Listy ulubionych
X
Trwa ładowanie danych. Proszę czekać.

Znajdź swój samochód

Wyszukaj części do swojego samochodu w kilku krokach

Mk1 FL

Maxton Design to marka, która od wielu lat projektuje i tworzy świetnej jakości części samochodowego tuningu optycznego. Oferta producenta wypełniona jest nowoczesnymi i estetycznymi spoilerami, dyfuzorami, dokładkami progów, dyfuzorami czy splitterami. Marka proponuje także bogaty wybór ciekawych akcesoriów tuningowych, np. owiewek, grilli, brewek, nakładek na lusterka czy ramek świateł. Zaprezentowane elementy tworzone są z myślą o wyposażeniu samochodów wielu światowych marek. Z tego względu Maxton Design uznawana jest za jedną z wiodących europejskich firm produkujących wysokogatunkowy tuningu optyczny.
Do tworzenia części Maxton Design wykorzystywane są najlepsze tworzywa. Do najpopularniejszych z nich należą włókno szklane oraz ABS. Właściwościami materiałów są wytrzymałość, elastyczność oraz odporność na niekorzystny wpływ warunków atmosferycznych. Materiały zostały wyróżnione certyfikatem TUV. Dzięki temu ABS oraz włókno szklane są tak powszechnie wykorzystywane w przemyśle motoryzacyjnym. Z nich produkowane są m.in. elementy podstawowego wyposażenia samochodów czy też estetyczne części tuningu optycznego. Każdy z elementów wyposażenia Maxton Design zabezpieczany jest warstwą chroniącą przed promieniami UV.

Wśród wielu produktów Maxton Design znajduje się też kilka interesujących propozycji do Fiata 500 Abarth MK1 Facelift. Na szczególną uwagę zasługują nowoczesne splittery tylne boczne. To niewielkie, ale efektowne produkty, które połączą tuning tylnej i przedniej części samochodu. Elementy są dopełnieniem dla dokładek progów oraz spoilera tylnego. Splittery dostępne są w kilku wersjach wykończenia powierzchni - teksturowanej, carbonowej i połyskującej. Dodatkowo, dobrać możesz do nich taśmę ozdobną w kolorze czerwonym lub białym.

Dokładki progów to kolejne elementy wyposażenia, jakie powstały do Fiata 500 Abarth MK1 Facelift. Dzięki nim optycznie obniży się nadwozie, a to z kolei sprawi, że pojazd będzie się prezentował bardziej sportowo. Listwy progów najlepiej wyglądają w sąsiedztwie splittera przedniego oraz splitterów tylnych bocznych. Produkty zostały wykonane z ABS i nie wymagają malowania przed instalacją. Dokładki występują w teksturowanej, carbonowej i połyskującej wersji struktury powierzchni.

Aby poprawić aerodynamikę Fiata 500 Abarth MK1 Facelift, z pewnością przyda się ciekawy spoiler tylny. W ofercie Maxton Design znajduje się nowoczesny produkt będący przedłużeniem spoilera dachowego. Lotka wyposażona jest w taśmę akrylową, umożliwiającą precyzyjny montaż. Produkt dostępny jest w kilku wersjach wykończenia: carbonowej, połyskującej i teksturowanej. Dzięki spoilerowi tego typu powietrze opływające karoserię spowoduje mocniejszy nacisk na tylną oś, co przełoży się na polepszenie przyczepności i stabilności.

Funkcjonalny splitter przedni to element wyposażenia, który także wpłynie na polepszenie aerodynamiki Twojego Fiata 500 Abarth MK1 Facelift. Dzięki temu produktowi zwiększy się nacisk na przednią oś, co będzie zasługą powietrza przepływającego pod zderzakiem w trakcie jazdy. Ponadto, za sprawą dokładki nadwozie ulegnie optycznemu obniżeniu, a samochód nabierze zdecydowanie bardziej sportowego charakteru. Splitter powstał z ABS i dostępny jest w carbonowej, teksturowanej i połyskującej wersji struktury powierzchni. Do niego dobrać możesz taśmę dekoracyjną w kolorze białym lub czerwonym. Splitter przychodzi wraz z instrukcją montażu.

Wysokogatunkowe produkty Maxton Design znane są miłośnikom motoryzacji na całym świecie. Firma słynie z produkcji części tuningu o nowoczesnym designie i doskonałej jakości wykonania. Jeśli szukasz takich właśnie produktów, oferta Maxton Design bez wątpienia spełni wszystkie Twoje oczekiwania.
    pixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixel