Listy ulubionych
X
Trwa ładowanie danych. Proszę czekać.

Znajdź swój samochód

Wyszukaj części do swojego samochodu w kilku krokach

Camaro

Maxton Design to znany i ceniony na całym świecie twórca wysokiej jakości części samochodowego tuningu optycznego. Z pomocą dostępnych tu elementów nie tylko odświeżysz wygląd swojego pojazdu, ale też zauważalnie polepszysz jego aerodynamikę. Specjalnością producenta jest projektowanie i wyrób ciekawych dokładek progów, zderzaków, dyfuzorów, splitterów czy spoilerów. Do nich dobrać możesz także oryginalne akcesoria tuningowe, np. brewki, owiewki czy ramki świateł. Do ich produkcji stosowane są najlepsze tworzywa, pochodzące od znanych dostawców. Maxton Design tworzy części tuningu do samochodów kilkudziesięciu marek. Dlatego też firma stała się jednym z liderów na rynku europejskim.
W procesach produkcyjnych elementów wyposażenia Maxton Design używane są najlepsze materiały. Projektanci najczęściej sięgają po włókno szklane i ABS. To tworzywa bardzo solidne, elastyczne i odporne na niekorzystny wpływ warunków atmosferycznych. Wymienione właściwości sprawiają, że materiały doskonale nadają się do tworzenia zarówno części tuningu optycznego, jak i pozostałych elementów podstawowego wyposażenia samochodów. Wyposażenie od Maxton Design posiada świadectwo TUV MATERIALGUTACHTEN i jest pokryte warstwą zabezpieczającą przed promieniami UV.

Jednym z pojazdów, do których tuning proponuje Maxton Design, jest Chevrolet Camaro. Do jego wyposażenia przeznaczone są m.in. nowoczesne dokładki progów. Listwy mają estetyczny design i będą niemałą ozdobą dla Twojego pojazdu. Za ich sprawą optycznie obniży się nadwozie, a samochód nabierze sportowego wyglądu. Dokładki powstały z solidnego ABS i dostępne są w teksturowanej, połyskującej i carbonowej wersji struktury powierzchni. Listwy przychodzą w komplecie z instrukcją montażu. Aby bardziej zaakcentować tuning, dobrać możesz do nich także taśmę ozdobną w kolorze czerwonym lub białym.

Nowoczesna dokładka tylna to kolejny produkt, jaki dedykowany jest instalacji w Chevrolecie Camaro. Element ma stricte estetyczne zastosowanie. Doskonale będzie się prezentować w zestawieniu ze splitterami tylnymi bocznymi i dokładkami progów. Dokładka występuje w teksturowanej, połyskującej i carbonowej wersji wykończenia powierzchni. Produkt nie wymaga malowania i jest gotowy do instalacji.

Do montażu w Chevrolecie Camaro przeznaczone są także ciekawe splittery tylne boczne. To niewielkie, ale bardzo przydatne elementy wyposażenia. Pomogą efektownie wykończyć tuning i uczynią go spójnym oraz estetycznym. Do produktów tych dobrać możesz taśmę dekoracyjną w kolorze czerwonym lub białym. Splittery tylne boczne to jedne z produktów wykonanych z ABS. Elementy dostępne są w teksturowanej, połyskującej i carbonowej wersji struktury powierzchni. Nowoczesne spoilery tylne to kolejne produkty, jakie do wyboru mają posiadacze Chevroletów Camaro. Elementy przeznaczone są do montażu na drzwiach bagażnika. Lotki wyposażono w taśmę dwustronną, umożliwiającą precyzyjną instalację. Spoiler tylny sprawi, że powietrze opływające karoserię będzie mocniej naciskać na tylną oś. Skutkiem tego będzie wzmocnienie przyczepności samochodu, co będzie odczuwalne szczególnie podczas przejazdów z większą prędkością. Spoilery dostępne są w teksturowanej, carbonowej i połyskującej wersji wykończenia powierzchni.

Posiadacze Chevroletów Camaro z pewnością zatrzymają się przy ofercie nowoczesnych splitterów przednich. Dostępnych jest tu wiele estetycznych i funkcjonalnych dokładek, dzięki którym optycznie obniży się wysokość nadwozia, a samochód nabierze sportowego charakteru. Splitter przedni to element, za sprawą którego powietrze przepływające pod zderzakiem mocniej dociska przednią oś, a to przekłada się na polepszenie przyczepności i stabilności. Produkty występują w kilku ciekawych wersjach wykończenia powierzchni i są zabezpieczone przed niekorzystnym wpływem promieni UV. Splittery dostarczane są wraz z instrukcją instalacji.

Z myślą o wyposażeniu samochodów marki Chevrolet Camaro powstało wiele nowoczesnych i wysoce estetycznych produktów, które spełnią oczekiwania nawet najbardziej wymagających miłośników tuningu optycznego. Wybierając produkty Maxton Design inwestujesz w najwyższej klasy produkty, które posłużą Ci przez naprawdę długi czas, zachowując przy tym świetny wygląd.
    pixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixel