Listy ulubionych
X
Trwa ładowanie danych. Proszę czekać.

Znajdź swój samochód

Wyszukaj części do swojego samochodu w kilku krokach

Mk3 [2016-2020]

Produkty marki Maxton Design znane są miłośnikom tuningu na całym świecie. To wysokogatunkowe elementy wyposażenia samochodowego, które dopasować można do pojazdów wielu światowych marek. Firma zajmuje się tworzeniem estetycznych dokładek progów, spoilerów, splitterów, zderzaków czy dyfuzorów. Dopełnieniem dla nich będą oryginalne akcesoria tuningowe, np. ramki świateł, owiewki, breki czy grille. Z pomocą wymienionych produktów poprawisz aerodynamikę swojego samochodu i odświeżysz jego estetykę. Rozbudowany asortyment i wysokiej jakości produkty sprawiają, że Maxon Design uchodzi za jedną z najbardziej konkurencyjnych marek na rynku europejskim.
Każdy z produktów Maxton Design wykonany jest ze świetnej jakości materiału. Do ich wykonania najczęściej stosowane są ABS i włókno szklane. Tworzywa są wyjątkowo wytrzymałe, elastyczne i odporne na uszkodzenia. Nie niszczą się pod wpływem wilgoci i są odporne na oddziaływanie niskich bądź wysokich temperatur. Dlatego też włókno szklane i ABS bardzo dobrze radzą sobie w produkcji wielu produktów motoryzacyjnych, w tym tuningu optycznego oraz elementów stanowiących podstawowe wyposażenie pojazdów. Części tuningu Maxton Design przechodzą kontrole jakości, co umożliwia usunięcie z obiegu produktów posiadających jakiekolwiek wady.

Maxton Design ma w ofercie także nowoczesne elementy wyposażenia do pojazdów Hyundai I30 MK3. Wśród ich dostępne są także interesujące dokładki progów. Dzięki tym produktom z łatwością odświeżysz wygląd swojego samochodu. Listwy sprawią, że wysokość nadwozia ulegnie optycznemu obniżeniu, przez co pojazd nabierze bardziej nowoczesnego charakteru. Dokładki uzupełnią tuning wykonany przy pomocy splittera przedniego oraz spoilera tylnego. Elementy zostały wykonane z ABS i dostępne są w trzech wersjach struktury powierzchni.

Na posiadaczy Hyundai I30 MK3 czekają także dwa efektowne modele splitterów tylnych środkowych. To stricte estetyczne elementy tuningu, które podkreślą charakter Twojego samochodu. W ofercie producenta znajdują się splitter tylny środkowy z dyfuzorem oraz bez. Każdy z ich zachwyca designem i będzie stanowić przyciągającą spojrzenia ozdobę samochodu. Splitter świetnie będzie wyglądał w sąsiedztwie dokładek progów i spoilera tylnego. Elementy powstały dzięki zastosowaniu ABS. Produkty dostępne są w teksturowanej, połyskującej i carbonowej wersji wykończenia powierzchni.

Na szczególną uwagę zasługuje element będący przedłużeniem spoilera tylnego pojazdu Hyundai I30 MK3. To niewielki, ale przydatny produkt, który odświeży wygląd samochodu i doda mu sportowego charakteru. Dzięki lotce powietrze opływające karoserię będzie wywierać większy nacisk na tylną oś. Rezultatem tego będzie odczuwalne polepszenie przyczepności pojazdu. Spoiler występuje w połyskującej, teksturowanej i carbonowej wersji wykończenia powierzchni. Dodatkowo, produkt wyposażono w mocną taśmę akrylową, zapewniającą precyzyjny montaż.

Dzięki wymienionym częściom tuningu optycznego Twój samochód stanie się pojazdem o ciekawszym i bardziej sportowym charakterze. Maxton Design to jeden z liderów na rynku motoryzacyjnym, a wybór produktów marki to inwestycja w najlepsze elementy wyposażenia, które zapewnią komfort jazdy i przyjemność użytkowania świetnie urządzonego samochodu.
    pixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixel