Listy ulubionych
X
Trwa ładowanie danych. Proszę czekać.

Znajdź swój samochód

Wyszukaj części do swojego samochodu w kilku krokach

Mk1 [1996-2006]

Maxton Design to znane na rynku motoryzacyjnym przedsiębiorstwo, które skupia działalność na wytwarzaniu nowoczesnych części samochodowego tuningu optycznego. Firma oferuje szeroką gamę produktów, dzięki którym bez trudu odświeżysz wygląd samochodu oraz poprawisz jego aerodynamikę. Asortyment Maxton Design to przede wszystkim estetyczne i wytrzymałe dokładki progów, zderzaki, dyfuzory, spoilery i splittery. Do tych produktów dopasować można również oryginalne akcesoria, np. owiewki, brewki, ramki świateł czy grille przednie. Każdy ze wspomnianych elementów łączy w sobie jakość wykonania oraz piękne wzornictwo. Dlatego właśnie wyroby Maxton Design są tak chętnie wybierane przez fanów motoryzacji.
Do wykonania wymienionych części Maxton Design stosowane są najczęściej ABS i włókno szklane. Tworzywa cechuje wytrzymałość, elastyczność i odporność na uszkodzenia oraz szkodliwy wpływ czynników atmosferycznych. Materiały nadają się do wyrobu zarówno części tuningu, jak i pozostałych elementów tworzących podstawowe wyposażenie samochodów. Wyroby znajdujące się w ofercie Maxton Design posiadają świadectwo jakości TUV MATERIALGUTACHTEN i są pokryte specjalną warstwą chroniącą przed negatywnym wpływem promieni UV.

Asortyment Maxton Design pełen jest wysokogatunkowych części tuningu optycznego do samochodów kilkudziesięciu marek, w tym do Mercedesa Sprinter MK1. Do montażu w tym modelu powstały wytrzymałe zderzaki - przedni oraz tylny. Produkty zostały wykonane ze świetnej jakości włókna szklanego, które jest odporne na uszkodzenia mechaniczne i chemiczne. Zadaniem elementów jest łagodzenie skutków niewielkich zderzeń. Dlatego też niezwykle istotnym jest, by dokonać zakupu zderzaków nie tylko estetycznych, ale przede wszystkim trwałych. Propozycje marki Maxton Design podkreślą nowoczesny wygląd samochodu i doskonale skomponują się z pozostałymi elementami wyposażenia tuningowego. Zderzaki są odporne na wilgoć i mają warstwę chroniącą przed szkodliwym wpływem promieni UV.

Do zastosowania w samochodach Mercedes Sprinter MK1 przeznaczone są nowoczesne dokładki progów. Produkty wizualnie obniżą nadwozie, przez co samochód zyska bardziej sportowy wygląd. Elementy podkreślą sylwetkę pojazdu i będą ciekawym uzupełnieniem dla wspomnianych zderzaków. Do wykonania dokładek wykorzystano ABS - materiał odporny na uszkodzenia i elastyczny. Elementy zostały pokryte specjalną warstwą chroniącą przed promieniami UV i nie wymagają malowania przed instalacją. Dokładki progów uzyskały świadectwo jakości TUV MATERIALGUTACHTEN.

Maxton Design to marka, która zyskała uznanie dzięki produkcji niezwykle wytrzymałych i estetycznych części samochodowego tuningu optycznego. Firma należy do grona wiodących na rynku w Europie, a jej wysokogatunkowe wyroby znane są użytkownikom na całym świecie.
    pixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixel