Listy ulubionych
X
Trwa ładowanie danych. Proszę czekać.

Znajdź swój samochód

Wyszukaj części do swojego samochodu w kilku krokach

E39 [1995-2003]

Maxton Design to jeden z wiodących europejskich producentów wysokiej jakości części samochodowego tuningu optycznego. Marka istnieje na rynku od kilkunastu lat, a do jej specjalności należy wytwórstwo nowoczesnych zderzaków, spoilerów, dokładek progów, dyfuzorów, czy splitterów. Za sprawą tych elementów funkcjonalnie i efektownie wyposażysz swój samochód, a sobie zapewnisz przyjemność i komfort jego użytkowania. Produkty znajdujące się w ofercie marki dopasować można do wyposażenia pojazdów kilkudziesięciu marek. Dzięki tak rozbudowanej ofercie, Maxton Design stał się jednym z liderów na rynku.
Części tuningu od Maxton Design powstają z najlepszych tworzyw i materiałów. Najpopularniejszymi są włókno szklane oraz ABS. Tworzywa charakteryzują się odpornością na uszkodzenia, wytrzymałością oraz elastycznością. Materiały wyróżnione zostały także certyfikatem TUV, potwierdzającym ich świetną jakość. Asortyment marki przeznaczony jest do montażu w samochodach wielu marek, a jedną z nich jest BMW 5 E39. Aby ciekawie wzbogacić wyposażenie tego samochodu, przydadzą się wysokiej jakości części tuningu, które mają estetyczny wygląd. Takie właśnie produkty znajdziesz w bogatej ofercie marki. Do odświeżenia prezencji samochodu świetnie posłużą dokładki progów. To typowo estetyczne produkty, których montażu dokonasz samodzielnie. Maxton Design proponuje dwa modele dokładek progów do BMW 5 E39. Jedne wykonane są z włókna szklanego, a drugie z ABS. Za sprawą listew progów wizualnie obniża się nadwozie, co dodaje samochodowi zdecydowanie bardziej sportowego charakteru.

Efektownym elementem mającym wpływ na aerodynamikę pojazdu jest splitter przedni. Dokładka przednia od Maxton Design ma nowoczesną formę i będzie ciekawym elementem ozdobnym dla Twojego BMW 5 E39. Dzięki splitterowi powietrze przepływające pod zderzakiem spowoduje mocniejszy nacisk na przednią oś, czego efektem będzie polepszenie stabilności i przyczepności. Produkt jest wykonany z włókna szklanego. Dokładka posiada certyfikat TUV MATERIALGUTACHTEN i ma zabezpieczenie UV.

Jeśli chcesz dodatkowo podkreślić tuning swojego BMW 5 E39, przydać może Ci się ciekawe przedłużenie zderzaka tylnego. Element powstał z włókna szklanego. Materiał jest solidny, elastyczny oraz odporny na wilgoć i temperaturę. Dzięki temu produktowi efektownie odmienisz wygląd swojego samochodu, co z pewnością wpłynie na komfort jego użytkowania. Z przeznaczeniem do montażu w BMW 5 E39 powstały także funkcjonalne zderzaki. Zadaniem tych elementów jest łagodzenie niewielkich zderzeń, dlatego też niezwykle istotnym jest, aby produkty te wykonane były z najlepszych materiałów. Zderzaki od Maxton Design wyprodukowane zostały z włókna szklanego. Tworzywo posiada właściwości, które czynią je materiałem świetnie nadającym się do produkcji nie tylko części tuningu optycznego, ale też innych elementów podstawowego wyposażenia samochodowego. Produkty wykonane są z dużą precyzją i wyróżniają się ciekawym designem.

Aby ciekawie zwieńczyć tuning optyczny Twojego BMW 5 E39, z pewnością przyda Ci się ciekawy spoiler dachowy. W ofercie Maxton Design znajdziesz wyjątkowo ciekawy produkt, który nie tylko odmieni prezencję samochodu, ale też polepszy jego aerodynamikę. Za sprawą lotki powietrze opływające karoserię mocniej naciśnie na tylną oś, co poskutkuje polepszeniem przyczepności BMW 5 E39. Spoiler tylny jest wykonany z włókna szklanego, które posiada certyfikat TUV. Element jest łatwy w montażu i posiada warstwę zabezpieczającą przed niekorzystnym wpływem promieni UV.

Ciekawymi dodatkami tuningowymi, jakie powstały z myślą o montażu w BMW 5 E39, są nowoczesne brewki. Dzięki nim dodatkowo podkreślisz indywidualny charakter swojego samochodu i dodasz mu ciekawego charakteru. Produkty są wykonane z włókna szklanego. Mają ciekawy design i z pewnością przyciągną spojrzenia wszystkich miłośników efektownych części tuningowych.

Maxton Design jest marką, która słynie z wytwórstwa wysokogatunkowych elementów wyposażenia samochodów. Decydując się na zakup produktów tej marki wybierasz najlepsze na rynku części tuningu, które posłużą Ci przez bardzo długi czas.
    pixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixel