Listy ulubionych
X
Trwa ładowanie danych. Proszę czekać.

Znajdź swój samochód

Wyszukaj części do swojego samochodu w kilku krokach

Jetta

Maxton Design jest marką, która funkcjonuje w przemyśle motoryzacyjnym od wielu lat. Firma zajmuje się tworzeniem wysokiej jakości części tuningu optycznego w postaci spoilerów, zderzaków, splitterów, dyfuzorów czy dokładek progów. Z pomocą tych produktów w kilka chwil odmienisz wygląd swojego samochodu i poprawisz jego aerodynamikę. W asortymencie producenta nie brak także ciekawych akcesoriów tuningowych, np. owiewek, ramek świateł, czy brewek. Maxton Design może poszczycić się niezwykle rozbudowaną ofertą. Firma proponuje elementy wyposażenia do samochodów kilkudziesięciu marek. Dzięki temu producent stał się jednym z najbardziej konkurencyjnych na rynku europejskim.
Wysokogatunkowe części tuningu optycznego Maxton Design powstają z najtrwalszych tworzyw i materiałów. Najczęściej stosowanymi są ABS oraz włókno szklane. Tworzywa wykazują podobne właściwości i są nimi wytrzymałość, elastyczność oraz odporność na niekorzystny wpływ warunków atmosferycznych. Materiały zostały wyróżnione certyfikatem TUV, potwierdzającym ich świetną jakość. Z włókna szklanego i ABS powstają wysokogatunkowe i estetyczne części tuningu optycznego, a także pozostałe elementy standardowego wyposażenia samochodowego.

W niezwykle bogatej ofercie Maxton Design znajdziesz kilka interesujących produktów przeznaczonych do instalacji w VW JETTA. Jednymi z nich są estetyczne dokładki progów. Za ich sprawą wizualnie obniży się nadwozie, a samochód nabierze zdecydowanie bardziej sportowego charakteru. Listwy progów połączą tuning przedniej i tylnej części samochodu. Produkty dostępne są w trzech ciekawych wersjach wykończenia powierzchni - teksturowanej, połyskującej i carbonowej. To listew dobrać możesz także dekoracyjną taśmę w kolorze białym lub czerwonym.

Kolejnymi elementami tuningu optycznego, w jakie możesz wyposażyć swojego VW JETTA, są splittery tylne boczne. Te niewielkie produkty będą doskonałym dopełnieniem dla całościowego tuningu. Elementy świetnie będą się prezentować w otoczeniu spoilera tylnego oraz dokładek progów i splittera przedniego. Za sprawą dokładek Twój samochód zyska bardziej sportowego charakteru, co bez wątpienia przełoży się na komfort jazdy i przyjemność jego użytkowania. Splittery tylne boczne wykonane są z certyfikowanego materiału i nie wymagają malowania. Dostępne są w połyskującej, carbonowej i teksturowanej wersji struktury powierzchni.

Nowoczesny spoiler drzwi bagażnika jest produktem, dzięki któremu odświeżysz wygląd oraz poprawisz aerodynamikę swojego VW JETTA. Dzięki lotce powietrze przepływające po karoserii mocniej dociśnie tylną oś, co przełoży się na wyraźne polepszenie przyczepności samochodu. Poczujesz to zwłaszcza w czasie przejazdów z większą prędkością. Decydując się na zakup spoilera możesz wybrać dowolną wersję wykończenia jego powierzchni: połyskującą, teksturowaną lub carbonową. Dzięki temu dokonasz całkowicie spersonalizowanego tuningu, który podkreśli charakter Twojego samochodu. Lotka wyposażona jest w mocną taśmę dwustronną, umożliwiającą precyzyjny montaż.

Produktem, który także wpłynie na poprawę aerodynamiki twojego VW JETTA, jest funkcjonalny splitter przedni. Maxton Design ma w swojej ofercie kilka wyjątkowo ciekawych dokładek pod zderzak przedni, na które z pewnością zwrócisz uwagę. Splitter przedni sprawia, że optycznie obniża się nadwozie, przez co pojazd nabiera sportowego wyglądu. Dodatkowo, za sprawą produktu powietrze przepływające pod zderzakiem mocniej dociśnie przednią oś, a to przełoży się na wyraźne polepszenie przyczepności i stabilności. Dokładki wykonane są z solidnego ABS i występują w teksturowanej, carbonowej i połyskującej wersji struktury powierzchni. Prpdulty dostarczane są wraz z instrukcją oraz elementami ułatwiającymi montaż. Splittery przednie posiadają certyfikat TUV MATERIALGUTACHTEN i nie wymagają dodatkowego malowania.

Maxton Design jest marką, która słynie z produkcji solidnych i estetycznych części tuningu optycznego. Znajdziesz tu wszystko, co pomoże Ci odświeżyć wygląd samochodu i polepszyć jego aerodynamikę. Jeśli szukasz najlepszych na rynku produktów, asortyment marki z pewnością przypadnie Ci do gustu.
pixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixel