Listy ulubionych
X
Trwa ładowanie danych. Proszę czekać.

Znajdź swój samochód

Wyszukaj części do swojego samochodu w kilku krokach

Mk2 [2011-2017]

Maxton Design to marka znana fanom motoryzacji na całym świecie. Producent specjalizuje się w tworzeniu świetnej jakości dokładek progów, splitterów, spoilerów, dyfuzorów czy zderzaków. Aby uzupełnić wyposażenie, w asortymencie producenta znaleźć można także estetyczne akcesoria tuningowe, np. brewki, ramki świateł, grille czy owiewki. Dzięki nim stworzysz estetyczny i funkcjonalny tuning, który podkreśli estetykę Twojego samochodu. Maxton Design oferuje części tuningu do samochodów aż kilkudziesięciu marek. Dzięki tak bogatej ofercie, firma stała się jedną z wiodących na rynku europejskim.
Części tuningu Maxton Design powstają z certyfikowanych materiałów. Najczęściej wykorzystywanymi są ABS i włókno szklane. To wysokogatunkowe tworzywa, mające szerokie zastosowanie w przemyśle motoryzacyjnym. Bardzo dobrze radzą sobie w produkcji zarówno części tuningu optycznego, jak i innych elementów znajdujących się w wyposażeniu samochodów. Włókno szklane i ABS wyróżnia wytrzymałość, elastyczność i odporność na niekorzystny wpływ warunków atmosferycznych. Produkty Maxton Design mają zabezpieczenie UV i posiadają świadectwo jakości TUV MATERIALGUTACHTEN.

Wśród wielu produktów Maxton Design znajduje się także kilka propozycji do wyposażenia pojazdu Hyundai I30 MK2. Na szczególną uwagę zasługują estetyczne dokładki progów. Elementy te łączą wyposażenie tylnej i przedniej części samochodu. Listwy sprawią, że nadwozie ulegnie optycznemu obniżeniu, przez co pojazd zyska zupełnie nowego charakteru. Dokładki występują w teksturowanej, połyskującej i carbonowej wersji wykończenia powierzchni.

Do wyposażenia pojazdu Hyundai I30 MK2 powstał także nowoczesny spoiler tylny i splitter tyny środkowy. Spoiler to produkt, który poprawi aerodynamikę samochodu. Dzięki niemu powietrze spływające z dachu będzie wywierać większy nacisk na tylną oś. W efekcie tego wzmocni się przyczepność pojazdu. Lotka wyposażona jest w mocną taśmę akrylową, zapewniającą precyzyjną instalację. Splitter tylny środkowy to typowo estetyczny element tuningu, który podkreśli sportowy charakter pojazdu. Produkt doskonale skomponuje się z dokładkami progów i splitterem przednim. Dokładka występuje w połyskującej, teksturowanej i carbonowej wersji wykończenia. Powoli Ci to uzyskać estetyczny i nowoczesny tuning, który wyróżni Twój samochód na ulicy.

Ostatnim produktem, jaki dedykowany jest instalacji w samochodach Hyundai I30 MK2 jest ciekawy splitter przedni. To doskonałej jakości element tuningu, którego montaż przyniesie wiele korzyści. Produkt wizualnie obniży wysokość nadwozia, dzięki czemu pojazd nabierze sportowego stylu. Za sprawą dokładki powietrze przepływające pod zderzakiem mocniej naciśnie na przednią oś. Efektem tego będzie wyraźne polepszenie stabilności i przyczepności. Splitter został wykonany z ABS i występuje w połyskującej, teksturowanej oraz carbonowej wersji wykończenia powierzchni. Element posiada certyfikat TUV MATERIALGUTACHTEN i przychodzi w komplecie z czytelną instrukcją montażu.

Maxton Design to firma znana z produkcji estetycznych i funkcjonalnych części tuningu optycznego. To jedne z najlepszych na rynku produktów, które posłużą Ci w doskonałym stanie przez bardzo długi czas.
    pixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixel