Listy ulubionych
X
Trwa ładowanie danych. Proszę czekać.

Znajdź swój samochód

Wyszukaj części do swojego samochodu w kilku krokach

Mk8 [2017 -2021]

Oferta marki Maxton Design skierowana jest do wszystkich, którzy szukają najlepszych na rynku, nowoczesnych części samochodowego tuningu optycznego. Firma została założona w 2004 roku i jest obecnie jedną z wiodących w Europie. Producent proponuje swoim klientom wyjątkowo bogaty wybór dokładek progów, zderzaków, splitterów, spoilerów czy dyfuzorów. Marka tworzy także ciekawe akcesoria tuningowe, np. brewki, owiewki, nakładki na lusterka, grille czy ramki świateł. Z pomocą wszystkich tych produktów wyróżnisz swój samochód, poprawiając także jego aerodynamikę. Maxton Design oferuje elementy wyposażenia do samochodów wielu marek, dzięki czemu firma stała się jedną z najbardziej konkurencyjnych w branży.
Części tuningu optycznego Maxton Design produkowane są tylko i wyłącznie z najlepszych materiałów. Twórcy tych elementów najczęściej wybierają włókno szklane oraz ABS. Tworzywa cechuje wyjątkowa elastyczność, odporność na uszkodzenia oraz wytrzymałość. Materiały zostały także wyróżnione certyfikatem TUV, potwierdzającym ich wysoką jakość. ABS i włókno szklane nie ulegają oddziaływaniu wilgoci oraz skrajnych temperatur. Dlatego też są one tak często wykorzystywane do tworzenia m.in. części tuningu optycznego czy innych elementów podstawowego wyposażenia samochodów. Produkty Maxton Design wyróżnia wysoka jakość wykonania oraz ciekawe wzornictwo. Wszystkie te elementy posiadają warstwę chroniącą przed niekorzystnym wpływem promieni UV.

Maxton Design projektuje elementy wyposażenia do samochodów kilkudziesięciu marek. Wśród nich znajdziesz także ciekawe części do Forda Fiesta MK8. Temu samochodowi dedykowane są np. interesujące dokładki progów. To nowoczesne elementy, za sprawą których nadwozie ulega optycznemu obniżeniu, dzięki czemu samochód zyskuje bardziej sportowego charakteru. W zależności od preferencji, wybierać możesz tu spośród klasycznych listew progów z ABS oraz nowoczesnych produktów racingowych powstałych z ABS (CNC). Produkty stworzone z tego materiału charakteryzuje ciekawa, płaska forma. Dokładki progów łączą wyposażenie tylnej i przedniej części samochodu, sprawiając, że pojazd prezentuje się oryginalnie i nowocześnie.

Na posiadaczy Forda Fiesta MK8 czekają także efektowne elementy wyposażenia przeznaczone do instalacji w tylnej partii samochodu. Są to splittery tylne boczne oraz dokładka tylna. Produkty tego typu mają estetyczne funkcje i dopełniają tuning wykonany przy pomocy dokładek progów oraz splittera przedniego. Do wyboru są tu splittery tylne boczne wykonane z ABS (CNC) oraz ABS. Te ostatnie dostępne są w trzech wersjach wykończenia powierzchni - teksturowanej, połyskującej i carbonowej. Dzięki splitterom oraz dokładce tylnej samochód zyska zdecydowanie ciekawszego, sportowego charakteru.

Do wyposażenia Forda Fiesta MK8 przeznaczone są także ciekawe spoilery dachowe. To lekkie i łatwe w instalacji elementy, z pomocą których odświeżysz wygląd pojazdu i poprawisz jego aerodynamikę. Lotka sprawi, że powietrze przepływające po karoserii spowoduje mocniejszy nacisk na tylną oś. W efekcie tego wyraźnie poprawi się przyczepność pojazdu. Spoilery zostały wykonane z ABS i występują w połyskującej, teksturowanej i carbonowej wersji wykończenia powierzchni. Produkty są także wyposażone w mocną taśmę akrylową, zapewniającą precyzyjny montaż.

Aby nowocześnie wykończyć tuning Forda Fiesta MK8, z pewnością przyda się funkcjonalny splitter przedni. Maxton Design proponuje zarówno klasyczne splittery przednie powstałe z ABS, jak i nowoczesne elementy racingowe. Splittery z ABS dostępne są w różnych wersjach wykończenia powierzchni i dobrać możesz do nich taśmę ozdobną w kolorze czerwonym lub białym. Elementy racingowe składają się z płaskiej dokładki oraz stalowych wsporników Produkty te prezentują się wyjątkowo nowocześnie i przyciągają spojrzenia wszystkich miłośników motoryzacji. Splitter przedni to element, dzięki któremu optycznie obniży się nadwozie. Dodatkowo, za sprawą elementu powietrze dostające się pod zderzak będzie wywierać mocniejszy nacisk na przednią oś, a to przyczyni się do wyraźnej poprawy przyczepności i stabilności. Splittery przednie przychodzą w komplecie z instrukcją montażu.

Decydując się na wybór produktów Maxton Design dokonujesz zakupu jednych z najlepszych na rynku produktów. Dzięki nim nie tylko odmienisz wygląd swojego samochodu, ale też odczuwalnie poprawisz jego aerodynamikę. Zapewnisz sobie tym samym znacznie większy komfort jazdy oraz przyjemność użytkowania ciekawie urządzonego samochodu.
    pixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixel