Listy ulubionych
X
Trwa ładowanie danych. Proszę czekać.

Znajdź swój samochód

Wyszukaj części do swojego samochodu w kilku krokach

Mk6 [2010-2014]

Maxton Design jest marką, która już od wielu lat dostarcza świetnej jakości części samochodowego tuningu optycznego. Dzięki wieloletniej obecności na rynku oraz produkcji wysokogatunkowych elementów motoryzacyjnych, marka zyskała stabilną pozycję wśród firm o podobnym profilu działalności. Specjalnością Maxton Design jest projektowanie i produkcja estetycznych i solidnych dokładek progów, splitterów, spoilerów, zderzaków czy dyfuzorów. W asortymencie marki znajdziesz także interesujące akcesoria tuningowe w postaci ramek świateł, owiewek czy brewek, dzięki którym w kilka chwil odświeżysz wygląd samochodu i dodasz mu nowoczesnego, sportowego charakteru. Tuning od Maxton Design dopasować można do samochodów kilkudziesięciu marek.
Estetyczne i trwałe części tuningu Maxton Design powstają z najlepszych na rynku materiałów, pochodzących od znanych i cenionych dostawców. Twórcy elementów motoryzacyjnych najczęściej sięgają po włókno szklane oraz ABS. Właściwościami tych materiałów są: wytrzymałość, elastyczność oraz odporność na wilgoć oraz wysokie i niskie temperatury. Tworzywa wyróżniono certyfikatem TUV. Z tego też względu zarówno włókno szklane, jak i ABS świetnie nadają się do produkcji nie tylko części tuningu optycznego, ale też pozostałych elementów podstawowego wyposażenia pojazdów. Elementy od Maxton Design posiadają warstwę chroniącą przed niekorzystnym wpływem promieni UV.

Wśród niezliczonej ilości części tuningu Maxton Design znajdują się także godne uwagi produkty dedykowane instalacji w VW JETTA MK6. Aby ciekawie odświeżyć wygląd tego samochodu z pewnością przydadzą Ci się nowoczesne dokładki progów. Dzięki tym produktom optycznie obniży się nadwozie, przez co samochód nabierze ciekawszego, sportowego charakteru. Listwy wykonane są ze świetnej jakości materiału i występują w teksturowanej, połyskującej i carbonowej wersji struktury powierzchni. Aby ciekawie zaakcentować dokładki progów, dobrać do nich możesz również dekoracyjną taśmę w kolorze czerwonym lub białym. Produkty nie wymagają malowania i są gotowe do montażu.

Doskonałym uzupełnieniem dla tuningu optycznego będzie montaż spoilera drzwi bagażnika do VW JETTA MK6. Produkt ten również powstał z solidnego ABS i posiada certyfikat TUV MATERIALGUTACHTEN. Dzięki spoilerowi powietrze opływające karoserię spowoduje większy nacisk na tylną oś, a skutkiem tego będzie polepszenie stabilności i przyczepności pojazdu. Lotka wyposażona jest w akrylową taśmę dwustronną, która umożliwi Ci precyzyjny montaż. Spoiler dostępny jest w teksturowanej, połyskującej i carbonowej wersji wykończenia powierzchni. Produkt nie tylko poprawi aerodynamikę Twojego samochodu, ale też doda mu zdecydowanie bardziej sportowego charakteru.

Z przeznaczeniem do montażu w tylnej części Twojego VW JETTA MK6 powstały nowoczesne splittery tylne boczne. Produkty też mają typowo estetyczne zastosowanie. Są elementami pozwalającymi ciekawie wykończyć całościowy tuning. Produkty te najciekawiej będą się prezentować wraz z dokładkami progów, splitterem przednim i spoilerem tylnym. Splittery tylne boczne dostępne są w teksturowanej, połyskującej i carbonowej wersji wykończenia powierzchni. Aby dodatkowo podkreślić wyposażenie, do elementów tych dokupić możesz taśmę dekoracyjną w kolorze białym lub czerwonym.

Jeśli jesteś posiadaczem VW JETTA MK6 i szukasz ciekawego splittera przedniego, oferta Maxton Design z pewnością przypadnie Ci do gustu. Dostępnych jest tu kilka ciekawych dokładek pod zderzak przedni, dzięki którym wizualnie obniży się nadwozie, a pojazd zyska zupełnie nowego, sportowego charakteru. Splitter przedni to element tuningu optycznego, za sprawą którego powietrze przepływające pod zderzakiem mocniej dociska przednią oś. W efekcie tego odczuwalnie poprawia się przyczepność i stabilność samochodu, co bęzie zauważalne zwłaszcza w trakcie jazdy z większą prędkością. Każdy ze splitterów przednich wykonany jest a ABS. Produkty występują w carbonowym, połyskującym i teksturowanym wariancie struktury powierzchni. Ponadto, dokładki przychodzą wraz z czytelną instrukcją oraz elementami ułatwiającymi montaż.

Jeśli cenisz sobie wysoką jakość wykonania oraz nowoczesne wzornictwo, części tuningu od Maxton Design z pewnością przypadną Ci do gustu. Wybierając produkty tej marki inwestujesz w solidne i estetyczne elementy wyposażenia, które posłużą Ci przez długi czas, zachowując przy tym swój świetny wygląd.
    pixelpixelpixelpixel