Listy ulubionych
X
Trwa ładowanie danych. Proszę czekać.

Znajdź swój samochód

Wyszukaj części do swojego samochodu w kilku krokach

Punto Evo Abarth

Maxton Design oferuje wszystko, co potrzebne, aby efektownie i funkcjonalnie wyposażyć samochód. Producent specjalizuje się w projektowaniu i tworzeniu świetnej jakości dyfuzorów, spoilerów, dokładek progów, zderzaków czy splitterów. Aby wzbogacić wyposażenie pojazdu, przydadzą Ci się też nowoczesne akcesoria tuningowe, np. grille, nakładki na lusterka, owiewki, brewki czy ramki świateł. Wspomniane produkty powstają z myślą o wyposażeniu samochodów wielu popularnych marek. Maxton Design to jeden z czołowych europejskich twórców tuningu optycznego. Jeśli szukasz najlepszych na rynku elementów wyposażenia, asortyment marki z pewnością spełni wszystkie Twoje oczekiwania.
W procesach produkcyjnych części tuningu wykorzystywane są głównie ABS oraz włókno szklane. Tworzywa cechuje elastyczność, wytrzymałość oraz odporność na niekorzystny wpływ warunków atmosferycznych. Materiały zostały wyróżnione certyfikatem TUV, który potwierdza ich jakość. Z tego też względu ABS i włókno szklane są tak często stosowane do produkcji elementów motoryzacyjnych. Z nich tworzone są m.in. elementy podstawowego wyposażenia pojazdów oraz estetyczne części tuningu optycznego. Produkty marki Maxton Design nie wymagają malowania przed instalacją. Elementy posiadają świadectwo TUV MATERIALGUTACHTEN i są pokryte warstwą chroniącą przed szkodliwymi promieniami UV.

W bogatej ofercie części Maxton Design znajduje się kilka produktów powstałych z myślą o wyposażeniu Fiata Punto Evo Abarth. Firma proponuje m.in. ciekawe dokładki progów. Elementy mają prosty, ale estetyczny design. Dzięki tym produktom nadwozie ulegnie optycznemu obniżeniu, a to z kolei przyczyni się do odświeżenia wyglądu pojazdu. Listwy świetnie komponują się ze splitterem przednim oraz spltterami tylnymi bocznymi i spoilerem tylnym. Dokładki występują w trzech wersjach struktury powierzchni - połyskującej, carbonowej i teksturowanej. Aby bardziej zaakcentować tuning, do listew dobrać możesz również taśmę ozdobną w kolorze czerwonym lub białym.

Splittery tylne boczne do Fiata Punto Evo Abarth to kolejne produkty oferowane przez Maxton Design. Tego typu elementy mają estetyczne funkcje. Montuje się je, aby połączyć wyposażenie przedniej i tylnej części samochodu. Dokładki powstały z certyfikowanego ABS i dostępne są w carbonowej, połyskującej i teksturowanej wersji wykończenia powierzchni. W ten sposób uzyskasz ciekawy i spersonalizowany tuning, który podkreśli charakter Twojego samochodu.

Kolejnym, na liście produktów do Fiata Punto Evo Abarth, jest spoiler tylny. Lotka przeznaczona jest do instalacji na oryginalnym spoilerze pojazdu. Element ma niebanalny design i stanie się oryginalną ozdobą pojazdu. Za sprawą tego produktu powietrze opływające karoserię spowoduje mocniejszy nacisk na tylną oś, co przyczyni się do wyraźnego polepszenia przyczepności samochodu. Spoiler dostępny jest w teksturowanej, połyskującej i carbonowej wersji wykończenia. Element jest wyposażony w mocną taśmę akrylową, umożliwiającą trwały i precyzyjny montaż.

Do pełnego wyposażenia Fiata Punto Evo Abarth dołożyć należ funkcjonalny splitter przedni. To wysoce estetyczny element, który wyróżni Twój samochód i odświeży jego wygląd. Splitter wizualnie obniży wysokość nadwozia, przez co pojazd nabierze sportowego charakteru. Dokładka to produkt odpowiedzialny za poprawę przyczepności samochodu. Jest to wynikiem zwiększonego nacisku na przednią oś, jaki powoduje powietrze przepływające pod zderzakiem. Produkt dostępny jest w różnych wersjach struktury powierzchni: połyskującej, teksturowanej i carbonowej. Dodatkowo, do splittera dobrać możesz także taśmę ozdobną w kolorze czerwonym bądź białym. W ten sposób uzyskasz spersonalizowany tuning, który podkreśli ciekawą estetykę Twojego Fiata Punto Evo Abarth.

Asortyment Maxtob Design to zbiór wysokogatunkowych części tuningu optycznego, które spodobają się nawet najbardziej wymagającym klientom. Z pomocą znajdujących się tu elementów w kilka chwil odświeżysz wygląd swojego samochodu i poprawisz jego aerodynamikę.
    pixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixel