powłoką zabezpieczającą przed promieniami UV. Dodatkowo, elementy posiadają certyfikat TUV MATERIALGUTACHTEN, potwierdzający ich świetną jakość.

Wśród wielu marek i modeli samochodów, do których tuning oferuje Maxton Design, znajduje się także Fiat Stilo. Dostępne są tu produkty do Fiata Stilo Schumacher oraz Fiata Stilo Standard. Na szczególną uwagę zasługują spoilery tylne. W ofercie producenta znajdziesz dwa ciekawe produkty - jeden wykonany z włókna szklanego, a drugi z ABS. Za sprawą spoilera dachowego powietrze opływające karoserię mocniej dociśnie tylną oś, w efekcie czego polepszy się przyczepność pojazdu. Element wykonany z ABS dostępny jest w kilku wersjach wykończenia powierzchni - teksturowanej, połyskującej i carbonowej. Spoiler ten wyposażony jest także w taśmę dwustronną, umożliwiającą precyzyjną instalację. Obydwa spoilery tylne mają certyfikat TUV MATERIALGUTACHTEN i są gotowe do instalacji.

Do wyposażenia Fiata Stilo przeznaczone są także ciekawe dokładki progów. To estetyczne elementy wyposażenia, których montaż pomoże odświeżyć prezencję pojazdu. Dzięki listwom progów wizualnie obniży się wysokość nadwozia, a pojazd nabierze bardziej sportowego charakteru. Dokładki powstały z polipropylenu i dostępne są w carbonowej, połyskującej i teksturowanej wersji wykończenia powierzchni. W ten sposób stworzysz nowoczesny i estetyczny tuning, który podkreśli walory wizualne Twojego samochodu.

Nowoczesne splittery przednie to kolejne produkty powstałe z myślą o użytku w samochodach Fiat Stila. To wysoce estetyczne elementy wyposażenia, których instalacja przynosi wiele korzyści. Za ich sprawą nadwozie ulegnie optycznemu obniżeniu, a samochód zyska bardziej sportowego wyglądu. Splitter przedni odpowiada za polepszenie aerodynamiki pojazdu. Dzieje się tak dlatego, że powietrze dostające się pod zderzak mocniej naciska przednią oś, w rezultacie czego odczuwalnie polepsza się stabilność i przyczepność pojazdu. Dokładki powstały z ABS i dostępne są w teksturowanej, połyskującej i carbonowej wersji struktury. Elementy dostarczane są wraz z instrukcjami i elementami montażowymi.

Maxton Design kieruje swoją ofertę do najbardziej wymagających miłośników motoryzacji, którzy szukają najlepszych części tuningu optycznego. Decydując się na zakup produktów marki inwestujesz w wysokogatunkowe elementy wyposażenia, które posłużą Ci przez długi czas, zachowując przy tym swój świetny wygląd.
    pixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixel