Listy ulubionych
X
Trwa ładowanie danych. Proszę czekać.

Znajdź swój samochód

Wyszukaj części do swojego samochodu w kilku krokach

Schumacher

Maxton Design to jeden z wiodących twórców części samochodowego tuningu optycznego w Europie. Firma tworzy wyposażenie do samochodów aż kilkudziesięciu światowych marek. Dlatego też producent uchodzi za jednego z najbardziej konkurencyjnych na rynku. Marka oferuje szeroki wybór ciekawych zderzaków, splitterów, dokładek progów, spoilerów czy dyfuzorów. Asortyment Maxton Design pełen jest także ciekawych akcesoriów tuningowych w postaci ramek świateł, nakładek na lusterka, brewek, owiewek czy grilli. Dzięki tym produktom stworzysz naprawdę nowoczesny tuning optyczny, który podkreśli walory wizualne samochodu.
Części tuningu optycznego Maxton Design tworzone są z certyfikowanych materiałów. Najczęściej stosowanymi są włókno szklane i ABS. Tworzywa stosowane są do wyrobu m.in. części tuningu optycznego czy też elementów podstawowego wyposażenia samochodowego. Materiały wyróżnia duża odporność na uszkodzenia, wytrzymałość i elastyczność. Dodatkowo, ABS i włókno szklane uzyskały certyfikat TUV, potwierdzający ich wysoką jakość. Wszystkie gotowe produkty Maxton Design posiadają zabezpieczenie przed niekorzystnym wpływem promieni UV, a także są wyróżnione świadectwem TUV MATERIALGUTACHTEN.

Wśród wielu produktów Maxton Design dostępnych jest kilka interesujących propozycji do wyposażenia Fiata Stilo Schumacher. Właściciele tego pojazdu z pewnością zwrócą uwagę na funkcjonalny spoiler tylny. Lotka jest lekka i łatwa w instalacji. Element sprawi, że powietrze opływające dach mocniej dociśnie tylną oś, a to przyczyni się do polepszenia przyczepności samochodu. Element powstał z ABS i występuje w teksturowanej, carbonowej oraz połyskującej wersji struktury powierzchni. Spoiler wyposażony jest w mocną taśmę akrylową, która zapewni trwały i precyzyjny montaż.

Kolejnymi produktami, jakie powstał do wyposażenia Fiata Stilo Schumacher, są dokładki progów. Elementy powstały z solidnego polipropylenu. Za ich sprawą optycznie obniży się nadwozie, przez co samochód zyska bardziej sportowego charakteru. Listwy doskonale będą się komponować ze splitterem przednim i spoilerem tylnym. Elementy występują w trzech wersjach wykończenia powierzchni: połyskującej, teksturowanej i carbonowej.

Na szczególną uwagę zasługuje splitter przedni dedykowany instalacji we Fiacie Stilo Schumacher. To nowoczesny i funkcjonalny produkt, dzięki któremu nadwozie ulegnie optycznemu obniżeniu. W efekcie tego samochód nabierze ciekawszego, sportowego charakteru. Za sprawą dokładki powietrze przepływające pod zderzakiem mocniej dociśnie przednią oś, do poskutkuje polepszeniem przyczepności i stabilności. Produkt dostępny jest w kilku wersjach wykończenia powierzchni. Splitter dostarczany jest wraz z instrukcją i elementami montażowymi.

Dzięki wszystkim tym elementom Twój Fiat Stilo Schumacher stanie się nowoczesnym i estetycznie wyposażonym samochodem. Jeśli szukasz naprawdę najlepszych części tuningu optycznego, oferta marki Maxton Design z pewnością przypadnie Ci do gustu.
    pixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixel