Listy ulubionych
X
Trwa ładowanie danych. Proszę czekać.

Znajdź swój samochód

Wyszukaj części do swojego samochodu w kilku krokach

Mk6 [2016-2018]

Jeżeli chcesz wyposażyć swój samochód w estetyczne i nowoczesne części tuningu optycznego, oferta marki Maxton Design z pewnością przypadnie Ci do gustu. Firma jest znanym na całym świecie wytwórcą wysokiej jakości elementów wyposażenia pojazdów. W ofercie producenta znajduje się wiele ciekawych dokładek progów, spoilerów, zderzaków, dyfuzorów czy splitterów. Dostępne są także interesujące akcesoria tuningowe, np. grille, nakładki na lusterka, brewki czy owiewki. Z pomocą wszystkich tych elementów poprawisz aerodynamikę swojego samochodu i odświeżysz jego wygląd. Maxton Design tworzy tuning do samochodów kilkudziesięciu marek.
Do tworzenia części tuningu Maxton Design wykorzystywane są najlepsze materiały. Najpopularniejszymi z nich są ABS i włókno szklane. Tworzywa wyróżnia duża wytrzymałość, odporność na uszkodzenia i elastyczność. Dzięki wymienionym właściwościom, materiały zyskały wiele zastosowań w przemyśle motoryzacyjnym. Z włókna szklanego i ABS powstają zarówno części tuningu optycznego, jak i elementy podstawowego wyposażenia samochodów. Materiały są odporne na wilgoć i nie niszczą się pod wpływem skrajnych temperatur. Produkty Maxton Design posiadają stosowne certyfikaty jakości i są zabezpieczone przed promieniami UV.

Maxton Design oferuje produkty powstałe z myślą użytku w samochodach wielu marek. Jednym z modeli, do których tuning dostępny jest w sklepie producenta, jest Chevrolet Camaro 6. Do wyposażenia tego samochodu z pewnością przydadzą się ciekawe dokładki progów. Propozycje marki wyróżniają ciekawym designem. Dzięki listwom progów optycznemu obniżeniu ulegnie nadwozie pojazdu, przez co zyska on ciekawego, nowoczesnego wyglądu. Produkty nie wymagają malowania i są gotowe do instalacji. Świetnie skomponują się ze splitterem przednim, spoilerem tylnym i splitterami tylnymi bocznymi. Listwy występują w teksturowanej, carbonowej i połyskującej wersji wykończenia powierzchni.

Produktami, które na pewno zainteresują posiadaczy Chevroleta Camaro 6, są dokładka tylna i splittery tylne boczne. To wysoce estetyczne elementy wyposażenia, które odmienią wygląd samochodu i dodadzą mu bardziej drapieżnego charakteru. Zarówno dokładka, jak i splittery wykonane zostały z ABS i występują w teksturowanej, carbonowej i połyskującej wersji wykończenia powierzchni. W ten sposób uzyskasz oryginalny tuning, który zaakcentuje nowoczesny wygląd pojazdu.

Funkcjonalny spoiler tylny do Chevroleta Camaro 6 t lekki i łatwy w montażu element, który doda samochodowi sportowego stylu. Za sprawą lotki powietrze spływające z dachu mocniej dociśnie tylną oś, co przełoży się na odczuwalne polepszenie przyczepności. Spoiler wyposażony jest w mocną taśmę akrylową, która zapewni precyzyjny i trwał montaż. Produkt występuje w kilku ciekawych wersjach wykończenia powierzchni. Strukturą pokryta jest jedynie zewnętrzna część spoilera, a jego pozostałe elementy są matowe.

Na szczególną uwagę zasługują ciekawe splittery przednie, jakie zaprojektowane zostały do Chevroleta Camaro 6. W asortymencie Maxton Design znajdują się dwie klasyczne dokładki wykonane z ABS i nowoczesny splitter hybrydowy. Produkt ten składa się ze stalowych wsporników oraz dokładki powstałej z płaskiego elementu z ABS (CNC) oraz części wypukłej z ABS. Splittery stworzone z ABS dostępne są w teksturowanej, carbonowej i połyskującej wersji struktury powierzchni. Splitter przedni to produkt, który sprawia, że powietrze przepływające pod zderzakiem wywiera mocniejszy nacisk na przednią oś. W efekcie tego wyraźnie polepsza się stabilność i przyczepność samochodu. Dokładki przychodzą wraz z instrukcjami instalacji i elementami montażowymi.

Produkty Maxton Design posiadają certyfikat TUV MATERIALGUTACHTEN i nie wymagają malowania przed montażem. Decydując się na zakup tych elementów wyposażenia inwestujesz w wysokogatunkowe części tuningu optycznego, które przyczynią się do polepszenia aerodynamiki i podkreślą walory wizualne Twojego samochodu.
    pixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixel