Listy ulubionych
X
Trwa ładowanie danych. Proszę czekać.

Znajdź swój samochód

Wyszukaj części do swojego samochodu w kilku krokach

Mk1 [2002-2008]

Maxton Design to znany na całym świecie producent świetnej jakości części tuningu optycznego. Marka istnieje na rynku motoryzacyjnym od wielu lat i znana jest z produkcji elementów wyróżniających się wysoką jakością wykonania oraz estetycznym designem. Specjalnością producenta jest wytwórstwo ciekawych splitterów, dokładek progów, dyfuzorów, spoilerów czy zderzaków. Marka proponuje także ciekawy wybór akcesoriów, np. ramek świateł, brewek czy owiewek. Wszystkie wspomniane tu produkty tworzone są z certyfikowanych materiałów, które są dostarczane przez znanych dostawców. Dzięki tak rozbudowanemu asortymentowi, Maxton Design stał się jednym z najbardziej konkurencyjnych producentów na rynku.
Najpopularniejszymi tworzywami, z których powstają części tuningu Maxton Design, są ABS i włókno szklane. Materiały mają właściwości, które czynią je tworzywami świetnie nadającymi się do produkcji nie tylko części tuningu optycznego, ale też pozostałych elementów wyposażenia samochodowego. Włókno szklane i ABS są odporne na uszkodzenia, wytrzymałe i elastyczne. Nie poddają się oddziaływaniu wilgoci i nie niszczą się pod wpływem skrajnych temperatur. Tworzywa posiadają świadectwo TUV, które potwierdza ich świetną jakość. Elementy tuningu od Maxton Design są gotowe do instalacji i posiadają warstwę zabezpieczającą przed niekorzystnym wpływem promieni UV.

Maxton Design oferuje części tuningu optycznego do samochodów aż kilkudziesięciu marek. Jednym z modeli, do których tuning znajdziesz w asortymencie producenta, jest Honda JAZZ MK1. Do jej wyposażenia przeznaczone są m.in. nowoczesne dokładki progów. Za sprawą tych produktów optycznemu obniżeniu ulegnie nadwozie samochodu, przez co pojazd nabierze zdecydowanie bardziej sportowego charakteru. Listwy progów to estetyczne elementy, które połączą tuning tylnej i przedniej części pojazdu. Produkty powstały z solidnego ABS i dostępne są w teksturowanej, połyskującej i carbonowej wersji struktury powierzchni. Dokładki są gotowe do instalacji i nie wymagają dodatkowego malowania.

Kolejnym elementem wyposażenia, jaki powstał z przeznaczeniem do użytku w Hondzie JAZZ MK1, jest spoiler tylny. Maxton Design oferuje dwa godne uwagi produkty tego typu. Jeden wykonany jest z ABS, a drugi z włókna szklanego. Spoiler tylny do element wyposażenia, dzięki któremu powietrze opływające karoserię będzie wywierać mocniejszy nacisk na tylną oś, a to przełoży się na polepszenie przyczepności samochodu. Lotka wykonana z ABS występuje w carbonowej, teksturowanej i połyskującej wersji struktury powierzchni. Dodatkowo, produkt ten wyposażony został w taśmę dwustronną, zapewniającą precyzyjny i trwały montaż.

Splittery tylne boczne do Hondy JAZZ MK1 to stricte estetyczne produkty, które odświeżą wygląd Twojego samochodu. Dzięki nim całościowy tuning stanie się spójny i zdecydowanie bardziej estetyczny. Dokładki świetnie będą się prezentować w sąsiedztwie dokładek progów, spoilera tylnego i splittera przedniego. Elementy mają ciekawy design i będą oryginalnym akcentem, dodającym pojazdowi sportowego charakteru. Splittery tylne boczne dostępne są w carbonowej, połyskującej i teksturowanej wersji wykończenia powierzchni. Daje Ci to możliwość dokonania naprawdę efektownego tuningu, który podkreśli styl Twojego samochodu.

Na szczególną uwagę zasługuje splitter przedni do Hondy JAZZ MK1. To wyjątkowo nowoczesny element, którego montaż daje wiele korzyści. Za sprawą tego produkty wizualnie obniży się wysokość nadwozia, a samochód nabierze ciekawszego, bardziej sportowego charakteru. Ponadto, dzięki splitterowi powietrze dostające się pod zderzak mocniej dociśnie przednią oś, co poskutkuje polepszeniem przyczepności i stabilności. Wyraźnie odczujesz to zwłaszcza w trakcie przejazdów z większą prędkością. Dokładka dostępna jest w połyskującej, teksturowanej i carbonowej wersji wykończenia powierzchni. Do niej dokupić możesz także czerwoną lub białą taśmę dekoracyjną. Dzięki temu stworzysz oryginalny tuning, który podkreśli indywidualny charakter Twojego samochodu.

Maxton Design jest nowoczesną firmą, która oferuje szeroką gamę części samochodowego tuningu optycznego. Marka kieruje swoją ofertę do najbardziej wymagających miłośników motoryzacji, którzy szukają części wyposażenia, które wyróżnią samochód i wpłyną na zwiększenie komfortu jego użytkowania.
    pixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixel