Listy ulubionych
X
Trwa ładowanie danych. Proszę czekać.

Znajdź swój samochód

Wyszukaj części do swojego samochodu w kilku krokach

Grande Punto Abarth

Maxton Design to jeden z bardziej znanych i cenionych producentów wysokogatunkowych samochodowego tuningu optycznego. Marka istnieje w branży motoryzacyjnej od 2004 roku i jest obecnie jednym z liderów na rynku europejskim. Oferta firmy pełna jest estetycznych i solidnych dokładek progów, splitterów, spoilerów, dyfuzorów czy zderzaków. Wszystkie te produkty powstają z certyfikowanych materiałów, pochodzących także od najlepszych dostawców. Producent wytwarza elementy tuningu do samochodów wielu światowych marek. Asortyment Maxton Design kierowany jest do wszystkich, którzy cenią sobie produkty estetyczne oraz wykonane z największą dbałością o szczegóły.
Każdy z elementów wyposażenia Maxton Design wykonany jest z doskonałej jakości tworzywa. Najczęściej stosowanymi materiałami są ABS i włókno szklane. Tworzywa charakteryzuje odporność na uszkodzenia, wytrzymałość i elastyczność. Materiały nie niszczą się pod wpływem wilgoci oraz skrajnych temperatur. Dlatego też tak chętnie sięgają po nie twórcy produktów motoryzacyjnych. ABS i włókno szklane świetnie sprawdzają się w produkcji m.in. ciekawych części tuningu optycznego oraz pozostałych elementów wyposażenia samochodów. Gotowe wyroby Maxton Design posiadają certyfikat jakości TUV MATERIALGUTACHTEN oraz są zabezpieczone przed niekorzystnym wpływem promieni UV.

Fiat Grande Punto Abarth to jeden z modeli, do których tuning dostępny jest w ofercie Maxton Design. Firma przygotowała do niego kilka estetycznych i funkcjonalnych produktów, które odmienią jego wygląd i wpłyną na polepszenie jego aerodynamiki. Jednymi z tych elementów są dokładki progów. Listwy sprawiają, że wizualnie obniża się wysokość nadwozia, a pojazd zyskuje ciekawszego, sportowego charakteru. Dokładki powstały z nowoczesnego ABS i dostępne są w teksturowanej, połyskującej i carbonowej wersji wykończenia powierzchni. Elementy połączą wyposażenie przedniej i tylnej partii samochodu, przez co tuning stanie się spójny i w pełni estetyczny. Dokładki progów nie wymagają malowania i są gotowe do instalacji.

Posiadacze Fiata Grande Punto Abarth z pewnością zainteresują się ciekawymi splitterami tylnymi bocznymi. To stricte estetyczne elementy wyposażenia, które stanowią wykończenie całościowego tuningu. Produkty świetnie wyglądają w otoczeniu dokładek progów oraz splittera przedniego. Elementy zostały wykonane z ABS i są dostępne w teksturowanej, połyskującej i carbonowej wersji stryktury powierzchni. Do splitterów dokupić możesz efektowną taśmę dekoracyjną w kolorze białym lub czerwonym.

Nowoczesny spoiler dachowy do Fiata Grande Punto Abarth jest elementem wyposażenia, który wpłynie na poprawę aerodynamiki pojazdu. Lotka jest lekka i bardzo łatwa w montażu. Instalację elementu ułatwia mocna taśma akrylowa, umieszczona na wewnętrznej części produktu. Spoiler występuje w teksturowanej, carbonowej i połyskującej wersji struktury powierzchni. Za jego sprawą powietrze spływające z dachu spowoduje mocniejszy nacisk na tylną oś, czego efektem będzie poprawa przyczepności pojazdu.

Na najbardziej wymagających posiadaczy Fiata Grande Punto Abarth czekają dwa nowoczesne splittery przednie. Dzięki nim wizualnie obniży się nadwozie, a samochód nabierze zupełnie nowego wyglądu. Dokładka sprawi, że powietrze dostające się pod zderzak będzie wywierać większy nacisk na przednią oś. To poskutkuje odczuwalnym polepszeniem przyczepności i stabilności. Splittery występują w trzech estetycznych wersjach wykończenia: teksturowanej, carbonowej i połyskującej. Producent oferuje do tych produktów możliwość doboru taśmy dekoracyjnej w kolorze białym lub czerwonym. Splittery mają zabezpieczenie UV i przychodzą w komplecie z instrukcją oraz elementami montażowymi.

Maxton Design to znany i ceniony producent wysokogatunkowych części tuningu optycznego. Dzięki rozbudowanej ofercie produktowej firma stała się jednym z liderów w branży. Decydując się na zakup produktów Maxton Design podejmujesz właściwą decyzję. W jej efekcie uzyskasz nie tylko nowocześnie wyposażony samochód, ale też zapewnisz sobie znacznie większą przyjemność jego użytkowania.
    pixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixel