Listy ulubionych
X
Trwa ładowanie danych. Proszę czekać.

Znajdź swój samochód

Wyszukaj części do swojego samochodu w kilku krokach

Mk1

Maxton Design jest świetnie zaopatrzonym zakładem produkcyjnym, w którym znajduje się sprzęt niezbędny do tworzenia nowoczesnych części samochodowego tuningu optycznego. Firma specjalizuje się w projektowaniu estetycznych spoilerów, zderzaków, dokładek progów, splitterów czy dyfuzorów. Idealnym dopełnieniem dla wspomnianych części będą oryginalne akcesoria tuningowe, np. ramki świateł, owiewki, grille, nakładki na lusterka czy brewki. Wszystkie te elementy wyposażenia tworzone są z nowoczesnych materiałów, pochodzących od znanych dostawców. W ofercie Maxton Design znajdują się produkty, które dobrać można do wyposażenia samochodów kilkudziesięciu światowych marek.
Włókno szklane i ABS to materiały, z których wykonana jest znacząca większość produktów Maxton Design. Tworzywa wykazują podobne właściwości i są nimi odporność na uszkodzenia, wytrzymałość oraz elastyczność. Materiały nie reagują na wilgoć oraz są odporne na wysokie lub niskie temperatury. Dlatego też ABS i włókno szklane świetnie sprawdzają się w produkcji elementów standardowego wyposażenia samochodowego oraz części tuningu optycznego. Wszystkie gotowe produkty Maxton Design posiadają zabezpieczenie w postaci powłoki chroniącej przed niekorzystnym wpływem promieni UV. Elementy te są także wyróżnione certyfikatem TUV MATERIALGUTACHTEN i nie wymagają malowania przed instalacją.

Maxton Design proponuje ciekawy wybór części tuningu do samochodów wielu marek. Wśród nich nie brakuje elementów wyposażenia do Fiata 500 Abarth MK1. Jednymi z nich są wysoce estetyczne dokładki progów. To nowoczesne produkty, dzięki którym obniży się wysokość nadwozia, a pojazd nabierze sportowego charakteru. Listwy progów to elementy, które łączą tuning przedniej i tylnej części pojazdu. Dokładki występują w teksturowanej, połyskującej i carbonowej wersji struktury powierzchni. Aby jeszcze bardziej zaakcentować wyposażenie, do listew dobrać możesz ciekawą taśmę dekoracyjną w kolorze czerwonym lub białym.

Doskonałym uzupełnieniem dla dokładek progów będą odpowiednie splittery tylne boczne do Fiata 500 Abarth MK1. Elementy tego typu pełnią estetyczną funkcję i pozwalają efektownie wykończyć tuning samochodu. Produkty zostały wykonane z ABS, które jest tworzywem elastycznym, wytrzymałym i odpornym na niekorzystny wpływ warunków atmosferycznych. Splittery dostępne są w teksturowanej, połyskującej i carbonowej wersji wykończenia powierzchni. Dzięki temu możesz dowolnie wybrać wariant, który ciekawie podkreśli estetykę Twojego samochodu.

Do wyposażenia Fiata 500 Abarth MK1 powstał także efektowny spoiler tylny, który doda samochodowi sportowego charakteru i poprawi jego aerodynamikę. Produkt ma ciekawy design i przyciągnie spojrzenia wszystkich miłośników motoryzacji. Za sprawą lotki powietrze opływające dach będzie mocniej naciskać na tylną oś, co przyczyni się do znacznego polepszenia przyczepności pojazdu. Spoiler występuje w trzech ciekawych wersjach wykończenia powierzchni - teksturowanej, połyskującej i carbonowej. Element został także wyposażony w mocną taśmę akrylową, umożliwiającą precyzyjny montaż.

Produktem, który także wpłynie na polepszenie aerodynamiki Fiata 500 Abarth MK1, jest splitter przedni. Dokładka sprawi, że powietrze dostające się pod zderzak w trakcie jazdy będzie wywierać mocniejszy nacisk na przednią oś. W efekcie tego wyraźnie poprawi się przyczepność i stabilność, co będzie zauważalne zwłaszcza podczas przejazdów z większą prędkością. Dzięki splitterowi nadwozie ulegnie optycznemu obniżeniu, przez co pojazd nabierze zupełnie nowego wyglądu. Element występuje w połyskującej, teksturowanej i carbonowej wersji wykończenia powierzchni. Producent daje możliwość doboru do niego czerwonej lub białej taśmy ozdobnej. W ten sposób stworzysz spersonalizowany tuning, który podkreśli ciekawą estetykę Twojego Fiata 500 Abarth MK1. Splitter posiada certyfikat TUV MATERIALGUTACHTEN i dostarczany jest razem z instrukcją instalacji.

Maxton Design proponuje wysokogatunkowe części tuningu, które wyróżniają się jakością wykonania oraz wzornictwem. Firma współpracuje z najlepszymi firmami kurierskimi, dzięki czemu produkty dostarczane są terminowo i w sposób bezpieczny. Wybierając tuning Maxton Design podejmujesz właściwą decyzję. W jej efekcie uzyskasz nowocześnie wyposażony samochód, a także zapewnisz sobie większą przyjemność jego eksploatacji.
      pixelpixelpixelpixel