Listy ulubionych
X
Trwa ładowanie danych. Proszę czekać.

Znajdź swój samochód

Wyszukaj części do swojego samochodu w kilku krokach

BJ [1998-2000]

Jeżeli rozważasz zakup ciekawych części tuningu optycznego, bardzo dobrze trafiłeś. Maxton Design to jeden z wiodących europejskich twórców wyposażenia samochodowego. Firma istnieje od kilkunastu lat i oferuje klientom szeroką gamę nowoczesnych produktów. Maxton Design tworzy ciekawe zderzaki, dokładki progów, dyfuzory, spoilery czy splittery. Z ich pomocą nie tylko odmienisz dotychczasowy wygląd samochodu, a także przyczynisz się do polepszenia jego aerodynamiki. Do wymienionych produktów można dobrać także efektowne akcesoria tuningowe, np. grille przednie, ramki świateł, brewki czy owiewki boczne zderzaka.
Nowoczesne części tuningu marki Maxton Design cechuje wysoka jakość wykonania. Do produkcji tych elementów wykorzystywane są najczęściej ABS i włókno szklane. Materiały są odpowiednio sprężyste. wytrzymałe i odporne na uszkodzenia. Nie ulegają oddziaływaniu wilgoci ani wysokich bądź niskich temperatur. Materiały mają bardzo duże zastosowanie w przemyśle motoryzacyjnym i świetnie sprawdzają się w produkcji zarówno części tuningu, jak i elementów podstawowego wyposażenia pojazdów. Bardziej wymagającym miłośnikom motoryzacji firma proponuje wysokiej jakości produkty wykonane z carbonu oraz laminatu. Każdy z gotowych wyrobów Maxton Design ma zabezpieczenie UV. Przed dokonaniem montażu należy sprawdzić, czy produkt jest dopasowany do samochodu.

Wśród wieli ciekawych produktów Maxton Design dostępne są również elementy tuningu optycznego do Mazdy 323F BJ. Jednymi z nich są wysoce efektowne dokładki progów. Za ich sprawą nadwozie ulegnie optycznemu obniżeniu, a samochód nabierze zupełnie nowego i sportowego charakteru. Listwy te stanowią świetnie uzupełnienie dla zderzaka przedniego oraz elementu będącego przedłużeniem zderzaka tylnego. Razem stworzą naprawdę estetyczną i spójną całość, która podkreśli wygląd samochodu. Dokładki zostały wykonane z wysokiej jakości włókna szklanego. Elementy uzyskały certyfikat TUV MATERIALGUTACHTEN. Listwy wymagają przymierzenia przed instalacją.

Na szczególną uwagę zasługuje ciekawy produkt będący przedłużeniem zderzaka tylnego. Element ma estetyczną formę i podkreśli sportową sylwetkę pojazdu. Co więcej, element został wykonany z solidnego włókna szklanego, dzięki czemu skuteczniej złagodzi skutki niewielkich zderzeń. Produkt świetnie skomponuje się z odpowiednim zderzakiem przednim i dokładkami progów. Element posiada zabezpieczenie przed szkodliwym wpływem promieni UV. Przedłużenie powstało z włókna szklanego i przed instalacją należy sprawdzić, czy produkt jest właściwie dopasowany do samochodu.

Z myślą o Maździe 323F BJ zaprojektowano także efektowne zderzaki przednie spoilery. Głównym zadaniem zderzaka jest amortyzowanie niewielkich zderzeń i minimalizowanie ich skutków. Wybierając odpowiedni zderzak należy więc zdecydować się na taki, który jest wykonany z naprawdę solidnego materiału. Wymienione produkty powstały z włókna szklanego i posiadają certyfikat jakości TUV MATERIALGUTACHTEN. Elementy zostały zaprojektowane tak, że swoją formą imitują typowo sportowe spoilery. Dlatego też zderzaki od Maxton Design odświeżą prezencję pojazdu i zaakcentują jego sportową sylwetkę.

Maxton Design to jeden z liderów na rynku. Firma współpracuje z wieloma sklepami partnerskimi i dealerami na świecie, dzięki czemu jej produkty znane są fanom motoryzacji w wielu krajach. Zakup wyrobów Maxton Design to doskonała inwestycja, która zwróci się w postaci długiego czasu użytkowania świetnej jakości produktów.
      pixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixel