Listy ulubionych
X
Trwa ładowanie danych. Proszę czekać.

Znajdź swój samochód

Wyszukaj części do swojego samochodu w kilku krokach

Standard

W ofercie marki Maxton Design znajdziesz wszystko, co potrzebne, aby efektownie i funkcjonalnie wyposażyć samochód. Producent zajmuje się wytwórstwem estetycznych i solidnych splitterów, zderzaków, spoilerów, dokładek progów czy dyfuzorów. Każdy z tych produktów wykonany jest ze świetnej jakości tworzywa, posiadającego stosowne certyfikaty. Wśród propozycji marki dostępne są produkty przeznaczone do montażu w samochodach kilkudziesięciu marek. Tak bogata oferta czyni firmę jedną z najbardziej konkurencyjnych na rynku. Maxton Design tworzy także nowoczesne i przydatne akcesoria tuningowe, np. owiewki, ramki świateł czy brewki. Dzięki nim efektownie wykończysz tuningi podkreślisz indywidualny charakter samochodu.
Do produkcji części tuningu Maxton Design wykorzystywane są najczęściej ABS oraz włókno szklane. Materiały dostarczane są przez najlepszych dostawców i posiadają certyfikat TUV. Tworzywa są wytrzymałe, elastyczne oraz odporne na wilgoć oraz wysokie i niskie temperatury. Z nich produkowane są solidne elementy podstawowego wyposażenia samochodów oraz estetyczne części tuningu optycznego. Produkty marki są gotowe do montażu i nie wymagają dodatkowego malowania.

Honda Civic VI to jeden z pojazdów, do których tuning oferowany jest przez Maxton Design. Z przeznaczeniem do montażu w tym samochodzie powstały m.in nowoczesne zderzaki przednie i tylne. Każdy z nich jest estetycznym elementem, który wyraźnie ozdobi Twój samochód. Zderzaki wyprodukowane są z włókna szklanego. Cechuje je wytrzymałość i elastyczność. To niezwykle istotne, zwłaszcza w przypadku zderzaków, których zadaniem jest amortyzowanie zderzeń i łagodzenie ich skutków.

Twoja Honda Civic VI doskonale będzie się prezentować, jeśli do jej wyposażenia dołączysz ciekawe dokładki progów. W ofercie Maxton Design znajdują się nowoczesne i estetyczne listwy progów, które przypadną do gustu każdemu posiadaczowi Hondy Civic VI., Elementy powstały z włókna szklanego i mają ciekawy design. Dzięki tym elementom wyposażenia optycznie obniży się wysokość nadwozia, a Twój samochód będzie się prezentował bardziej sportowo. Dokładki progów posiadają certyfikat TUV MATERIALGUTACHTEN i są gotowe do montażu.

Produktem, który wpłynie na polepszenie aerodynamiki Twojego samochodu, jest spoiler tylny. Marka ma w asortymencie lotkę, która wyróżnia się ciekawym wzornictwem i świetną jakością wykonania. Spoiler jest wykonany z trwałego włókna szklanego. Dzięki temu elementowi powietrze przepływające po karoserii mocniej dociśnie tylną oś, co przełoży się na polepszenie przyczepności samochodu. Dodatkowo, produkt odświeży wygląd samochodu i doda mu zdecydowanie bardziej sportowego charakteru.

Produktem, który również polepszy aerodynamikę Twojej Hondy Civic VI jest splitter przedni. Dzięki temu elementowi powietrze przepływające pod zderzakiem mocniej dociśnie przednią oś. W efekcie poczujesz polepszenie przyczepności i stabilności, szczególnie w trakcie jazdy z większą prędkością. Montaż dokładki sprawi, że optycznie obniży się wysokość nadwozia, a pojazd nabierze zdecydowanie bardziej sportowego charakteru. Splitter występuje w teksturowanej, carbonowej i połyskującej wersji wykończenia powierzchni. Daje Ci to możliwość stworzenia oryginalnego tuningu, który podkreśli charakter Twojego samochodu. Produkt dostarczany jest wraz z instrukcją oraz elementami ułatwiającymi montaż.

Maxton Design jest marką znaną z produkcji nowoczesnych i solidnych części tuningu optycznego. To wyjątkowo interesujące elementy, które wyróżnią Twój samochód i przyciągną spojrzenia miłośników motoryzacji.
      pixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixel