Listy ulubionych
X
Trwa ładowanie danych. Proszę czekać.

Znajdź swój samochód

Wyszukaj części do swojego samochodu w kilku krokach

Mk5 [2009-2013]

Maxton Design to marka znana wszystkim miłośnikom nowoczesnego tuningu optycznego. Firma istnieje na rynku motoryzacyjnym od wielu lat i skupia swoją działalność na projektowaniu i wytwarzaniu estetycznych elementów wyposażenia. W ofercie producenta znajdziesz wiele godnych uwagi dyfuzorów, zderzaków, spoilerów, dokładek progów czy splitterów. Z pomocą tych produktów w kilka chwil poprawisz aerodynamikę pojazdu oraz odmienisz jego wygląd. Aby bardziej urozmaicić wyposażenie, Maxton Design proponuje szeroką gamę akcesoriów tuningowych, np. nakładek na lusterka, brewek, owiewek, grilli czy ramek świateł. Produkty te powstają z myślą wyposażenia samochodów kilkudziesięciu marek.
Tuning optyczny od Maxton Design tworzony jest z solidnych materiałów. Do najczęściej wykorzystywanych zaliczyć trzeba ABS i włókno szklane. Tworzywa wyróżnia elastyczność i duża wytrzymałość. Ponadto, materiały nie ulegają oddziaływaniu wilgoci i nie niszczą się pod wpływem wysokich lub niskich temperatur. ABS i włókno szklane świetnie radzą sobie w produkcji m.in. części tuningu optycznego czy też pozostałych elementów podstawowego wyposażenia pojazdów. Wyroby Maxton Design wyróżnia estetyczne wzornictwo oraz świetna jakość wykonania. Elementy wyposażenia pokryte są warstwą chroniącą przed promieniami UV.

Maxton Design ma w asortymencie produkty przeznaczone do montażu w samochodach wielu marek, a wśród nich znajduje się m.in. Chevrolet Camaro V. Ten niezwykły samochód wymaga nietuzinkowej oprawy. Jednymi z elementów, jakie stworzone zostały z myślą o tym modelu, są dokładki progów. Listwy mają prostu, ale nowoczesny design. Elementy sprawią, że wizualnie obniży się wysokość nadwozia, a samochód nabierze sportowego charakteru. Dokładki będą swego rodzaju połączeniem dla tuningu przedniej i tylnej części samochodu. Produkty dostępne są kilku oryginalnych wersjach struktury powierzchni. Dokupić możesz do nich także taśmę ozdobną w kolorze czerwonym lub białym. Dokładki przychodzą w komplecie z instrukcją instalacji.

Nowoczesny tuning nie może się obyć bez instalacji ciekawych spoilerów tylnych. W ofercie Maxton Design znajdziesz dwie funkcjonalne lotki do Chevroleta Camaro V. Dzięki tym produktom powietrze spływające z dachu będzie wywierać mocniejszy nacisk na tylną oś, czego efektem będzie zauważalne polepszenie przyczepności. Lotka została wykonana z ABS i występuje w teksturowanej, carbonowej i połyskującej wersji struktury powierzchni. Elementy wyposażono w taśmę akrylową, ułatwiającą precyzyjną instalację.

Do wyposażenia Chevroleta Camaro V przeznaczone są także estetyczne splittery tylne boczne. Dokładki będą nowoczesnym i estetycznym wykończeniem tuningu, które uczynią wyposażenie estetycznym i spójnym. Splittery mają nowoczesny design i doskonale będą współgrać ze spoilerem tylnym, dokładkami progów i splitterem przednim. Elementy występują w carbonowej, połyskującej i teksturowanej wersji struktury powierzchni. Produkty nie wymagają malowania i są gotowe do instalacji.

Na szczególną uwagę zasługują splittery przednie powstałe zaprojektowane z myślą o użytku w Chevrolecie Camaro V. To wyjątkowo estetyczne produkty, które odmienią prezencję pojazdu. Za ich sprawą nadwozie ulegnie optycznemu obniżeniu, co sprawi, że pojazd zyska sportowego charakteru. Splitter przedni odpowiada za to, że powietrze przepływające pod zderzakiem mocniej dociska przednią oś, co przyczynia się do polepszenia przyczepności i stabilności. Dokładki występują w teksturowanej, połyskującej i carbonowej wersji wykończenia powierzchni. Aby jeszcze bardziej podkreślić tuning, do splitterów dobrać możesz taśmę ozdobną w dwóch kolorach - czerwonym lub białym. Produkty przychodzą w komplecie z instrukcją i elementami umożliwiającymi montaż.

Maxton Design oferuje wysokogatunkowe części tuningu, które zachwycają wzornictwem i jakością wykonania. Dzięki tym produktom efektownie urządzisz pojazd, zapewniając sobie tym samym większy komfort jazdy i przyjemność jego użytkowania.
    pixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixel