Listy ulubionych
X
Trwa ładowanie danych. Proszę czekać.

Znajdź swój samochód

Wyszukaj części do swojego samochodu w kilku krokach

Mk5 [1991-1995]

Maxton Design jest jednym z najbardziej znanych europejskich producentów nowoczesnych części tuningu optycznego. Marka specjalizuje się w tworzeniu efektownych i funkcjonalnych splitterów, dokładek progów, spoilerów, zderzaków czy dyfuzorów. W asortymencie sklepu znajdują się także ciekawe dodatki tuningowe, np. owiewki, ramki świateł czy brewki. Przedstawione produkty dopasować można do pojazdów kilkudziesięciu marek. Każdy z elementów tuningu od Maxton Design jest wysokogatunkowym elementem wyposażenia, który wyróżnia się nowoczesnym wzornictwem oraz świetną jakością wykonania.
Do produkcji części tuningu optycznego Maxton Design wykorzystywane są najlepsze na rynku materiały, pochodzące od cenionych europejskich dostawców. Najczęściej stosowanymi są włókno szklane oraz ABS. Tworzywa cechuje wytrzymałość, elastyczność i odporność na niekorzystny wpływ warunków atmosferycznych. Materiały uzyskały także certyfikat TUV, potwierdzający ich wysoką jakość. Z tego względu włókno szklane i ABS stosowane są w wytwórstwie wielu produktów motoryzacyjnych, w tym części tuningu optycznego oraz elementów podstawowego wyposażenia samochodowego. Części od Maxton Design nie wymagają malowania i posiadają certyfikat TUV MATERIALGUTACHTEN.

W ofercie producenta znajduje się ciekawy wybór produktów dedykowanych montażowi w Hondzie Civic V. Dostępne są tu np. efektowne dokładki progów. Każda z par listew progów wykonana jest z włókna szklanego. Materiał jest niezwykle elastyczny, wytrzymały i odporny na uszkodzenia. Dzięki tym produktom optycznie obniży się wysokość nadwozia, co sprawi, że samochód nabierze zdecydowanie bardziej sportowego charakteru. Dokładki świetnie będą się prezentować w otoczeniu spoilera tylnego oraz odpowiednich zderzaków.

Do wyposażenia Hondy Civic V przeznaczonych jest także kilka ciekawych zderzaków przednich i tylnych. Elementy te odpowiadają za łagodzenie skutków niewielkich zderzeń. Wybierając zderzak przedni lub tylny warto zdecydować się na taki, który jest nie tylko efektowny, ale i solidny. Produkty oferowane przez Maxton Design wykonane są z certyfikowanego włókna szklanego. Materiał nie niszczy się pod wpływem wilgoci oraz wysokich i niskich temperatur. Zderzaki cechuje nowoczesny design, co czyni je wyjątkowo ciekawymi elementami wyposażenia, podkreślającymi walory wizualne samochodu.

Elementem wyposażenia, który poprawi aerodynamikę Twojej Hondy Civic V, jest splitter przedni. Produkt ten sprawi, że wizualnie obniży się nadwozie, a samochód zyska zupełnie nowego, sportowego charakteru. Za sprawą dokładki powietrze przepływające pod zderzakiem mocniej dociśnie przednią oś, a to poskutkuje wyraźnym polepszeniem przyczepności i stabilności. Zauważysz to zwłaszcza w trakcie przejazdów z większą prędkością. Produkt dostępny jest w teksturowanej, połyskującej i carbonowej wersji wykończenia powierzchni. Element przychodzi w komplecie z instrukcją montażu i elementami ułatwiającymi instalację.

Spoilery tylne to kolejne elementy, jakie przeznaczone są do montażu w Hondzie Civic V. W sklepie Maxton Design dostępna jest lotka dachowa oraz spoiler drzwi bagażnika. Za sprawą tego produktu powietrze opływające karoserię będzie wywierać mocniejszy nacisk na tylną oś. Skutkiem tego będzie polepszenie przyczepności pojazdu. Produkty powstały z solidnego włókna szklanego i posiadają certyfikat TUV MATERIALGUTACHTEN.

Maxton Design to marka znana miłośnikom motoryzacji na całym świecie. Firma produkuje wysokiej jakości części tuningu, które dopasować można do pojazdów aż kilkudziesięciu marek. Jeśli cenisz sobie wysoką jakość wykonania oraz nowoczesny design, w ofercie producenta z pewnością znajdziesz coś dla siebie i swojego samochodu.
      pixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixel