Listy ulubionych
X
Trwa ładowanie danych. Proszę czekać.

Znajdź swój samochód

Wyszukaj części do swojego samochodu w kilku krokach

Mk1 [2007-2011]

Maxton Design to jeden z najbardziej znanych twórców części tuningu optycznego do samochodów. Producent koncentruje swoją działalność wokół projektowania i wytwarzania wysokiej jakości zderzaków, spoilerów, dyfuzorów, dokładek progów czy splitterów. Świetnym uzupełnieniem dla nich są niebanalne akcesoria tuningowe w postaci owiewek, brewek, grilli czy ramek świateł. Urządzony w ten sposób samochód nie tylko wyróżni się na ulicy, ale też zapewni Ci znacznie większą przyjemność jazdy w komfort jego użytkowania. Maxton Design oferuje elementy wyposażenia do pojazdów aż kilkudziesięciu marek, przez co firma stała się jedną z najbardziej konkurencyjnych na rynku w Europie.
Nowoczesne części tuningu Maxton Design powstają z najlepszych materiałów. Do najczęściej stosowanych przez twórców należą ABS i włókno szklane. Tworzywa wyróżnia wytrzymałość, odporność na niekorzystny wpływ warunków atmosferycznych i elastyczność. Dzięki tym właściwościom, włókno szklane i ABS zyskały powszechnie zastosowanie w przemyśle motoryzacyjnym. Bardzo dobrze radzą sobie w produkcji części tuningu optycznego i innych elementów podstawowego wyposażenia samochodowego. Dodatkowo, każdy z gotowych produktów Maxton Design zabezpieczony jest powłoką chroniącą przed promieniami UV i posiada świadectwo TUV MATERALGUTACHTEN.

Jeżeli jesteś posiadaczem Jaguara XF-R MK1 i szukasz wysokogatunkowych elementów tuningu, oferta marki Maxton Design z pewnością Ci się spodoba. Producent proponuje do tego modelu m.in. ciekawe dokładki progów. Listwy sprawiają, że nadwozie optycznie się obniża, przez co pojazd zyskuje bardziej sportowego charakteru. Elementy mają nowoczesną formę i świetnie skomponują się ze splitterami tylnymi bocznymi praz przednim. Produkty zostały wykonane z solidnego ABS i występują w kilku interesujących wersjach wykończenia powierzchni.

Godnymi uwagi produktami, dedykowanymi instalacji w Jaguarze XF-R MK1, są także splittery tylne boczne. To niewielkie, ale bardzo przydatne części tuningu, które zaakcentują wyposażenie pojazdu. Splittery są świetnym uzupełnieniem dla dokładek progów oraz dokładki tylnej. Za ich sprawą tuning stanie się w pełni estetyczny i spójny. Produkty te dostępne są w teksturowanej, carbonowej i połyskującej wersji wykończenia powierzchni. Ponadto, producent oferuje do nich możliwość wyboru taśmy dekoracyjnej w kolorze czerwonym albo białym.

Do wyposażenia Jaguara XF-R MK1 przeznaczona jest również dokładka tylna. To typowo estetyczny element tuningu, który podkreśli nowoczesny charakter samochodu. Produkt doskonale skomponuje się ze splitterami tylnymi bocznymi, tworząc jednolitą i efektowną całość tuningową. Dokładka powstała dzięki zastosowaniu wysokiej jakości tworzywa ABS i dostępna jest w trzech wersjach wykończenia powierzchni - połyskującej, teksturowanej i carbonowej.

Jeśli chcesz poprawić aerodynamikę swojego Jaguara XF-R MK1, bez wątpienia zwrócisz uwagę na splitter przedni. Za jego sprawą powietrze przepływające pod zderzakiem mocniej naciśnie na przednią oś, w efekcie czego odczuwalnie polepszy się stabilność i przyczepność. Dodatkowo, element wizualnie obniży wysokość nadwozia, przez co sylwetka pojazdu będzie się prezentować bardziej sportowo. Splitter występuje w różnych wersjach struktury powierzchni. Produkt posiada świadectwo TUV MATERIALGUTACHTEN i dostarczany jest w komplecie z elementami montażowymi.

Maxton Design działa w branży motoryzacyjnej od wielu lat i jest obecnie jednym z wiodących producentów europejskich. Firma tworzy części i akcesoria tuningowe, które wyróżnia efektowny design i wysoka jakość wykonania. Jeśli szukasz naprawdę wyjątkowych produktów motoryzacyjnych, zakup wyposażenia Maxton Design będzie bardzo dobrą decyzją. W jej efekcie zyskasz nowocześnie wyposażony samochód i zapewnisz sobie znacznie większą przyjemność jazdy.
    pixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixel