Listy ulubionych
X
Trwa ładowanie danych. Proszę czekać.

Znajdź swój samochód

Wyszukaj części do swojego samochodu w kilku krokach

G30-G31 [2017-2020]

Maxton Design jest dynamicznie rozwijającą się firmą, która zajmuje się produkcją nowoczesnych i estetycznych części samochodowego tuningu optycznego. W ofercie marki znajdziesz wszystko, z pomocą czego możesz nie tylko odświeżyć prezencję swojego samochodu, ale też poprawić jego aerodynamikę. Największymi grupami produktów są splittery, dokładki progów, zderzaki, dyfuzory czy spoilery. Wszystkie z tych elementów są estetycznymi oraz solidnymi produktami, które wyróżniają się designem. Wymienione części tuningu dobrać można do wyposażenia samochodów kilkudziesięciu marek. Oferta Maxton Design skierowana jest do najbardziej wymagających klientów. Jeśli cenisz sobie wysoką jakość wykonania oraz efektowne, nowoczesne formy, asortyment producenta z pewnością przypadnie Ci do gustu.
Części tuningu od Maxton Design przeznaczone są do instalacji w samochodach kilkudziesięciu marek. Produkty powstają z najwyższej jakości materiałów, dostarczanych przez renomowanych europejskich dostawców. Wśród modeli, do których tuning znajduje się w sklepie marki, nie mogło zabraknąć BMW 5 G30 / G31. Te wyjątkowe samochody wymagają oryginalnej oprawy. Jednymi z elementów tuningu, jakie dedykowane są temu pojazdowi, są dokładki progów oraz progi. Do ich produkcji wykorzystane zostało tworzywo ABS. Materiał jest wytrzymały, odporny na uszkodzenia oraz elastyczny. Z tego też względu świetnie sprawdza się w produkcji nie tylko części tuningu optycznego, ale też innych elementów standardowego wyposażenia samochodowego. Dokładki progów do BMW 5 G30 / G31 dostępne są w połyskującej, carbonowej i teksturowanej wersji wykończeni powierzchni. Za ich sprawą optycznie obniży się nadwozie, co doda samochodowi ciekawego, sportowego charakteru. Progi do BMW 5 G30 / G31 również są wykonane z ABS. Produkty przychodzą w zestawie z instrukcją oraz elementami montażowymi.

Nowoczesny splitter tylny środkowy i oraz splittery tylne boczne do BMW 5 G30 / G31 są kolejnymi częściami tuningu optycznego, jakie proponowane są przez Maxton Design. Wymienione elementy doskonale się uzupełniają. Z ich pomocą uzyskasz nowoczesny i niezwykle efektowny tuningu optyczny, który ciekawie podkreśli charakter Twojego samochodu. Dokładki wyprodukowane zostały z ABS. Występują w teksturowanej, połyskującej i carbonowej wersji struktury powierzchni. Do elementów tych możesz dobrać także taśmę dekoracyjną w kolorze białym lub czerwonym. Splittery posiadają zabezpieczenie przeciw niekorzystnemu wpływowi promieni UV, a także zostały wyróżnione certyfikatem TUV MATERIALGUTACHTEN.

Z myślą o wyposażeniu BMW 5 G30 / G31 zaprojektowano także nowoczesny spoiler drzwi bagażnika. Dzięki temu produktowi w kilka chwil odmienisz wygląd swojego samochodu oraz wpłyniesz na polepszenie jego przyczepności. Spoiler dostępny jest w carbonowej, połyskującej i teksturowanej wersji wykończenia powierzchni. Daje Ci to sposobność wyboru opcji, która najciekawiej zaakcentuje charakter Twojego pojazdu. Za sprawą lotki powietrze opływające karoserię spowoduje mocniejszy nacisk na tylną oś, czego rezultatem będzie wzmocnienie przyczepności. Spoiler bagażnikowy od Maxton Design wyposażony jest w taśmę dwustronną, ułatwiającą precyzyjny i trwały montaż.

Jeśli jesteś właścicielem BMW 5 G30 / G31 i szukasz wyjątkowego dyfuzora, splittera lub spoilera przedniego, elementy te znajdziesz w ofercie Maxton Design. Spoiler i dyfuzor są wykonane z ABS i wyróżniają się niezwykle interesującym designem. Będą ciekawymi ozdobą Twojego samochodu, dodającymi mu sportowego stylu. Splittery przednie to elementy, które również powstały z ABS, ale występują w kilku wersjach struktury powierzchni. Wymienione produkty wyraźnie poprawią aerodynamikę twojego BMW 5 G30 / G31. Dzięki tym elementom powietrze przepływające po zderzakiem mocniej dociśnie przednią oś, co przełoży się na polepszenie przyczepności i stabilności. Wyczuwalne będzie to zwłaszcza w trakcie przejazdów z większą prędkością. Za sprawą wymienionych elementów wizualnie obniży się wysokość nadwozia, przez co pojazd zyska zdecydowanie bardziej sportowego wyglądu.

Nowoczesne i doskonałej jakości części tuningu optycznego od Maxton Design są odpowiedzią na zmieniające się potrzeby miłośników motoryzacji. Z pomocą efektownych splitterów, dokładek progów czy spoilerów w kilka chwil odmienisz wygląd swojego samochodu oraz wpłyniesz na poprawę jego aerodynamiki. Jeśli zależy Ci na nowoczesnym designie oraz chcesz być pewien, że części tuningu posłużą Ci przez długi czas, powinieneś zdecydować się na wybór produktów od Maxton Design.
    pixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixel