Listy ulubionych
X
Trwa ładowanie danych. Proszę czekać.

Znajdź swój samochód

Wyszukaj części do swojego samochodu w kilku krokach

Mk3 [2013-2016]

Maxton Design to firma, która oferuje szeroką gamę nowoczesnych części samochodowego tuningu optycznego. Marka powstała wiele lat temu i specjalizuje się w produkcji wytrzymałych splitterów, dyfuzorów, spoilerów, zderzaków czy dokładek progów. Każdy z tych elementów stworzony jest z najwyższej klasy materiału, posiadającego świadectwa jakości i dostarczanego przez renomowanych dostawców. Oprócz wymienionych elementów, Maxton Design oferuje także ciekawe dodatki tuningowe, np. brewki, ramki świateł, grille czy owiewki. Tuning ten dopasować można do samochodów aż kilkudziesięciu marek. Dlatego też firma stała się jedną z najbardziej konkurencyjnych na rynku europejskim.
Estetyczny i solidne części tuningu optycznego Maxton Design powstają z certyfikowanych tworzyw. Do najczęściej stosowanych należą ABS i włókno szklane. Materiały są wytrzymałe, elastyczne i odporne na uszkodzenia, np. wilgoć czy wysokie lub niskie temperatury. Tworzywa zostały wyróżnione świadectwem TUV, które potwierdza ich wysoką jakość. Właściwości materiałów czynią je tworzywami doskonale nadającymi się do produkcji nie tylko części tuningu, ale też innych elementów podstawowego wyposażenia samochodów. Części wyposażenia Maxton Design posiadają powłokę zabezpieczającą przed promieniami UV. Elementy są gotowe do instalacji i nie wymagają malowania.

Maxton design ma w asortymencie produkty, które dobrać można do samochodów wielu marek. Wśród nich znajduje się m.in. Skoda Octavia III. Z myślą o tym pojeździe powstał nowoczesny i estetyczny grill przedni. Element ten pełni głównie funkcje ozdobne, ale jego zadaniem jest zapewnienie dostępu powietrza do chłodnicy. Produkt wykonany jest ABS. Cechuje go efektowna budowa imitująca strukturę plastra miodu. Ta sama forma siatki znajduje się na zderzaku, dzięki czemu masz możliwość stworzenia spójnego i oryginalnego tuningu, który wyróżni Twój samochód. Produkt wykonany jest według standardów OEM.

Nowoczesne splittery przednie to kolejne elementy wyposażenia, jakie dedykowane są instalacji w Skodzie Octavia III. Maxton Design proponuje dwa nowoczesne modele dokładek pod zderzak, które wyróżniają się ciekawym designem. Dzięki tego typu produktowi optycznie obniża się nadwozie, a samochód nabiera ciekawego, sportowego wyglądu. Dzięki splitterowi powietrze, dostające się pod zderzak w trakcie jazdy będzie mocniej naciskać na przednią oś. Skutkiem tego będzie odczuwalne polepszenie przyczepności i stabilności. Elementy zostały wykonane z ABS i dostępne są w trzech efektownych wersjach struktury powierzchni: połyskującej, carbonowej i teksturowanej. W celu dodatkowego podkreślenia tuningu, do dokładki dobrać możesz także taśmę dekoracyjną w kolorze czerwonym lub białym. Daje Ci to możliwość stworzenia nietuzinkowego tuningu, który podkreśli walory wizualne Twojego samochodu.

Jeśli szukasz estetycznych i solidnych części tuningu optycznego, powinieneś zapoznać się z ofertą Maxton Design. Firma oferuje wysokogatunkowe produkty, które posłużą Ci przez bardzo długi czas, zachowując przy tym swój doskonały wygląd. Z pomocą naszych elementów wyposażenia nie tylko odmienisz wygląd swojego samochodu, ale także znacząco wpłyniesz na poprawę jego aerodynamiki.
      pixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixel