Listy ulubionych
X
Trwa ładowanie danych. Proszę czekać.

Znajdź swój samochód

Wyszukaj części do swojego samochodu w kilku krokach

XF- R

Maxton Design to ceniony i rozpoznawalny na całym świecie producent nowoczesnych części tuningu optycznego. Marka proponuje swoim klientom szeroką gamę estetycznych i solidnych dokładek progów, splitterów, zderzaków, spoilerów czy dyfuzorów. Na bardziej wymagających miłośników motoryzacji czeka tu wiele oryginalnych akcesoriów tuningowych, np. grilli, ramek świateł, brewek czy owiewek. Z pomocą wymienionych części tuningu poprawisz aerodynamikę pojazdu, a także odmienisz jego wygląd. Maxton Design kieruje swoją ofertę do wszystkich, którzy szukają najlepszych części tuningu. Takich, posłużą w świetnym stanie przez bardzo długi czas.
Do wyrobu części tuningu Maxton Design wykorzystywane są najczęściej ABS i włókno szklane. Materiały są bardzo wytrzymałe, odporne na uszkodzenia i elastyczne. Nie ulegają oddziaływaniu skrajnych temperatur i nie niszczą się pod wpływem wilgoci. Dzięki tym właściwościom, ABS i włókno szklane doskonale radzą sobie w produkcji nie tylko części tuningu, ale też elementów znajdujących się w standardowym wyposażeniu pojazdów. Każdy z gotowych produktów Maxton Design posiada zabezpieczenie przed szkodliwym wpływem promieni UV. Dodatkowo, przed wysyłką wyroby przechodzą szczegółowe kontrole jakości, co umożliwia wycofanie z obiegu części nie spełniających wszystkich wymaganych norm jakości.

Posiadacze samochodu Jaguar XF-R również znajdą w ofercie Maxton Design coś interesującego. Producent proponuje do wyposażenia tego modelu m.in. ciekawe splittery tylne boczne. Elementy te stanowią świetne wykończenie dla całościowego tuningu. Produkty tego typu uzupełnią tuning wykonany przy pomocy splittera przedniego oraz dokładek progów. To niewielkie, ale bardzo estetyczne produkty, które podkreślą sportową sylwetkę pojazdu. Splittery tylne boczne dostępne są w kilku wersjach wykończenia powierzchni i nie wymagają malowania przed instalacją.

Właściciele Jaguara XF-R z pewnością zainteresują się nowoczesną dokładką tylną. To wysoce estetyczny element wyposażenia, który najlepiej będzie się prezentował wraz ze wspomnianymi splitterami tylnymi bocznymi. Produkt zachwyca designem i bez wątpienia stanie się niebanalną ozdobą dla pojazdu. Dokładka podkreśli nowoczesny i sportowy charakter samochodu, co znacząco zwiększy komfort jego użytkowania. Element występuje w kilku ciekawych wersjach wykończenia powierzchni - połyskującej, teksturowanej i carbonowej. Dokładka posiada certyfikaty jakości i ma zabezpieczenie UV.

Aby ciekawy wyposażyć Jaguara XF-R przydadzą się też dokładki progów. To typowo estetyczne części tuningu, które optycznie obniżą wysokość nadwozia. Sprawi to, że samochód nabierze zdecydowanie bardziej sportowego charakteru. Listwy pod progi to produkty łączące tuning tylnej i przedniej części pojazdu. Produkty mają nowoczesny design i przyciągną uwagę wszystkich miłośników motoryzacji. Listwy dostępne są w carbonowej, teksturowanej i połyskującej wersji wykończenia powierzchni.

Nowoczesny i estetyczny splitter przedni jest kolejnym elementem wyposażenia przeznaczonym do użytku w samochodach Jaguar XF-R. To wysokiej jakości produkt, za za sprawą którego poprawi się aerodynamika pojazdu. Będzie to wynikiem zwiększonego nacisku na przednią oś, jaki będzie wywierać powietrze przepływające pod zderzakiem w trakcie jazdy. W rezultacie tego odczujesz wyraźne polepszenie przyczepności i stabilności, zwłaszcza podczas przejazdów z większą prędkością. Dodatkowo, splitter obniży wizualnie wysokość nadwozia, przez co pojazd zyska ciekawszego i bardziej nowoczesnego wyglądu. Dokładka dostępna jest w połyskującej, carbonowej i teksturowanej wersji wykończenia powierzchni. Element dostarczany jest wraz z częściami montażowymi i instrukcją.

Z pomocą wymienionych produktów stworzysz oryginalny i nowoczesny tuning optyczny, który podkreśli estetykę Twojego samochodu. Elementy te cechuje wytrzymałość oraz nowoczesne wzornictwo. Wybierając części tuningu Maxton Design masz gwarancję zakupu najlepszych na rynku elementów wyposażenia, które posłużą Ci w doskonałym stanie przez bardzo długi czas.
    pixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixel