Listy ulubionych
X
Trwa ładowanie danych. Proszę czekać.

Znajdź swój samochód

Wyszukaj części do swojego samochodu w kilku krokach

Mk1 Facelift [2017-2021]

Maxton Design jest marką bardzo dobrze znaną w branży motoryzacyjnej. Firma jest jedną z wiodących na rynku europejskim i tworzy elementy wyposażenia do samochodów aż kilkudziesięciu popularnych marek. Firma specjalizuje się w projektowaniu i wytwarzaniu ciekawych splitterów, dokładek progów, spoilerów, zderzaków czy dyfuzorów. Z ich pomocą odświeżysz wygląd swojego samochodu, a także odczuwalnie poprawisz jego aerodynamikę. Idealnym uzupełnieniem dla tych produktów są akcesoria proponowane przez Maxton Design. W asortymencie producenta znajdują się m.in. owiewki boczne zderzaka, ramki świateł, brewki czy owiewki. Wszystkie z wymienionych wyrobów cechuje wysoka jakość wykonania oraz niebanalne wzornictwo.
Produkcja części tuningu optycznego jest procesem złożonym. Do wyrobu produktów Maxton Design wykorzystywane są tylko wysokiej jakości materiały, pochodzące od uznanych w Europie dostawców. Projektanci tuningu najczęściej sięgają po ABS oraz włókno szklane. Tworzywa są odpowiednio wytrzymałe, sprężyste i nie ulegają oddziaływaniu niekorzystnych warunków atmosferycznych. Dlatego też materiały te świetnie sprawdzają się w produkcji zarówno części tuningu, jak i pozostałych elementów standardowego wyposażenia samochodów. Każdy z gotowych produktów Maxton Design posiada zabezpieczenie przed szkodliwym wpływem promieni UV. Firma oferuje także elementy wyposażenia wykonane z laminatu bądź carbonu.

Maxton Design proponuje godne uwagi elementy tuningu optycznego do samochodów wielu marek, w tym do Lexusa NX MK1 Facelift. Aby nowocześnie wyposażyć ten pojazd, z pewnością przydadzą się dokładki progów. To typowo estetyczne elementy, za sprawą których wizualnie obniży się wysokość nadwozia. Dzięki temu pojazd zyska sportowego charakteru. Listwy pod progi świetnie skomponują się ze splitterami tylnymi oraz przednim. Dokładki powstały z ABS i są dostępne w trzech estetycznych wersjach wykończenia powierzchni - teksturowanej, połyskującej i carbonowej.

Z myślą o Lexusie NX MK1 Facelift stworzono również ciekawe splittery tylne boczne. Tego typu produkty wypełnią wolną przestrzeń między dokładkami progów a zderzakiem. Za ich sprawą całość tuningowa stanie się spójna i nowoczesna. Do wykonania splitterów tylnych bocznych użyto ABS. Producent oferuje do nich także taśmę ozdobną w kolorze czerwonym albo białym. Splittery dostępne są w różnych wersjach struktury powierzchni - carbnowej, połyskującej i teksturowanej.

Aby nieco poprawić aerodynamikę Lexusa NX MK1 Facelift przyda się nowoczesny element stanowiący przedłużenie spoilera tylnego. Tego typu produkt ciekawie zaakcentuje sylwetkę pojazdu i doda mu bardziej sportowego charakteru. Dodatkowo, dzięki podobnej lotce powietrze spływające po karoserii z większą siłą dociśnie tylną oś, czego efektem będzie zauważalne polepszenie przyczepności pojazdu. Spoiler został wyposażony w mocną taśmę akrylową, zapewniającą trwały montaż. Lotka dostępna jest w połyskującej, teksturowanej i carbonowej wersji wykończenia powierzchni.

Posiadacze Lexusa NX MK1 Facelift z pewnością zainteresują się funkcjonalnym splitterem przednim. Dokładka tego typu optycznie obniża nadwozie, dodając tym samym samochodowi zupełnie nowego, sportowego charakteru. Splitter cieszy oko nowoczesną formę i będzie niemałą ozdobą pojazdu. Dzięki dokładce przedniej powietrze dostające się pod zderzak mocniej naciśnie na przednią oś, co przełoży się na zauważalne polepszenie przyczepności i stabilności. Do produkcji elementu zastosowano certyfikowane ABS. Element występuje w połyskującej, carbonowej i teksturowanej wersji wykończenia powierzchni. Produkt posiada certyfikat TUV MATERIALGUTACHTEN i dostarczany jest w komplecie z instrukcją i zestawem montażowym.

Maxton Design to niekwestionowanie jeden z liderów w Europie. Decydując się ma zakup wysokiej jakości części tuningu Maxton Design inwestujesz w najlepsze na rynku produkty, które posłużą Ci w doskonałym stanie przez długi czas.
    pixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixel